Virkne uzlabojumu un jauna CommandPlus kabīne JCB Agri modeļiem

Lai vēl vairāk atvieglotu operatoru ikdienu, JCB ir izstrādājis vairākus uzlabojumus lauksaimniecības riteņu iekrāvējiem.

JCB 435S Agri uzlabojumi:
• Plašāka CommandPlus kabīne, jaunas vadības funkcijas un klusāka darba vide
• Tier 4 Final dzinējs bez dārgā dīzeļa daļiņu filtra (DPF) vai papildu apkopes prasībām
• Viengabala dzinēja pārsegs un atsevišķs degvielas/DEF filtra piekļuves panelis
• Bremzes pedālis, kuru aktivizējot, tiek atslēgta transmisija
• Sēdeklī iebūvēti džoistiki vai skārienjutīgi vadības elementi

Šis uzlabotais modelis ietilpst unikālu riteņu iekrāvēju sērijā, kas paredzēti dažādiem lauksaimniecības darbiem. Pieejamas arī augstas veiktspējas “S” versijas ar uzlabotu jaudu un jaunu transmisiju. JCB Agriculture direktors R. Fokss Marrs stāsta: “Sākot ar 403 Yardmaster un beidzot ar 457 Agri – JCB piedāvā plašu riteņu iekrāvēju klāstu visdažādāko lauksaimniecības darbu veikšanai. 435S Agri uzlabojumi padara to ekonomiski izdevīgāku, vienkāršāk un ērtāk lietojamu.”

Atbilstība izmešu standartam
Lauksaimnieku iecienītais 14,6 tonnu 435S iekrāvējs ir aprīkots ar 6,7 litru Cummins QSB dzinēju tāpat kā iepriekš, taču tagad tas papildināts ar SCR sistēmu un dīzeļa oksidācijas katalizatoru. Dzinējs nodrošina tīru sadegšanas procesu – vairs nav vajadzīgs dārgais dīzeļa daļiņu (DPF) filtrs vai regulāra filtru tīrīšana! 435S saglabā savu jaudas un svara attiecību, kas ļāva šim modelim ieņemt līdera pozīciju. Sešu ātrumu Powershift transmisija nodrošina 172 kW (230 ZS) jaudu. Transmisija nodrošina lielisku jaudas izlietojumu, veicot, piemēram, skābbarības iekraušanu. Tas arī atvieglo iekrāvēja vilkšanu – iekrāvējs aprīkots ar jaunu 15 tonnu Rockinger sakabi. Rokot mēslojumu vai citus materiālus, jaunā sajūga atslēgšanas funkcija efektīvi atslēdz piedziņas sajūgu atbilstoši bremžu pedāļa spiedienam. Tas ir labs veids kā samazināt bremžu nodilumu, nesamazinot dzinēja apgriezienus optimālai jaudai un plūsmai no hidrauliskā virzuļsūkņa. Degvielas tvertnes tilpums ir palielināts līdz 400 litriem – tas samazina dīkstāves laiku un palielina ražīgumu.

CommandPlus kabīne
JCB 435S Agri ir aprīkots ar jauno CommandPlus kabīni. Izcila redzamība, samazināts trokšņa līmenis un plašums padarīs operatora darba dienu patīkamāku. Ātrāka logu atkausēšana aukstos rītos un plaši glabāšanas nodalījumi, skārienjūtīgā vadība vai jauni džoistiki ir iebūvēti gan sēdeklī, gan standarta pozīcijā. Operatoriem tagad ir daudz ērtāk pieejama informācija, jo LCD ekrāns nodrošina standarta iekrāvēja informāciju, palīdzību, atpakaļskata kameras redzamību un nepieciešamās ikdienas apkopes, piemēram, dzinēja eļļas maiņu un DEF šķidruma līmeņa pārbaudi. Otrs ekrāns kalpo kā komandpunkts, kas ļauj operatoram pielāgot iekrāvēju dažādu darbu veikšanai, piemēram, noregulējot mainīgās hidrauliskās plūsmas apjomu, strēles amortizācijas aktivizēšanas ātrumu, automātisko dzinēja izslēgšanas taimeri un dzinēja ventilatora reversēšanas intervālu. CommandPlus kabīne aprīkota ar jaunu 360° apgaismojumu, elektroniski regulējamiem un apsildāmiem ārējiem spoguļiem, kā arī klimata kontroli. Vadības elementi šīm un citām funkcijām ir sagrupēti uz labās puses roku balsta. Jaunums ir regulējams stūres statnis, ko var atbīdīt uz priekšu, lai atvieglotu iekāpšanu kabīnē un izkāpšanu no tās. Kabīnē ir pieslēgvieta, kurai var pieslēgt dažādas elektroierīces, kā arī iebūvēta audio sistēma. Pieejama plaša apsildāmu un kondicionējamu sēdekļu ar amortizāciju izvēle, elektrisko instrumentu glabāšanas kaste un mīksts kabīnes paklājs.

Categories: