Vakances

STOKKER AGRITECH ir viens no vadošajiem lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumiem ar plašāko servisa centru tīklu Latvijā. Esam oficiālais izplatītājs zīmoliem New Holland Agriculture, Pottinger un JCB. Piedāvājam plašu lauksaimniecības tehnikas, agregātu un rezerves daļu klāstu. Mūsu servisa centri atrodas Jelgavā, Rīgā, Saldū, Talsos, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Gulbenē.

AKTUĀLĀS VAKANCES:

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS TALSOS
LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS GULBENĒ

VISAS AKTUĀLĀS VAKANCES APSKATI ŠEIT


Sūti savu pieteikumu uz e-pastu personals@stokker.com, norādot vakanci, kurai vēlies pieteikties.
Papildus informācijai par vakancēm: T. +371 25551655


Pievienojies STOKKER AGRITECH mehāniķu komandai – labākajiem speciālistiem savā jomā!

Mūsu galvenā priekšrocība ir visplašākais smagās tehnikas servisa centru tīkls Latvijā ar filiālēm Jelgavā, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Jēkabpilī, Rīgā, Saldū, Talsos un Liepājā. Mēs turpinām attīstīties un jau šopavasar atklāsim rekonstruēto filiāli Saldū, savukārt Gulbenē un Talsos servisa centri pārcelsies uz jaunām un plašākām telpām.
Pie mums tu saņemsi apjomīgu “labumu grozu”, kas sniegs gan tūlītējus ieguvumus, gan arī priekšrocības, kuras novērtēsi tālākā nākotnē, tostarp visas sociālās garantijas, darba apģērbu, lojalitātes prēmiju par katru nostrādāto gadu, veselības apdrošināšanas polisi, apmaksātu brīvdienu dzimšanas dienā, dāvanas dzīves nozīmīgākajos brīžos un kopīgus pasākumus.

Kāda ir mehāniķa ikdiena un kādas ir karjeras izaugsmes iespējas mūsu uzņēmumā? Noskaties sižetu no raidījuma “Kas es būtu, ja būtu” un uzzini, kāda ir mūsu kolēģu darba ikdiena Jelgavas filiālē.