NEW HOLLAND Roll-Belt sērijas rituļu preses

NEW HOLLAND Roll-Belt sērijas rituļu preses

Jums nepieciešami dažādu izmēru ruļļi? Ir jāstrādā ar dažādiem materiāliem? Šādā gadījumā Roll-Belt™ sērija, kas piedāvā divu izmēru bunkurus – 1,50 un 1,80 m -, būs piemērota tieši Jums. Šīm pielāgojamām presēm ir četras īpaši platas (273 mm) siksnas, kas nodrošina izcilu presējamā materiāla saskari un samazina zaudējumus.

ModeļiRoll-Belt 150  Roll-Belt 180  
TipsActiveSweep™SuperFeed™CropCutter™ActiveSweep™SuperFeed™CropCutter™
Minimālais diametrs (cm)90  90  
Maksimālais diametrs (cm)150  180  
Platums (cm)120  120  
Savākšanas platums (standarts/izvēles) (m)2.0/-2.0/2.3 2.0/-2.0/2.3 
Padeves sistēmaDozējošais transportierisRotora platums 455mm, 'W' veida zaru izkārt.Rotora platums 455mm, 'W' veida zaru izkārt.Dozējošais transportierisRotora platums 455mm, 'W' veida zaru izkārt.Rotora platums 455mm, 'W' veida zaru izkārt.
CropCutter™ sistēma (nažu skaits)--15--15
Ruļļu veidošanas sistēmaRoll-Belt™  Roll-Belt™  
Ruļļu ietīšana (standarta/izvēles)Aukla / Tīkls  Aukla / Tīkls  
EdgeWrap™ Duckbill sistēma   

Izmainiet ruļļu veidošanas stilu.

Jums nepieciešami dažādu izmēru ruļļi? Ir jāstrādā ar dažādiem materiāliem? Šādā gadījumā Roll-Belt™ sērija, kas piedāvā divu izmēru bunkurus – 1,50 un 1,80 m -, būs piemērota tieši Jums. Šīm pielāgojamām presēm ir četras īpaši platas (273 mm) siksnas, kas nodrošina izcilu presējamā materiāla saskari un samazina zaudējumus. Savākšanas metode palielina jaudu par līdz pat 20%, un padeves sistēmas atbalsta veltnis apkopo presējamo materiālu, nodrošinot tā viendabīgumu, savukārt veltņa vējsargs uztur spiedienu, nodrošinot nemitīgu augu masas padevi. ActiveSweep™ padeves sistēma pārvirza augu masu no savākšanas zonas tieši uz ruļļu bunkuru, kur šis materiāls tiek saudzīgi apstrādāts. Ekskluzīvais knābja formas tīkla aplikators izklāj tīklu tieši uz ruļļa, izvairoties no neprecīzas ietīšanas. Jaunais Bale Command™ Plus II ekrāns atvieglo preses vadību.

IntelliBale™ sistēma
Automātiska traktora apstāšanās, ruļļu ietīšana un durvju atvēršana un aizvēršana vēl efektīvākai ruļļu presēšanai.

Rotora attīrīšana
Attīriet nosprostojušos rotoru, neizkāpjot no kabīnes, ar vienas vienkāršas sviras palīdzību.

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!