NEW HOLLAND CH sērijas graudu kombaini

NEW HOLLAND CH sērijas graudu kombaini

Jaunā Crossover Harvesting koncepcija apvieno izcilo divrotoru Twin Rotor separācijas tehnoloģiju ar saudzīgu kulšanu, kas ir raksturīga New Holland tradicionālajiem kombainiem. Segmentā vislabākā caurlaidspēja, pateicoties lielākajai kulšanas un separācijas jaudai. Nepārspējama graudu un salmu kvalitāte, izcila pielāgošanās dažādu graudaugu ražas novākšanai un pārbaudīta uzticamība.

ModeļiCH7.70CH7.70 Laterale
DzinējsStage VStage V
Maks.dzin.jauda, ja 2000apgr./min - ISO 14396 - ECE R120 [kW/ZS (CV)]275/374275/374
Heavy Duty Varifeed™ graudu heders (nažu gājiens - 575 mm) (m)4,88 - 9,154,88 - 9,15
Grain Draper™ graudu heders (m)9,15 - 10,79,15 - 10,7
Kulšanas sistēma  
Kuļtrumulis
Rotoru tipa izkulšanas sistēma
Skaits22
Crossover tehnoloģijaTwin Rotor™ seperācijaTwin Rotor™ seperācija
Tīrītava  
Triple-Clean™ kaskādes sistēma
Smart Sieve™ pašlīm.: tīrīšanas sist. automāt. pielāgošana kodolu izmēramOO
Kombaina pielāgošanās kalnainiem apvidiem-
Opti-Fan™ sistēma
● Standarts O Izvēle – Nav pieejams

• Jaunā Crossover Harvesting koncepcija apvieno izcilo divrotoru Twin Rotor separācijas tehnoloģiju ar saudzīgu kulšanu, kas ir raksturīga New Holland tradicionālajiem kombainiem.
• Segmentā vislabākā caurlaidspēja, pateicoties lielākajai kulšanas un separācijas jaudai.
• Nepārspējama graudu un salmu kvalitāte, izcila pielāgošanās dažādu graudaugu ražas novākšanai un pārbaudīta uzticamība.

Jaunais kombains būtiski paceļ latiņu jaudas parametros vidējās klases kombainiem, nodrošinot izcilu graudu un salmu kvalitāti, un vienlīdz teicamu sniegumu rāda visu graudaugu ražas novākšanā un dažādos apstākļos. Degvielas patēriņa ziņā efektīvais dzinējs ar patentēto HI-eSCR 2 tehnoloģiju, kas garantē atbilstību Stage V nosacījumiem, nodrošina izcilu ražīgumu ar īpaši zemiem ekspluatācijas izdevumiem. Šo veiktspēju vēl papildina izcils komforts, pateicoties Harvest Suite™ Deluxe kabīnei.

Crossover tehnoloģija nodrošina par 25% lielāku caurlaidspēju, salīdzinot ar šī segmenta tradicionālajiem kombainiem. Divu trumuļu kulšanas sistēmai ir trumulis ar 600 mm diametru, kas ir lielākais šajā segmentā, un pastiprināta, izturīga konstrukcija, lai nodrošinātu izcilus kulšanas rezultātus. Trumuļa darbības ātrums ir regulējams no kabīnes, izmantojot jauna veida jaudīgu hidraulisko trumuļa variatoru. Tas operatoram ļauj viegli nodrošināt ātrumu, kas perfekti atbilst konkrēto graudaugu īpašībām un lauka specifikai. Kulšanas sistēma ir apvienota ar sevi jau pierādījušo New Holland Opti-Thresh™ sistēmu, kas, bez papildinstrumentu palīdzības mainot kuļkurvja aizmugurējās daļas pozīciju, ir ērti pielāgojama augiem un to gatavības stadijai. Augšējo daļu attālinot no trumuļa, berze mazinās un līdz ar to uzlabojas salmu kvalitāte.

CH7.70 apvieno šo lieljaudas divu trumuļu sistēmu ar New Holland augsti novērtēto divrotoru koncepciju. Vairāk nekā 45 gadus pēc ieviešanas šī sistēma ir bijusi visefektīvākās un saudzīgākās kulšanas pamatā, ierobežojot arī sašķeltu graudu īpatsvaru. Īpaši izstrādātā 21 collu Twin Rotor sistēma ar 3,45 metrus garumu nodrošina segmentā lielāko separācijas platību – apmēram 2,9 m2 – un ir perfekti atbilstoša CH7.70 misijai. Sistēmas iestatījumiem ir nepieciešamas minimālas izmaiņas, pārslēdzoties uz citu kultūraugu veidu.

CH7.70 var aprīkot ar dažādiem līdz 9,15 m Varifeed™ hederiem, arī ar jauno 8,53 m Varifeed versiju, kas izstrādāta tieši šai kombainu līnijai. Slīpās kameras korpusa priekšdaļa ir mehāniski regulējama, lai nodrošinātu perfektu atbilstību hederam, šādi optimizējot katra atsevišķā hedera leņķi, lai nodrošinātu gludāku, lamināru augu plūsmu palielinātai caurlaidspējai un lai garantētu vienmērīgu plūsmu neatkarīgi no kultūraugu veida.

CH7.70 tīrīšanas jauda ir perfekti saskaņota ar kombaina augsto kulšanas un separācijas sistēmas caurlaidspēju. Tas ir aprīkots ar unikālo New Holland Triple-Clean™ kaskādes tipa tīrīšanas sistēmu, kas uzlabo tīrīšanas jaudu par līdz 15%. Dubultais šķērstransportieris, kas ātrāk nogādā graudus uz elevatoru, var palielināt caurlaidspēju, uzlabojot arī citus darba rezultātus.

CH7.70 ir raksturīga arī nevainojama veiktspēja slīpās vietās, pateicoties sevi jau pierādījušajai SmartSieve™ sistēmai, kas automātiski kompensē līdz 25% sāniska slīpuma, uzturot perfektu sietu līdzsvaru, kas ir svarīgs vienmērīgai graudu attīrīšanai. Sistēma arī kalibrē sietu darbību, balstoties uz ventilatora ātrumu, lai noteiktu optimālo rotora lāpstiņu leņķi. Turklāt godalgotā Opti-Fan™ sistēma automātiski kompensē mainīgo graudu plūsmas ātrumu pāri tīrītavai, kad mašīna strādā slīpumā. Tā samazina ventilatora ātrumu, kombainam virzoties augšup, līdz ar to no tā aizmugurējās daļas neizbirst graudi. Savukārt ventilatora ātrums, braucot lejup, palielinās, lai novērstu tīrītavas aizsprostošanai.

Stabilai veiktspējai paugurainās vietās ir izstrādāta kombaina Laterale versija, kas izmanto robustu automātiskās līmeņošanas sistēmu, nodrošina šķērsenisku slīpuma korekciju līdz 18% abās pusēs. Laterale sistēma ir papildinājums standarta Triple-Clean un automātiskās līmeņošanas Smart Sieve™ sistēmām, kopā nodrošinot optimizētu tīrīšanu pat sarežģīta reljefa apstākļos.

Jaunais CH7.70 ir aprīkots ar augsti novērtēto Cursor 9 dzinēju, kas nodrošina 374 ZS – par 34 ZS vairāk nekā CX6.90 –, garantējot stabili jaudīgu un degvielas patēriņa ziņā ekonomisku darbību visos apstākļos. Šis dzinējs atbilst Stage V emisiju standartiem, pateicoties patentētajai HI-eSCR 2 tehnoloģijai, kuru izstrādājis FPT Industrial. CH kombains ir izstrādāts tā, lai tas būtu viegli apkopjams – tam ir tikai četri smēres punkti, kas būtiski paātrina ikdienas apkopes, un lielas servisa durvis ērtai piekļuvei.

 

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!