JCB teleskopiskais iekrāvējs 550-80 Agri

JCB 550-80 Agri PLUS teleskopiskais iekrāvējs ir aprīkots ar EcoMAX dzinēju. Tas ir viens no jaudīgākajiem iekrāvējiem, kāds jebkad ir uzbūvēts – tas nodrošina maksimālu ražīgumu, jaudu un veiktspēju.

JCB 550-80 Agri PLUS teleskopiskais iekrāvējs ir aprīkots ar EcoMAX dzinēju. Tas ir viens no jaudīgākajiem iekrāvējiem, kāds jebkad ir uzbūvēts – tas nodrošina maksimālu ražīgumu, jaudu un veiktspēju.
Ņemot vērā klientu ieteikumus, mašīna ir aprīkota ar jaudīgu dzinēju un „Z” veida sakabi (kas veido vienu no izturīgākajām teleskopa strēlēm), kas nodrošina maksimālu izlaušanas spēku.
Ir ierīkota arī jauna eļļas atgriezeniskās plūsmas līnija, kas nodrošina ātrus cikla laikus, paātrinot strēles nolaišanu un ievilkšanu. Piedāvājumā arī plašs agregātu klāsts, kas paplašina pielietojumu.
JCB teleskopiskie iekrāvēji vienmēr ir pieprasīti. Ieguldītie naudas līdzekļi gandrīz vienmēr atmaksājas.
550-80 Agri PLUS teleskopiskie iekrāvēji ne tikai dara vairāk, bet arī palīdz ietaupīt. Tika ieguldīti līdzekļi jaunu tehnoloģiju izveidei, kas palīdzētu samazināt darba izmaksas un degvielas patēriņu.

MANEVRĒJAMĪBA UN VEIKTSPĒJA
JCB 550-80 Agri PLUS teleskopiskajam iekrāvējam ir trīs stūrēšanas režīmi – 2WS, 4WS un sānu gaita.
Tas ir aprīkots ar JCB EcoMAX dzinēju, kas nodrošina lielāku jaudu un ražīgumu. 145 ZS (108 kW) dzinējs ražo jaudu un griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, kas nozīmē, ka dzinējs tiek mazāk noslogots nekā tas ir citām mašīnām. Tas ietaupa gan degvielu, gan naudu. Iespējams ierīkot TorqueLock sistēmu, kas uzlabo efektivitāti un darba ātrumu. To pašu veic mainīgās plūsmas hidrosūknis ar jaudu 140 l/min.
Lielais klīrenss un četru riteņu piedziņa ļauj izmantot šo iekrāvēju uz jebkāda veida augsnes. Hidrostatiskā transmisija atvieglo darbību, ļauj neierobežoti mainīt apgriezienus un efektīvi izmantot degvielu, kas nodrošina teleskopiskā iekrāvēja veiktspēju un ražīgumu.
Jaunā „Z” veida sakabe nodrošina 6,7 tonnu izlaušanās spēku, bet mainīgā ātruma ventilators un hidrauliskā reģenerācijas sistēma uzlabo efektivitāti.

Papildu ražīgums
• Trīs stūrēšanas režīmi (2-riteņu, 4-riteņu un sānu)
• Izcila redzamība
• Transmisijas atslēgšanas poga pārraida dzinēja jaudu, lai uzlabotu hidrauliskā cikla laikus
• Paralēlā pacelšanas sistēma nodrošina lielisku slodzes aizturi
• Papildus SRS sistēma nodrošina komfortu un slodzes aizturi
• Pagarinātā šasija nodrošina stabilitāti

APKALPOJAMĪBA UN IZTURĪBA
Katrs JCB teleskopiskais iekrāvējs ir veidots, lai pagarinātu kalpošanas laiku un palielinātu ražīgumu. Lai tas būtu iespējams, tiek izmantotas izturīgas detaļas un, kad nepieciešams veikt nomaiņu, tām ir viegli piekļūt.
Pārbaudes var veikt ātri, vienkārši un droši zemes līmenī. Viengabala dzinēja pārsegs ir novietots uz statņa, kas atvieglo tā atvēršanu. Radiatora režģis un reversējamais ventilators neļauj iekļūt gružiem. Dzesēšanas sistēmu var viegli iztīrīt. Arī plakano pamatni ar noliešanas kanāliem var viegli notīrīt. Visi servisa intervāli, ieskaitot strēles eļļošanu, ir 500 darba stundas.
Visiem JCB teleskopiskajiem iekrāvējiem ir viengabala metinātā šasija, kas nodrošina maksimālo izturību ar minimālu svaru. Šļūtenes stiepjas pa strēli, bet lampas var noliekt, lai pasargātu tās no bojājumiem. „U” formas strēle ar iebūvēto strēles galu un viengabala aizvēršanas plātni ir ar minimālu savienojumu un spiediena punktu skaitu.
Tādi galvenie elementi kā teleskopiskā iekrāvēja transmisija ir pārbaudīti reālos darba apstākļos. Visi ražošanas procesi atbilst ISO 9001:2008 standartam.

DARBA VIDE
JCB 550-80 Agri PLUS teleskopiskais iekrāvējs un tā plašā, drošā kabīne ar sānu durvīm nodrošina nepārspētu komfortu. Izcila redzamība, durvis ventilācijai. Tas nav viss. Operatora komfortam tiek pievērsta maksimāla uzmanība, jo tas ir ļoti būtisks faktors, lai nodrošinātu maksimālu ikdienas ražīgumu.
Tāpēc kabīnē ir samazināts trokšņa līmenis un visi vadības elementi ir izkārtoti tā, lai nodrošinātu maksimālu operatora komfortu. Sēdekli ar amortizāciju, stūres statni, mobilā telefona turētāju un gaisa kondicionieri var regulēt.
JCB 550-80 Agri PLUS vadības elementi ir ērti izvietoti – hidraulikas un transmisijas vadības elementi ir novietoti ērtā vietā to ātrai, drošai un precīzai darbināšanai. Slodzes indikators norāda mašīnas stabilitāti. Tas atrodas redzamā vietā, lai nodrošinātu maksimālu drošību.
Vienīgie, kas paliek zaudētājos ar Agri PLUS teleskopisko iekrāvēju ir zagļi un vandāļi – visiem iekrāvēju logiem ir iegravēti sērijas numuri, bet akumulatora izolators neļauj mašīnu iedarbināt.

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!