JCB teleskopiskais iekrāvējs 527-58 Agri

Diapazonā viskompaktākais Loadall ar dzinēju sānos —2,0 m plats un 2,0 m vai 2,1 m augsts — un mazu apgriešanās rādiusu (3150 mm) ļauj piekļūt visam nelielās, tradicionālās lopkopības ēkās un ap tām.

Diapazonā viskompaktākais Loadall ar dzinēju sānos —2,0 m plats un 2,0 m vai 2,1 m augsts — un mazu apgriešanās rādiusu (3150 mm) ļauj piekļūt visam nelielās, tradicionālās lopkopības ēkās un ap tām.
Jaudīgs 100 ZS (74,2 kW) JCB Dieselmax turbopūtes dzinējs nodrošina lielu jaudas/svara attiecību nepārspējamai produktivitātei.
Hidrostatiskā transmisija nodrošina lielisku vadību, ērtu lietošanu, labu vilkmi, lielu paātrinājumu un maksimālo ātrumu 40 km/h.
Zobratsūkņa hidraulika nodrošina eļļas plūsmu līdz 126 l/min, bet teleskopiskā svira spēj pacelt 2,7 tonnas (1,25 tonnas ar maksimāli izbīdītu strēli).
Pilnais celšanas augstums ir 5,8 metri ar 3 metru sasniedzamību virzienā uz priekšu.

Visdažādākie lauksaimniecības papildpiederumi, kas saderīgi ar JCB Loadall vai JCB kompaktajām Loadall ātrajām sakabēm, uzlabo lietošanas daudzpusību un produktivitāti.
Maināma lēngaitas ātruma vadība konstanta ātruma hidrauliskajiem papildpiederumiem ļauj iestatīt dzinēja apgriezienu skaitu, kontrolējot turpgaitas ātrumu ar rokas dzinēja vadības sviru.

Mašīna ir izveidota tik šaura, cik vien iespējams, neupurējot veiktspēju vai vadītāja ērtības.
Kabīnes durvju rokturis un eņģes ir iegremdētas, lai samazinātu izmērus, saglabājot pilnizmēru kabīni.
Izmantojot 20 collu riepas, kabīne ir novietota zemu vieglai piekļuvei un maksimālai brīvai vietai durvju ailē.
Kā papildaprīkojums ir pieejama augstāka kabīne, ja kopējais augstums nav tik svarīgs —tas palielinās līdz 2,1 m.
Vadības servosvira ar intuitīvām, ergonomiskām vadības ierīcēm, apvienota ar labi iekārtotu pilnizmēru kabīni, nodrošina ērtus darba apstākļus bez lielas piepūles.
Pārredzamība uzlabo mašīnas un operatora drošību.

JCB projektēta un konstruēta šasija, dzinējs, tilti, kabīne, hidraulika un strēle nodrošina ilgu un uzticamu darbmūžu.
Stabilas jaudas un veiktspējas uzturēšana ir vienkārša, izmantojot ērtu apkopes piekļuvi, kas atvieglo ikdienas uzturēšanas pārbaužu veikšanu.
Radiatoram, dzinējam un transmisijai var ērti piekļūt, lai tīrītu vai mainītu eļļu, turklāt pastāv 500 stundu gari strēles eļļošanas un dzinēja apkopes intervāli.

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!