JCB ekskavators – iekrāvējs Midi CX

Īpaši konstruēta integrētā šasija, kas paredzēta būvniecības ciklu izturēšanai, uzlabojot ilgtermiņa investīcijas, salīdzinot ar vieglsvara traktoru iekrāvējiem.
Liels braukšanas ātrums (28 km/h/17,5 jūdzes stundā) un nelieli izmēri nodrošina lieliskas mašīnas izmantošanas iespējas pat vismazākajās darbu veikšanas vietās.

Īpaši konstruēta integrētā šasija, kas paredzēta būvniecības ciklu izturēšanai, uzlabojot ilgtermiņa investīcijas, salīdzinot ar vieglsvara traktoru iekrāvējiem.
Liels braukšanas ātrums (28 km/h/17,5 jūdzes stundā) un nelieli izmēri nodrošina lieliskas mašīnas izmantošanas iespējas pat vismazākajās darbu veikšanas vietās.
4 cilindru 50 ZS (37,3 kW) dzinējs, liels izlaušanas spēks un pretizšļakstīšanās mehānisms nodrošina nepārspējamu iekrāvēja veiktspēju.
Ekskavatora konstrukcija, kuras pamatā ir modelis 2CX, nodrošina lielisku aizbēršanas un līdzināšanas veiktspēju.
Četru riteņu piedziņa un aizmugures ierobežotas izslīdes diferenciālis nodrošina maksimālu vilkmi slīpumā.

Saderība ar vairākumu 2CX ekskavatora un kompaktiekrāvēju un daudziem traktora papildpiederumiem nodrošina ārkārtēju daudzpusību.
1. kategorijas 3 punktu sakabe un 540 apgr./min jūgvārpstas piedziņa ļauj izmantot daudzus aizmugurē stiprināmus papildpiederumus, ļaujot modelim Midi CX veikt mini ekskavatoru, kompaktiekrāvēju un kompakttraktoru darbu.
Lēngaitas ātrums operatoram ļauj iestatīt braukšanas ātrumu neatkarīgi no jūgvārpstas ātruma, kas ir būtiski, darbinot tādus papildpiederumus kā pļaujmašīnas un dzīvžogu apgriezēji.
Papildaprīkojuma sakabe sakabe ļauj izmantot vilkšanas stienim pievienojamus papildpiederumus.

Servovadība mini un ekskavatoru vadītājiem ļauj tos bez piepūles pārvērst par iekrāvējiem-ekskavatoriem.
Hidrostatiskā transmisija un stūres statnī ierīkotā kustības virziena vadība novērš pārnesumu maiņas nepieciešamību un nodrošina precīzu mašīnas vadību.
Ekskavatoru dažās minūtēs var atvienot viena persona, atklājot 3 punktu sakabi un jūgvārpstu.
Mehāniskā iekrāvēja ātrā sakabe ļauj ātri mainīt visdažādākos papildpiederumus.

Veiktspēja

• Īpaši veidota šasija, kas iztur lielas noslodzes ciklus, kas padara šo traktoru par lielisku ilgtermiņa ieguldījumu, salīdzinot ar vieglākiem traktoriem
• Lielais braukšanas ātrums (28 km/h) un mazais izmērs ļauj mašīnu izmantot arī nelielos būvlaukumos
• 4-cilindru 50 ZS (37,3 kW) dzinējs, liels izlaušanas spēks un mehānisms, kas neļauj materiālam izkrist no kausa, nodrošina izcilu veiktspēju
• Ekskavatora dizains balstīts uz jau esošo 2CX modeli, kas nodrošina izcilu uzpildīšanas un līdzināšanas veiktspēju
• Četru riteņu piedziņa un aizmugurējais ierobežotās slīdes diferenciālis nodrošina maksimālo vilkmi arī šķēršļotā apvidū

Daudzpusība

• Savietojams ar vairumu 2CX ekskavatoru agregātiem, kompakto iekrāvēju agregātiem un citiem traktoru agregātiem
• 1. kategorijas 3-punktu sakabe un 540 apgr/min jūgvārpsta ļauj izmantot dažādus aizmugurē montējamus agregātus, tādā veidā Midi CX spēj veikt arī mini ekskavatoru, kompakto iekrāvēju un kompakto traktoru darbus
• Sānu gaita ļauj operatoram iestatīt pārvietošanās ātrumu neatkarīgi no jūgvārpstas apgriezieniem, kas ir īpaši svarīgi, izmantojot tādus agregātus kā pļaujmašīnas vai krūmgriežus
• Papildu sakabe ļauj izmantot arī agregātus ar vārpstas savienojumiem

Ērta lietošana

• Servo vadība ļauj ātri un ērti pārslēgties uz ekskavatora-iekrāvēja vadību
• Hidrostatiskā transmisija un stūres statnī iemontētā virziena maiņas svira nozīmē, ka vairs nav jāpārslēdz ātrums, lai nodrošinātu precīzu mašīnas vadību
• Ekskavatoru dažu minūšu laikā var noņemt viens cilvēks, tādā veidā piekļūstot 3-punktu sakabei un jūgvārpstai
• Mehāniskā iekrāvēja ātrā sakabe ļauj ātri un ērti nomainīt dažādus agregātus

Ja Jūs interesē šī tehnika, lūdzu aizpildi šo formu un mēs ar Jums sazināsimies!