Uzsākta Saldus tirdzniecības un servisa centra rekonstrukcija

Uzsākta Saldus tirdzniecības un servisa centra rekonstrukcija

Šī gada jūlijā instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Stokker ir sācis vērienīgus rekonstrukcijas darbus tirdzniecības un servisa centrā Saldū, Apvedceļā 6b.

Tirdzniecības un servisa centra ēkas platība pēc rekonstrukcijas ir plānota 1900 m2, un tajā tiks izvietots Stokker instrumentu tirdzniecības centrs un serviss, kā arī Stokker Agritech smagās tehnikas serviss un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības birojs.

Rekonstrukcijas gaitā tiks paplašinātas un pārveidotas tirdzniecības un servisa telpas, lai klientiem nodrošinātu modernāku un ērtāku iepirkšanos un darbiniekiem izveidotu funkcionālu, mūsdienu standartiem atbilstošu darbi vidi. Kopējās plānotās projekta ilgtermiņa investīcijas ir ~3 miljoni eiro. Darbus ir plānots noslēgt 2024. gada aprīlī.

Rekonstrukcijas laikā Stokker instrumentu tirdzniecības un Stokker Agritech servisa telpas ir pārvietotas uz pagaidu mājvietu teritorijas galā, saglabājot pašreizējo iebrauktuvi no Kuldīgas ielas, kā arī ir nodrošināta piekļuve no Apvedceļa puses, braucot virzienā uz Rīgu.

Jau iepriekš pateicamies par sapratni, un atvainojiet par sagādātajām neērtībām!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar Saldus filiāles darbiniekiem:

  • Serviss – Māris Tiļļa, T. +371 29130910
  • Rezerves daļas – Ojārs Jakovels, T. +371 26161373
  • Tehnikas tirdzniecība – Kristaps Eglītis, T. +371 28833594
Categories: