Traktors New Holland T6.180 Methane Power

• T6 Methane Power: veiktspēja kā traktoram ar dīzeļa dzinēju un par 30% mazāki ekspluatācijas izdevumi
• T6 Methane Power ar biometānu: tuvāk saimniekošanai bez oglekļa izmešiem
• T6 Methane Power priekšrocības līdzekļu ekonomijas un vides aizsardzības jomās

T6 Methane Power: veiktspēja kā traktoram ar dīzeļa dzinēju un par 30% mazāki ekspluatācijas izdevumi

Traktors New Holland T6.180 Methane Power nodrošina tādu pašu jaudu un griezes momentu, kā traktors New Holland T6.180 ar dīzeļa dzinēju. Jaunajam modelim T6.180 Methane Power maksimālā jauda ar papildjaudu ir 180 ZS, griezes moments 740 Nm un izcila izturība. Turklāt to visu papildina īpaša priekšrocība – par 30% mazāki ekspluatācijas izdevumi.

Šie izcilie darbības parametri papildina traktora vidi saudzējošā darbība – reālos lauka apstākļos T6 Methane Power traktors rada par 99% mazāk daļiņu nekā tāds pats traktors ar dīzeļa dzinēju, kā arī samazina CO2 izmešus par ne mazāk kā 10% un kopējos izmešus par 80%.

T6 Methane Power traktors ir aprīkots ar jauno NEF 6,7 litru dzinēju. To speciāli izmantošanai lauksaimniecībā ir izstrādājis FPT Industrial – uzņēmums, kurš ražo dzinējus CNH Industrial tehnikai. Šis dzinējs ir rezultāts ražotāja plašajai pieredzei dabasgāzes dzinēju tehnoloģijas izstrādē, kas gūta vairāk nekā 20 gadu gaitā. Turklāt fakts, ka uzņēmums ir izgatavojis vairāk nekā 50 000 dabasgāzes dzinēju, liecina par šīs tehnoloģijas un šīs degvielas uzticamību.

T6 Methane Power traktoru gāzes baloni ir novietoti turpat, kur dīzeļdegvielas tvertne standarta T6 modelim. Tie ir ērti pieejami un nodrošina izcilu pārredzamību no kabīnes. Ir optimizētas degvielas glabāšanas vietas zem kabīnes, lai varētu izmantot piedāvājumā esošo izmēru riepas un pielāgot riteņu šķērsbāzes parametrus. Tiek piedāvāta arī tāda papildopcija kā vidū uzstādāmi hidraulikas vārsti. Tiem, kuriem ir svarīgi strādāt ilgākas darba stundas, ir pieejams arī tāds papildaprīkojums kā “Range Extender” (“diapazona paplašinātājs”). To var uzstādīt uz priekšējās sakabes ierīces vai atsvara turētāja, vai uz aizmugurējās sakabes ierīces, ja veicami darbi ar iekrāvēju. Traktors ir aprīkots arī ar gāzes padeves pieslēgvietām priekšpusē un aizmugurē, dodot iespēju uz piekabēm vai agregātiem uzstādīt papildu degvielas glabāšanas tvertnes.

T6.180 Methane Power darbojas ar metāna gāzi CH4, kas tiek iegūta vairākos veidos:
• Fosilā degviela: NG (dabasgāze), CNG (saspiesta dabasgāze), LNG (šķidrā dabasgāze)
• Biogāze, kas tiek iegūta biogāzes stacijās, anaerobās pārstrādes procesā (AD)
• Augu atlieku pārstrāde ar skābekļa starpniecību
• Biometāns
• Bio saspiestā dabasgāze
• RNG (atjaunojamā dabasgāze)
• SNG (ilgtspējīgā dabasgāze)

T6 Methane Power traktors ir viens no galvenajiem elementiem New Holland energoneatkarīgas saimniecības koncepcijas (Energy Independent Farm Concept) īstenošanā, noslēdzot pilnīgu aprites ekonomikas cilpu, – no lauka uz enerģijas ražošanu un atpakaļ uz lauku, nodrošinot pilnu CO2 neitrālas saimniekošanas ciklu.

Lauksaimnieki var audzēt enerģētiskās kultūras un izmantot lauksaimniecības atkritumus biometāna ražošanai. Pēc tam viņi var izmantot šo ilgtspējīgo degvielu T6 Methane Power darbināšanai, nodrošinot to, ka CO2 emisijas tiek ļoti būtiski ierobežotas. Gaļas lopu audzētāji un piensaimnieki var pacelt šo noslēgto loku vēl augstākā līmenī, ražojot biometānu no kūtsmēsliem, arī šādi mazinot CO2 līmeni vidē.

Lauksaimnieki var izmantot bionoārdīšanās blakusproduktus kā dabisko mēslojumu saviem laukiem, pilnīgi noslēdzot aprites ekonomikas cilpu.

T6.180 Methane Power specifikācija

Dzinējs  
Cilindri/Tilpums (n°/cm3) 6/6728 6/6728
Nominālā dzinēja jauda (ZS) 150
Maksimālā dzinēja jauda (ZS) 165
Maksimālā dzinēja jauda ar papildjaudu (ZS) 180
Maks. griezes moments (Nm) 740
Transmisija  
Electro Command™ (40 km/h) 16×16
Electro Command™ (40 km/h ECO) 17×16
Electro Command™ (40 km/h) – Creeper 32×32
Electro Command™ (50 km/h) 17×16
Hidrosistēma  
Maks. celtspēja (kg) 7864

Categories: