Traktori New Holland T8 GENESIS® ar PLM Intelligence™ – izcila jaudas un digitālo tehnoloģiju kombinācija

• Teicamas darba vides personalizācijas iespējas ar jauno SideWinder™ Ultra roku balstu un IntelliView™ 12 displeju.
• Izcils ražīgums, tehnoloģisko risinājumu pievienošanas iespējas un pārvaldība, pateicoties pilnīgi integrētajam jaunās paaudzes Precision Land Management (precīzās lauksaimniecības tehnoloģija; PLM™) risinājumam.
• Stage V atbilstošs Cursor 9 dzinējs un bezapkopju ECOBlue™ HI-eSCR2 tehnoloģija.
• T8.435 Ultra Command™ pievienojas New Holland T8 tehnikas saimei.

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture ir laidis klajā jauno T8 GENESIS® sērijas traktoru ar New Holland intuitīvo precīzās lauksaimniecības tehnoloģiju Precision Land Management (PLM™). Jaunās paaudzes T8 GENESIS® ar PLM Intelligence™ var pielāgoties jebkura lauksaimnieka vajadzībām, nodrošinot tādas iespējas, kā uzlabota savienojamība komunikācijai starp operatoriem, transportlīdzekļiem un ar izplatītājiem, lai uzlabotu ražīgumu, samazinātu dīkstāves laiku un pielāgotu vadības aprīkojumu, kā arī uzlabota pārredzamība un lielāks komforts.

New Holland ir uzlabojis arī MyNew Holland™ portāla integrāciju dažādos tīmekļa resursos, lai nodrošinātu lielāku atbalstu klientiem un izplatītājiem. Jaunais portāls un nesen izveidotā MyNew Holland™ lietotne sniedz nepārtrauktu piekļuvi klientu atbalstam un plašai informācijai un pakalpojumiem, kas palīdzēs klientiem maksimāli kāpināt savas tehnikas efektivitāti.

“Kad pirms vairāk nekā 25 gadiem tika laists klajā 70. sērijas traktors, tas bija būtisks pavērsiens traktoru dizaina jomā. Jaunais T8 GENESIS® ar PLM Intelligence™ ir vēl viens solis uz priekšu traktoru dizaina jomā. Tas ir izstrādāts atbilstoši tam, kā lauksaimnieki strādā. Mēs arī balstījāmies uz plašu pētījumu, kurā ar pieredzi dalījās mūsu klienti,” stāsta produktu vadītājs Šons Lenons. “Tas savieno ar viedajām tehnoloģijām aprīkoto agregātu ar saimniecības biroju, un, pateicoties ISOBUS Class III, ļauj efektīvāk izmantot gan traktoru, gan agregātu. Pēc klientu uzklausīšanas gan Eiropā, gan arī tālākās valstīs, mēs mainījām kabīnes dizainu, lai operatoru darbs tajā kļūtu vēl produktīvāks un lai tā būtu vieglāk pielāgojama operatora vajadzībām. Mēs kabīnē iekļāvām intuitīvu vadības aprīkojumu, jauno SideWinder™ Ultra roku balstu un IntelliView 12 displeju.”

Teicama personalizācija ar jauno SideWinder™Ultra roku balstu un IntelliView™ 12 displeju
Papildus jaunajām funkcijām un tehnoloģijām jaunais T8 turpina New Holland tradīciju nodrošināt operatoru ar vienkāršu tehnikas lietošanas pieredzi. Sākot no ergonomiskā jaunā SideWinder™ Ultra roku balsta ar zonās grupētajām tastatūrām multimediju un klimata kontrolei, sakabes funkciju vadīšanai, kā arī īsceļu pogām, kas ļauj ērti un ātri piekļūt regulēšanas izvēlnēm. Hidrauliskie attālināti vadāmie vārsti ir kontrolējami tā, kā vadītājs pats vēlas, un individuālos traktora iestatījumus var saglabāt līdz ar konkrētā agregāta nosaukumu un ātri atsaukt, pārslēdzoties uz cita uzdevuma izpildīšanu.

Jaunās konstrukcijas četru statņu kabīnes rāmis nodrošina maksimālu pārredzamību, ko vēl vairāk papildina stratēģiski ap T8 izvietotās kameras, kas pēc darba uz lauka ļauj viegli pielāgoties kustībai ceļu satiksmē, kā arī palīdz kontrolēt aizmugurējos agregātus. Jaunais InfoView™ mērinstrumentu displejs ir novietots ērti pārredzamā vietā uz priekšējās konsoles. Jaunās 360 grādu LED darba gaismas nodrošina tādu apgaismojumu kā stadionā – redzamība ir uzlabota par 30%, turklāt noteiktiem apstākļiem nepieciešamie apgaismojuma iestatījumi ir saglabājami atmiņā. Klienti un operatori īpaši novērtēs to, ka tagad viņu rīcībā ir vairāk vietas mantu glabāšanai, vairāk pieslēgvietu dažādu ierīču pieslēgšanai, labāka gaisa cirkulācija, durvju zonas izgaismošana un optimāls komforts, pateicoties sēdekļa regulēšanas tehnoloģijām.

Integrēto Precision Land Management risinājumu jaunā paaudze
Novatoriskās tehnoloģijas nav skārušas tikai kabīni vien, nodrošinot New Holland modernās PLM pilnīgu integrāciju. New Holland stratēģiju saistībā ar precīzās lauksaimniecības risinājumiem var raksturot ar četriem vārdiem: atvērtība, savienojamība, viedtehnoloģijas un atbalsts. PLM Intelligence paceļ šo stratēģiju jaunā līmenī, izmantojot MyPLM™Connect un dažādus datu apmaiņas risinājumus, lai lauksaimnieki nezaudētu saikni ar viņu izvēlētajām agronomijas programmatūrām. Pateicoties planšetveida lietotāja saskarnei, lauksaimnieks var apmainīties ar datiem un analizēt tos.

Traktora vadību un lietošanu atvieglo tādi tehnoloģiskie risinājumi kā New Holland IntelliView Connect, Remote Display Access, New Holland Remote Assistance un Remote Service Tool. PLM Intelligence operētājsistēmas programmatūru ir iespējams atjaunināt tieši tāpat kā viedtālruņus – ar bezvadu tehnoloģiju palīdzību.

New Holland IntelliView Connect ļauj attālināti pārraudzīt IntelliView 12 displeju un kontrolēt T8 darbību reālajā laikā, nodrošinot maksimālu produktivitāti un darbspējas laiku. New Holland izplatītāji var proaktīvi pārvaldīt savu klientu tehniku, izmantojot tālvadības atbalsta risinājumu New Holland Remote Assistance. Tas ļauj izplatītājam jau laikus noteikt, kāda veida apkope būs nepieciešama, šādi ekonomējot klienta laiku.

Stage V atbilstošs Cursor 9 dzinējs un bezapkopju ECOBlue™ HI-eSCR2 tehnoloģija
Jaunais T8 GENESIS® ir aprīkots ar 8,7 litru Cursor 9 dzinēju, ko izstrādājis FPT Industrial. Traktors atbilst Stage V emisiju standartiem, pateicoties degvielas patēriņa ziņā ekonomiskajam dzinējam un ECOBlue™ HI-eSCR2 pēcapstrādes sistēmai, kas ir patentēts bezapkopju risinājums ekspluatācijas izdevumu samazināšanai. Cursor 9 dzinēja ilgie 600 stundu servisa intervāli atbildīs pat visprasīgāko klientu vēlmēm, jo nodrošinās maksimāli ilgu darbspējas laiku.

T8.435 Ultra Command™ pievienojas New Holland T8 tehnikas komandai
2020. gadā New Holland paplašinās T8 GENESIS® traktoru klāstu ar jauno 400 ZS Powershift modeli. Šī 21Fx5R pārnesumu Powershift transmisija būs pieejama tikai izcilo T8.435 Ultra Command™ aprīkojumā gan riteņu, gan SmartTrax™ versijās. Ar šo jauno papildinājumu klienti varēs izvēlēties savai saimniecībai visatbilstošāko transmisijas tehnoloģiju. Ultra Command Powershift noderēs smagam darbam laukā, savukārt Auto Command™ – darbiem, kur liela nozīme ir ātrumam, un transportēšanas nolūkiem.

New Holland T8 Genesis Auto Command™

Modelis Nominālā jauda Maksimālā jauda  Maks. EPM Riepu versija SmartTrax™
T8.350 280 315 351 Std. N/A
T8.380 311 347 382 Std. N/A
T8.410 340 375 409 Std. Pēc izvēles
T8.435 380 415 435 Std. Pēc izvēles

 

New Holland T8 Genesis Ultra Command™

Modelis Nominālā jauda Maksimālā jauda  Maks. EPM Riepu versija SmartTrax™
T8.350 280 315 351 Std. N/A
T8.380 311 347 382 Std. N/A
T8.410 340 375 409 Std. Pēc izvēles
T8.435 400 435 Std. Pēc izvēles

 

Categories: