Aicinām apmeklēt Lauku dienu Viļānos, 12.jūlijā!

12.jūlijā plkst. 10.30 Viļānu novadā, Viļānu – Rēzeknes šosejas 3.kilometrā norisināsies tradicionālā Lauku diena.

Pasākumā notiks lauksaimniecības tehnikas demonstrējumi, apmeklētāji tiks iepazīstināti ar laukaugu audzēšanas tehnoloģiju agrotehnisko paņēmienu pētījumu rezultātiem, ar pākšaugu šķirnēm un to audzēšanas tehnoloģijām, ar vasaras rapša jaunākajām šķirnēm un to audzēšanas tehnoloģijām, ar kaņepju šķirņu audzēšanas tehnoloģijām, ar šķiedras linu kolekciju un selekciju.

Pasākumā arī tiks salīdzinātas kartupeļu šķirnes un to audzēšanas tehnoloģijas, tiks demonstrēti bioloģiskās lauksaimniecības izmēģinājumi, kā arī sojas un lopbarības miežu izmēģinājumi.
Lauku dienā Viļānos rīko SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” un Agroresursu un ekonomiskas institūts sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību.

STOKKER AGRITECH laukumā šoreiz aicināsim New Holland izstāžu treilerī, tāpat mūsu laukumā būs apskatāms jaudīgākais traktors no New Holland piedāvājuma, T9.565 ar jaudu 507 ZS, kas būs piemērots visgrūtākajiem darbiem saimniecībā! JAUNUMS arī no Pottinger, diski Terradisc 10001T un Tecnoma miglotājs FC 5240 32/17 m! Nāc un apskati jaunumus pirmais!

Gaidīsim ciemos mūsu izstāžu treilerī!

Atskats uz 2017.gada lauku dienu:

Categories: