TECNOMA miglotāju prezentācijas saimniecībās

STOKKER AGRITECH un TECNOMA miglotāju ražotājs aicināja lauksaimniekus uz pašgājēja miglotāja FC LASER 4240 prezentācijām dažādās saimniecībās. Interesenti varēja ne tikai uzzināt informāciju par miglotāja priekšrocībām no rūpnīcas pārstāvjiem, bet arī paši pārliecināties par tā darbību uz lauka.

tecn

FC LASER 4240 mehānisko platumu var regulēt no 1,80 m līdz 2.25 m. Hidrauliski vadāmās miglotāja rokas var būt no 24 līdz 44 m. Tās veidotas no alumīnija vai tērauda un ir piemērotas intensīvai lietošanai jebkādos apstākļos. Roku kustības tiek regulētas ar džoistiku.

Šasijai ir pilnā amortizācija, kas nodrošina izcilu veiktspēju un miglotāja roku stabilitāti. Hidrauliski maināmais riteņu atstatums nodrošina papildu komfortu operatoram. Kabīnē atrodas terminālis, ar kuru var veikt nepārtrauktu riteņu regulēšanu – visi 4 riteņi vienlaicīgi vai katrs atsevišķi. Kad nepieciešamais riteņu atstatums ir noregulēts un apstiprināts terminālī, braukšanas laikā platuma izmaiņas notiek automātiski. Transmisija ar 217 zs DEUTZ dzinēja piedziņu optimizē jaudas izlietojumu un samazina degvielas patēriņu. Transmisija ar 4 riteņu diferenciāļa bloku atvieglo miglotāja manevrēšanu neatkarīgi no apstākļiem un augsnes veida.

Kabīne ar amortizāciju novietota uz hidrauliska pacēlāja, nodrošinot maksimālu komfortu. Piekļuvi atvieglo platā rotējošā platforma, un iekāpšanai nav nepieciešamas trepes. Kabīne ir hermetizēta un aprīkota ar oglekļa filtriem. Miglotāja vadītājs ir pasargāts no jebkāda veida piesārņojuma, taču netiek aizsegta redzamība. Kabīnē tiek nodrošināta arī pilnīga skaņas izolācija. Miglotāja detaļām ir viegli piekļūt, līdz ar to apkope ir vienkārša. Miglotāja tvertnes ir vieglas, kompaktas un ļoti izturīgas, veidotas no blīva polietilēna materiāla. Gludā tvertnes iekšpuse novērš nogulšņu veidošanos un atvieglo tīrīšanu. Tvertnei ir uzlabots maisīšanas process pēc iespējas viendabīgāka satura veidošanai. Regulējamais sūknis uzlabo plūsmas ātrumu un samazina dzinēja apgriezienus, līdz ar to tiek samazināts arī degvielas patēriņš.

TECNOMA ir miglotāju tirgus līderis jau no 1952. gada. Līdera pozīcijas uzņēmums ieguva, pateicoties plašajam izplatītāju tīklam, tehnoloģiskajām zināšanām, augstajai kvalitātei un inovācijām, kas ļauj būt soli priekšā konkurentiem. TECNOMA piedāvā plašu miglotāju klāstu, kurā sev piemērotāko atradīs gan lieli uzņēmumi, gan neliels ģimenes bizness. Piedāvājumā ir gan piekabināmie miglotāji, gan arī pašgājēji. Uzņēmums nemitīgi domā par inovācijām un uzlabojumiem, lai atvieglotu lauksaimnieku ikdienas darbu, kā arī vienlaikus saudzētu apkārtējo vidi. TECNOMA vieni no pirmajiem ieviesa Isobus tehnoloģiju, kas ļauj visu nepieciešamo regulēšanu veikt no kabīnes. Visu nepieciešamo informāciju var redzēt ekrānā – patērēto degvielas daudzumu, spiedienu, padevi, ātrumu, kā arī nobraukto attālumu un laukumu. Zinot visu šo informāciju, miglošanas process tiek veikts ļoti precīzi.

Noskaties video no demonstrācijām!Categories: