Stokker paplašinās Zemgales reģionā, atklājot jaunu tirdzniecības un servisa centru Jelgavā

19.oktobra pēcpusdienā lauksaimniecības tehnikas ražotāja “New Holland” oficiālais pārstāvis Latvijā “Stokker Agritech” un instrumentu tirdzniecības centrs “Stokker” Jelgavā atzīmēja jaunā tirdzniecības un servisa centra atklāšanu. Svinīgā atklāšanas pasākuma viesu vidū pulcējās klienti un sadarbības partneri, kā arī stratēģiski nozīmīgāko zīmolu rūpnīcu pārstāvji – lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland, celtniecības tehnikas ražotājs JCB, lauksaimniecības agregātu ražotājs PÖTTINGER un uzkopšanas tehnikas ražotājs KÄRCHER Baltija.

Jaunā tirdzniecības, servisa centra un papildus noliktavas ēku kopējā platība ir 2700 m2. Ēkā atrodas otrs lielākais Stokker instrumentu tirdzniecības centrs Latvijā. Savukārt smagās tehnikas serviss ieguvis modernas un specializēti aprīkotas telpas 573 m2 platībā. Palielinoties servisa jaudai, plānots uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un kapacitāti.

Kopējās projekta ilgtermiņa investīcijas ir ~2,6 miljoni eiro. Centra būvniecība uzsākta 2017. gada 20. februārī un pabeigta 2017. gada 5. septembrī. Centru projektēja un autoruzraudzību veica SIA “Arhitekta Imanta Timermaņa birojs”. Ģenerālbūvnieks SIA “Bukoteks” un būvuzraudzību veica SIA «Lerix».

Paplašināšanās Jelgavā ir bijis stratēģisks uzņēmuma attīstības solis, lai nodrošinātu vēl kvalitatīvāku un mūsdienu tendencēm, kā arī ražotāju prasībām atbilstošu lauksaimniecības un smagās tehnikas servisu, kas būs pieejams Jelgavas un visa Zemgales reģiona lauksaimniekiem un uzņēmējiem.

2017. gads ir iezīmējies kā nozīmīgs atskaites punkts, jo Stokker zīmols Baltijā atzīmē savu 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā Stokker ir ieņēmis nopietnas līdera pozīcijas profesionālo instrumentu un tehnikas tirdzniecībā un uz šo brīdi pārvalda 32 tirdzniecības un servisa centrus visā Baltijā, no kuriem 12 atrodas Latvijas lielākajās pilsētās.

Stokker galvenais mērķis vienmēr ir bijis būt tuvāk saviem klientiem un piedāvāt plašu un kvalitatīvu instrumentu un lauksaimniecības tehnikas klāstu, kā arī nodrošināt profesionālu pēcpārdošanas servisu un rezerves daļas.
Stokker ir Igaunijas uzņēmuma AS Stokker meitas uzņēmums, ar vairāk nekā 25 gadus ilgu pieredzi profesionālu instrumentu un tehnikas tirdzniecībā un servisa pakalpojumu sniegšanā. Pirmais Stokker centrs Latvijā atvērts 2000.gadā Rīgā, un šodien tie ir jau 12 centri Latvijas lielākajās pilsētās. Savukārt attīstot sniegto pakalpojumu klāstu 2009.gadā dibināts uzņēmums Stokker Agritech, kurš 2015.gadā kļuvis par oficiālo New Holland lauksaimniecības tehnikas pārstāvi Latvijā. Stokker sniegtie pakalpojumi ir profesionālu darba instrumentu, celtniecības un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība, pēcpārdošanas serviss un rezerves daļas, finanšu risinājumi, profesionālas konsultācijas uzņēmumiem un amata meistariem, individuāla apkalpošana.

 

Categories: