STOKKER AGRITECH zīmoli prezentē jaunumus lauksaimniecības tehnikas izstādē Parīzē

No 22. līdz 26. februārim Parīzē, Francijā norisinās viena no pasaulē lielākajām lauksaimniecības tehnikas izstādēm – SIMA. Tajā jaunumus prezentē arī STOKKER AGRITECH pārstāvētie ražotāji NEW HOLLAND AGRICULTURE, JCB un PÖTTINGER. Izstāde notiek jau 76. reizi, un vienmēr pulcē tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules.

120 panākumiem un inovācijām piepildīti gadi

2015. gadā NEW HOLLAND AGRICULTURE svin savu 120 gadu jubileju, īpaši izceļot gadu gaitā gūtos sasniegumus un radītās inovācijas lauksaimniecības tehnikas ražošanā. Tas tiek uzsvērts arī SIMA izstādē. Uzņēmumu 1895. gadā dibināja mašīnists un uzņēmējs Eibs Cimmermans (Abe Zimmerman), kurš vēlējās rast labākus risinājumus tobrīd pieejamām tehnoloģijām. 120 gadus vēlāk NEW HOLLAND joprojām ir inovāciju līderis lauksaimniecības tehnikas nozarē, kuru uz priekšu virza sadarbības un izcilības gars.

Kad 26 gadus vecais Eibs atvēra dzinēju remontdarbnīcu 1895. gadā, neviens nevarēja iedomāties, kā izvērtīsies tās tālākā darbība. Veiksmes pamatā bija viņa plašās zināšanas par dzinējiem un prasme ar ikvienu klientu atrast kopīgu valodu. Jau kopš pirmsākumiem uzņēmuma mērķis ir bijis nodrošināt klientiem risinājumus maksimālam darba ražīgumam. Šī pieeja uzņēmumam aktuāla joprojām, palīdzot daudziem lauksaimniekiem un uzņēmumiem ar tehnoloģiju palīdzību radīt veiksmes stāstus.

Noskaties video par NEW HOLLAND AGRICULTURE attīstību!

T7 lauksaimniecības traktoru sērija – jauns izskats un vēl lielāka jauda

Viens no NEW HOLLAND AGRICULTURE jaunumiem SIMA izstādē ir T7 traktoru sērija, kuras ražošanā izmantotas augstākās kvalitātes tehnoloģijas. Jaunajā sērijā ir traktors ar iespaidīgu 225 ZS jaudu, kas nodrošina vēl lielāku darba ražīgumu. Uzlabota arī bremzēšanas sistēma un pilnveidots kabīnes dizains. ECOBlue™ HI-eSCR tehnoloģijas atbilst Tier 4B izplūdes gāzu standartiem – tiek samazināts izmešu daudzums un degvielas patēriņš. Lauksaimniekiem tiek piedāvāts universāls un jaudīgs traktors, kas spēj tikt galā ar jebkādiem darbiem un jebkādos apstākļos.

Noskaties video!

JCB FASTRAC 4000. sērija – vēl lielāka jauda un darba ražīgums

JCB izstādē prezentēs lauksaimniecības frontālos iekrāvējus, kā arī jaunos JCB FASTRAC 4000. sērijas traktorus, kas pieejami arī interesentiem Latvijā. Tiem ir lielāka jauda, kas nodrošina vēl ražīgāku darbu un daudzveidīgākas tehnikas izmantošanas iespējas.

Izstrādājot jaunos traktorus, ņemtas vērā galvenās FASTRAC priekšrocības – ērta agregātu uzlikšana, amortizācija maksimālam darba ātrumam, bremžu sistēma, stabilitāte un vadītāja ērtības. Jaunie FASTRAC traktori gan ar standarta divu riteņu stūrēšanu, gan papildus četru riteņu stūrēšanu ir vieglāk manevrējami – tiem ir jauna veida šasija un asis ar mazāku apgriešanās rādiusu. Fastrac 4000. modeļiem standarta aprīkojumā ir 540/65R30 riepas visiem četriem riteņiem. Ar četru riteņu stūrēšanu apgriešanos var veikt mazāk kā 10 metros, kas ievērojami paātrina apgriešanos lauku galos.

JCB Fastrac 4000

Jaunumi no PÖTTINGER

Arī lauksaimniecības agregātu ražotājs PÖTTINGER turpina attīstīt jaunus produktus, padarot lauksaimnieku dzīvi vienkāršāku. Izmaksu ziņā efektīvas un inovatīvas tehnoloģijas, augsnes un augu aizsardzība, funkcionāls dizains – tie ir uzņēmuma galvenie virzītājspēki.

NOVACAT S12 – šobrīd lielākā uzkarināmās pļaujmašīnas kombinācija

PÖTTINGER NOVACAT S12 pļaujmašīnas kombinācija nosaka jaunus darba ražīguma un efektivitātes standartus. Pļaujmašīnas darba platums ir 11,2 m, bet nepieciešamā jauda tikai 160 ZS, kas ievērojami samazina degvielas patēriņu. Šobrīd lielākā tirgū pieejamā uzkarināmās pļaujmašīnas kombinācija nodrošina 14 ha/h veiktspēju, bet degvielas patēriņu samazina līdz 2 l/ha. Regulējamā svara izkliedēšanas funkcija nodrošina optimālu spiedienu uz augsni visā pļaujmašīnas darba platumā.

Jauni darba ražīguma un efektivitātes standarti ar EUROPROFI piekabēm

EUROPROFI 4510, 5010 un 5510 kombinētās savācējpiekabes/transporta piekabes nodrošina krietni augstāku veiktspēju. Tās aprīkotas ar jaunām tehnoloģijām, piemēram, dubulto nažu sistēmu TWINBLADE. Jaunums ir arī paplatinātais savācējmehānisms ar papildu kopētājveltni. Tas atrodas pa vidu aiz savācēja, nodrošinot uzlabotu augsnes kopēšanas funkciju. Maksimālu darba ražīgumu var sasniegt arī lielā mitrumā pie dziļas traktora riepu iegrimes, neizmainot zāles savākšanas kvalitāti.

Automātiskā izsējas regulēšana precīzam darbam un resursu ekonomijai

PÖTTINGER sējmašīnām TERRASEM ir iespējams uzstādīt sistēmu, kas ļauj automātiski regulēt graudu vai minerālmēslojuma izsējas normu atkarībā no augsnes īpašībām konkrētajā lauka vietā. Lai sistēmu uzstādītu, traktoram jābūt aprīkotam ar ISOBUS tehnoloģiju, vadības paneli, kā arī sējmašīna nedrīkst būt vecāka par 2013. gadu. Izsējas regulēšanas sistēmas aktivizēšana ir bez maksas. Lauksaimniekiem tā ir iespēja vēl vairāk kontrolēt resursu patēriņu un saimniekot efektīvāk.

Vispirms saimniekam ir jāizveido precīza lauka karte, dažādās tā vietās veicot augsnes kvalitātes mērījumus. Iegūtie dati jāievada digitālā formātā, lai sistēma spētu tos apstrādāt. Tālāk darba procesā sējmašīna reaģēs uz GPS datiem par atrašanās vietu un iepriekš ievadītajiem datiem par augsnes kvalitātes izmaiņām lauka ietvaros. Pēc tam tā automātiski pielāgos nepieciešamo sēklu (vai minerālmēslojuma) izsējas apjomu uz vienu kvadrātmetru maksimāli labākam rezultātam. Mērķtiecīgi izmantojot sēšanas, minerālmēslojuma iestrādes un miglošanas tehniku, saimniecība var daudz precīzāk un efektīvāk organizēt darba procesu, kā arī būtiski ietaupīt dažādas izmaksas (pat līdz 50 eiro uz vienu ha).

Pottinger shema

Par šiem un citiem jaunumiem jautā vairāk mūsu pārdošanas komandai visā Latvijā!

 

 

 

Categories: