STOKKER AGRITECH TRAKTORDIENĀ 2015

Traktordiena 2015 New Holland

16.maijā STOKKER AGRITECH piedalījās nodibinājuma “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai”, Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas, Valsts lauku tīklu un zemnieku saimniecības “Eriņi” organizētajā pasākumā “Traktordiena 2015”.

Spītējot mainīgajiem laika apstākļiem, visas dienas garumā norisinājās pasaulē pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības četrās jaudas disciplīnās, kā arī augsnes apstrādes praktiskie demonstrējumi. Gan traktoru sacensībās, gan praktiskajos demonstrējumos piedalījās arī mūsu pārstāvētie zīmoli NEW HOLLAND, JCB un PÖTTINGER.

STOKKER AGRITECH stends ikvienam pasākuma apmeklētājam piedāvāja piedzīvot zilus brīnumus! Stendā bija gan zilie NEW HOLLAND traktori, gan zilie MULTIONE komunālie traktori. Taču īstie zilie brīnumi sākās, kad ieradās speciālisti no Zinātkāres centra bērniem “Zili brīnumi”. Meistarklasē “Brīnumainās gāzes” varēja uzzināt, ko var paveikt ar šķidro slāpekli un sauso ledu, kā arī nobaudīt saldējumu, kas tapa ar teju maģisku pieskaņu. Savukārt meistarklasē “Zilo brīnumu eksperimentu šovs” kopā ar speciālistiem eksperimentējām ar uguni, ūdeni un dūmiem. Mūsu stendā varēja apskatīt un uzzināt sev interesējošo arī par JCB traktoriem, PÖTTINGER sējmašīnām un TECNOMA miglotājiem.
Traktordiena 2015 New Holland 2

Visiem STOKKER AGRITECH stenda apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja reģistrēties un piedalīties izlozē par izbraucienu nedēļas nogalē ar Harley Davidson motociklu no uzņēmuma Motofavorīts. Izlozes rezultātā Harley Davidson Road King CVO uz nedēļas nogali laimēja Mārtiņš Grantiņš.

Traktordiena 2015

Uz tikšanos nākamajās Traktordienās!

Categories: