STOKKER AGRITECH kļūst par oficiālo New Holland Agriculture pārstāvi Latvijā

No 2015. gada 1. janvāra STOKKER AGRITECH kļūst par jauno oficiālo New Holland lauksaimniecības tehnikas pārstāvi Latvijā, pārņemot visas saistības no iepriekšējā pārstāvja un tā partneriem. New Holland Agriculture šobrīd ir pasaulē vadošais lauksaimniecības tehnikas zīmols, kas pārstāv visplašāko traktoru un ražas novākšanas kombainu klāstu atbilstoši ikviena lauksaimnieka vai uzņēmēja vajadzībām. Uzņēmums saņēmis neskaitāmus apbalvojumus par jaunu un inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu lauksaimniecības produktivitātes un darba efektivitātes uzlabošanai.

2014_preses_konference

             Preses konference par jauno sadarbību. No kreisās: STOKKER sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane, SIA AGRITECH valdes loceklis Indrek Lillend, NEW HOLLAND AGRICULTURE pārstāvis Antoine Rebillard, Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes loceklis Guntis Tīģeris. 

Klientiem Latvijā būs pieejams plašs tehnikas modeļu klāsts: traktori, kombaini un rulonpreses. Turklāt, noslēdzot līgumu par jauna kombaina iegādi līdz 2015. gada 28. februārim, klients saņems unikālu iespēju apmeklēt New Holland Agriculture kombainu rūpnīcu Beļģijā. 

STOKKER AGRITECH pārdošanas nodaļas vadītājs Normunds Prunte: “Strādāt ar New Holland Agriculture jau ilgi bija mūsu mērķis. Pierādot sevi kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri, esam to sasnieguši. Mūsu prioritāte ir klients un viņa vajadzības – šī vērtība ir kopīga gan mums, gan New Holland Agriculture uzņēmumam. Ir svarīgi ne tikai pārdot tehniku, bet arī nodrošināt kvalitatīvu servisu un nepieciešamās rezerves daļas iespējami tuvu klienta atrašanās vietai. Līdz šim mums tas ir izdevies – esam izveidojuši profesionālu komandu un plašu servisa centru tīklu, aptverot visus Latvijas reģionus. Uzņēmuma attīstību reģionos turpināsim arī nākamgad. Pārstāvot pasaulē vadošo lauksaimniecības tehnikas zīmolu, turpmāk varēsim saviem klientiem nodrošināt vēl labākus un efektīvākus risinājumus.” 

2014_NH_komanda

 No kreisās: SIA AGRITECH valdes loceklis Indrek Lillend, NEW HOLLAND AGRICULTURE pārstāvis Antoine Rebillard, STOKKER AGRITECH pārdošanas nodaļas vadītājs Normunds Prunte.

Antoine Rebillard, New Holland Agriculture vadītājs Ukrainā, Moldovā, Somijā un Baltijas valstīs: “Jauns importētājs Latvijā mums ir būtisks sasniegums, kas ļauj virzīties tuvāk uzņēmuma mērķim – kļūt par tirgus līderi visā pasaulē. Tas ir liels izaicinājums, tieši tāpēc importētāji ir ļoti svarīgs atbalsta punkts. Ar viņu palīdzību varam atrasties iespējami tuvu saviem klientiem, saprast viņu vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošināt atbilstošu risinājumu un servisu. STOKKER AGRITECH sevi parādījis kā ļoti perspektīvu un nopietnu sadarbības partneri gan ar pārdošanas rezultātiem, gan arī plašo servisa centru tīklu, kas aptver visus Latvijas reģionus. Uzņēmuma galvenā vērtība un panākumu atslēga ir profesionāla un pieredzējusi komanda. Ceru, kopīgiem spēkiem mums izdosies lauksaimniekiem Latvijā darbu padarīt vēl efektīvāku un ražīgāku.”

2014_NHtraktors

STOKKER AGRITECH ir Igaunijas uzņēmumu grupas AS Mecro uzņēmums, kurš Latvijā tika dibināts 2009. gadā, attīstoties darbam lauksaimniecības nozarē. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība un servisa nodrošināšana. Uzņēmums pārstāv tādus lauksaimniecības tehnikas zīmolus kā PÖTTINGER, JCB, MULTIONE, FLIEGL, TECNOMA, BEDNAR un JUNKKARI. STOKKER AGRITECH servisa centri atrodas Liepājā, Valmierā, Rīgā, Saldū, Jelgavā, Jēkabpilī un Rēzeknē, aptverot visus Latvijas reģionus. Kvalitatīva un iespējami tuvāka servisa nodrošināšana ir viena no uzņēmuma prioritātēm.

Vairāk jautājiet STOKKER AGRITECH pārdošanas nodaļas vadītājam: Normunds Prunte, tālrunis: 28678866, e-pasts: normunds.prunte@stokker.com. 

2014_NH_Stokker

Categories: