PÖTTINGER vālotāji augstvērtīgas skābbarības sagatavošanai

Kvalitatīvas skābbarības sagatavošanā liela nozīme ir ne tikai pareizai tehnoloģijai un veikto darbību secībai, bet arī kvalitatīvas tehnikas izmantošanai. Lauksaimniecības tehnikas un agregātu ražotāja PÖTTINGER vālotāji veic vislabāko augsnes kopēšanu. Tas ievērojami uzlabo skābbarības kvalitāti, saglabājot visas nepieciešamās barības vielas.

Vislabākā augsnes kopēšana
Vālošana būtiski ietekmē to, cik daudz piesārņojuma nonāk skābbarībā. PÖTTINGER vālotāju zari uzmanīgi nogrābj skābbarību no velēnas, nepieskaroties augsnei. Rotora priekšā esošais disks apvienojumā ar platajām rotora asīm ļauj precīzi pielāgoties zemes formai. Pirms katra rotora esošais ritenis nodrošina ideālu augsnes kopēšanu.
p2
p1
Aizsargā ražu
Lielā diametra sadales vārpsta ir paredzēta vienmērīgai un precīzai sadales veltņa vadībai. Regulējamā sadales vārpsta nodrošina precīzu sadalījumu arī lielam skābbarības apjomam. Izturīgās vārpstas un zari nesapinas zālē, kā arī spēj izturēt lielu daudzumu smagas skābbarības.

Viegli lietot
Vālotāja izliekuma iekšpusē esošā 5 un 6 riteņu šasija un rotora amortizācija nodrošina precīzu zaru vadību pāri zemes izciļņiem. Tas nodrošina kvalitatīvu rezultātu, nesabojājot augsni un velēnu. Tā kā tandēma asis var regulēt, rotoru leņķi var precīzi pielāgot atbilstoši darba apstākļiem dažu minūšu laikā. MULTITAST atbalsta riteņi neļauj zariem skart zemi pat nelīdzenākajos laukos.
p3

Categories: