PÖTTINGER TERRADISC ar izkliedēšanas sistēmu tvertni AMICO F

Lai nodrošinātu maksimāli efektīvu sēju rugaines apstrādes vai augsnes sagatavošanas laikā, PÖTTINGER ar izkliedēšanas sistēmu – AMICO F frontālo tvertni, ir aprīkojis ne tikai TERRIA rugaines kultivatorus, bet arī piekabināmās TERRADISC 8001 T / 10001 T disku ecēšas. Tagad augsnes apstrādi un sēju vai minerālmēslu izkliedēšanu var veikt vienlaikus.

Maksimāli produktīva darbība

Šis process, kas ļauj būtiski ietaupīt resursus, nodrošina mēslojuma izkliedēšanu vai segkultūras izsēju tieši augsnē vienā piegājienā ar augsnes apstrādi. Izkliedējot minerālmēslojumu augsnē tās apstrādes laikā, tas nekavējoties tiek iejaukts zemē. Minerālmēslojums nezaudē savu efektivitāti un uzreiz ir pieejams augiem. Šis process ir piemērots, veicot augsnes sagatavošanas darbus pavasarī, kā arī bagātinot zemi ar granulētajiem minerālmēsliem rudenī.

Sēklas uzreiz apsedzot ar augsni un to pieblīvējot, tiek stimulēts segkultūras augu dīgšanas process. Šos darbus var paveikt seklas rugaines apstrādes laikā. Braukšanas ātrums virs 10 km/h apvienojumā ar lielo darba platumu – 8 un 10 metri – nodrošina izcilu darba ražīgumu.

Uzticams aprīkojums augsnes apstrādei

Liela diametra (580 mm) robotie diski šķeļ zemi un nodrošina optimālu augsnes izkustināšanu. Agresīvais disku izvietojums garantē efektīvu zemes apstrādi pat vissausākajos laika apstākļos. TWIN ARM piekares sistēma novērš disku novirzīšanos sāņus pat tad, ja augsne ir cieta. Tas nodrošina to, ka tiek apstrādāta visa virsma, kas ir arī pamats vienmērīgam sējas materiāla un minerālmēslojuma izkliedēšanai. 

AMICO F

1700 vai 2400 litru ietilpība un dalījums proporcijā 60:40 nodrošina plašu frontālās tvertnes pielietojuma iespēju klāstu. Lai nodrošinātu ērtu lietošanu, AMICO frontālās tvertnes standarta aprīkojumā ir iekļauts ISOBUS. Materiāls tiek efektīvi un ātri izkliedēts, pateicoties spiediena tvertnes sistēmai. Inteliģentā vadības sistēma atkarībā no darba vietas specifikas var kontrolēt vienu vai divas dozēšanas iekārtas. Turklāt tvertni var bez sarežģījumiem lietot kombinācijā arī ar citu ražotāju tehniku, pateicoties ISOBUS vadības sistēmai.


Categories: