Pöttinger SERVO 45 S – arkls vissarežģītāko darbu veikšanai

Nevienai citai lauksaimniecības tehnikas vienībai nav jānodrošina tik lielas agrotehniskās prasības kā arklam. Pöttinger piedāvājumā atradīsiet 58 dažādus SERVO arkla modeļus, kas būs piemēroti dažādiem augsnes apstākļiem. Plašo SERVO saimi papildina jaunais SERVO 45 S arkls, kas paredzēts lietošanai sarežģītos darba apstākļos.

Šis arkls, kas ir pieejams 6-korpusu NOVA vai NOVA PLUS versijās, ir paredzēts līdz 350 ZS jaudai. NOVA versijai standartā ir uzstādīts rāmja apgriešanas cilindrs, bet NOVA PLUS ir aprīkots ar “atmiņas” cilindru, kas iegaumē vagu platumu. Darbu sarežģītos apstākļos atvieglo 95 cm iekšējo korpusu atstatums, 80 cm apakšējās sijas atstatums virs zemes un pilnā garuma centrālā arkla sija. Konstrukcijā izmantotie īpaši izturīgie materiāli ļauj pārvietoties ātrāk, kā arī pagarina arkla kalpošanas laiku. Standartā 6-korpusu versijas uzkare (III kat./platums II) ir aprīkota ar dubultajiem gultņiem.

Unikālā SERVOMATIC kontroles sistēma ļauj arklu ātri un vienkārši pievienot traktoram, nodrošinot minimālu SERVO vilkmi jebkuros darba apstākļos. Vagu platumu un vilkšanas punktu var noregulēt atsevišķi, savstarpēji vienam otru neietekmējot. Veicot hidraulisku vagu platuma regulēšanu, tā ir liela priekšrocība, jo nav nepieciešams veikt procesa korekcijas. Nepieciešama tikai atsevišķa regulēšana, pēc kuras arkla sākotnējā iestatīšana ir pabeigta.

Plašajā vērstuvju piedāvājumā (sākot ar īsajām un, beidzot ar garajām, robainajām vērstuvēm) katrs klients atradīs tieši savām vajadzībām un ģeogrāfiskajām īpatnībām vispiemērotāko.

Uzlabota vilkme ar TRACTION sistēmu
TRACTION sistēma (traktora riteņu noslodzes uzlabošanas sistēma) ļauj arī SERVO 45 S 6-korpusu uzkarināmajiem arkliem pārcelt masu no arkla uz traktoru. Jaudas pārraide ar TRACTION sistēmu uzlabo arkla augsnes kopēšanas funkciju, vienlaicīgi palielinot slodzi uz traktora aizmugurējiem riteņiem un samazinot riteņu izslīdēšanu.

Categories: