Pöttinger jaunums 2019: TERRADISC 8001 T / 10001 T diski

Eksperti augsnes sagatavošanā
Jaunie Pöttinger TERRADISC 8001 T un 10001 T diski ar 8 un 10 metru darba platumu garantē izcilu ražas atlieku sajaukšanu un pārliecinošu darbību dažādos darba apstākļos, pat augsnē ar lielu salmu un mulčas daudzumu. Augsta konstrukcijas izturība apvienojumā ar darba ātrumu līdz 18 km/h, nodrošina jauno TERRADISC disku ievērojamo jaudu. Vienmērīgais, seklais darba dziļums un optimāla augsnes nostiprināšana nodrošina perfekti sagatavotu augsni sējai.
Kompaktā konstrukcija un disku agresīvais izvietojums nodrošina atbilstošu disku iegremdēšanos augsnē un perfektu augsnes atlieku sajaukšanu pat ļoti sausos apstākļos. Īsā konstrukcija ir galvenā Pöttinger kompakto disku ecēšu iezīme. Jums ir iespēja izvēlēties TERRADISC darba dziļumu no 5 līdz 15 cm, lai iegūtu labāko rezultātu konkrētā reģiona augsnes apstrādē.

Izcili darba rezultāti ar TWIN ARM sistēmu
Vienmērīga augsnes virskārtas apstrāde un intensīva sajaukšana atbildīs jebkura lauksaimnieka ekspektācijām. Lai to panāktu, Pöttinger ir uzlabojis disku ģeometriju, izmēru, stiprinājuma un iegremdēšanas leņķi. Divi masīvi balsta stieņi ir piemetināti pie ļoti plata skavas fiksatora. Tas nodrošina, ka diski vienmēr saglabā savu pozīciju un iestatījumu. Centrālā, hidrauliskā darba dziļuma iestatīšana ar kopētājriteņiem (izvēles opcija 8001 T, standarta aprīkojums 10001 T) ir ērta un viegli regulējama. Rezultātā tiek sasniegta zema vilces pretestība, ļoti laba augsnes kopēšana, teicama augsnes sadrupināšana un ražas atlieku iestrādāšana augsnē.

Augsnes aizsardzība pat strādājot ar lielu darba platumu
Augsnes saglabāšana ir viena no galvenajām TERRADISC T funkcijām: atsevišķās rāmju sekcijas pielāgojas zemes kontūrām, lai nodrošinātu augsnes optimālu saglabāšanu. TERRADISC T tiek pacelts uz aizmugurējā veltņa balstiekārtas tā, ka agregāta svars tiek vienmērīgi sadalīts visā darba platumā. TERRADISC diskiem ir pieejami šādi aizmugurējie veltņi: piespiedējveltnis, gredzenu veltnis, gumijots piespiedējveltnis un CONOROLL veltnis.

Neskatoties uz TERRADISC T lielo darba platumu, agregāts ir kompakts transportēšanas laikā: šasija ar integrētu salikšanas un transportēšanas sistēmu drošai pārvadāšanai ar agregāta platumu 3.0 m un augstumu 4.0 m transportēšanas laikā. Ir pieejamas gaisa un hidrauliskās bremzes.

Lai kontrolētu agregātu standartā tiek uzstādītas iepriekšējas izvēles funkcijas un ir nepieciešamas tikai trīs dubultās darbības pultis. Kā izvēles opcija ir pieejama ar ISOBUS saderīga vadības sistēma un slodzes sensora hidraulikas sistēma. Šīm funkcijām Pöttinger piedāvā jauno EXPERT 75 ISOBUS vadības termināli – ērtu un intuitīvu vienas rokas vadības ierīci ar skārienjūtīgu ekrānu un ritināšanas rullīti. Termināli var izmantot kopā ar visiem ISOBUS saderīgiem agregātiem.

 

TERRADISC 10001 T tehniskie dati

Darba platums 10 m
Platums transportēšanas stāvoklī 3 m
Diski 80
Disku diametrs 580 mm
Disku atstatums 125 mm
Rindu atstatums 900 mm
Rāmja augstums 750 mm
Minimālā nepieciešamā jauda 265 kW / 360 ZS
Aptuvenais svars ar veltni 11500 kg

 

Categories: