Pöttinger jaunie produkti, kuri tirgū nonāks 2017. gadā

No 4. – 5. jūlijam Stokker Agritech darbinieki piedalījās un izglītojās Pöttinger organizētajās mācībās Austrijā. Demonstrējumu laikā tika prezentēti jauni produkti no Pöttinger, kuri tirgū nonāks 2017. gadā.

Kā iespaidīgākais jaunums jāmin pļaujmašīnu kombinācija Novacat A10, kas aizstās modeli Novacat V10. Novacat A10 pārsteidz ar tehniskajiem risinājumiem aizsardzības jomā un plašām izmantošanas iespējām, savienojot to ar traktoru ar ISOBUS savienojumu. Tuvākā nākotnē ir sagaidāmas dažādas Novacat A10 modifikācijas, kuras būs aktuālas saimniecībām, kas nodarbojas ar biogāzes ražošanu.

IMG_0170

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interesants jaunums ir pļaujmašīna Novacat 352 CF, kura ir paredzēta darbam kombinācijā ar frontālo pļaujmašīnu. Novacat 352CF ir aprīkota ar liela diametra gliemežtransportieri aiz pļaujmašīnas sijas, kurš nopļauto masu aiztransportē uz frontalās pļaujmašīnas vālu. Pļaujmašīnu iespējams izmantot arī bez nopļautās masas transportēšanas.

IMG_0195

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar 2017. gadu tirgū nonāks arī Pöttinger TOP 962C divu rotoru grābeklis ar vāla novietojumu centrā. Pöttinger piedāvājumā TOP 962C modelis ir līdz šim lielākais divu rotoru grābeklis ar vāla novietojumu centrā.

IMG_0240

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā galvenais jaunums demonstrējumu laikā tika prezentēta Pöttinger prese Impress 125F PRO. Jaunā prese no citām tirgū pieejamajām presēm atšķiras ar vairākām inovācijām, liekot lielu uzsvaru uz ērtu, drošu ekspluatāciju un augstu smalcināšanas kvalitāti.

IMG_0246

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: