Paplašinām pārstāvēto lauksaimniecības tehnikas zīmolu klāstu

Lai vēl labāk spētu apmierināt ikviena STOKKER AGRITECH klienta nepieciešamību pēc lauksaimniecības tehnikas, esam papildinājuši pārstāvēto zīmolu klāstu ar daudziem kvalitatīviem tehnikas ražotājiem. Plašāku informāciju par katru no zīmoliem un to piedāvātajām tehnikas vienībām jautājiet mūsu pārdošanas speciālistiem!

HAUER – frontālie iekrāvēji, atsvari, sniega lāpstas, rituļu satvērēji, sāls un smilšu kaisītāji, priekšējā uzkare un citi aksesuāri. HAUER ir 1932. gadā dibināts uzņēmums, kas piedāvā frontālos iekrāvējus, atsvarus, sniega lāpstas, rituļu satvērējus, sāls un smilšu kaisītājus, priekšējo uzkari un citus aksesuārus. Kopš 1962. gada HAUER nodarbojas ar augstākās kvalitātes frontālo iekrāvēju ražošanu. HAUER iekārtas tiek ražotas galvenajā ražotnē Austrijā. Galvenā uzmanība tiek pievērsta konstrukcijas izturībai, precizitātei un ražošanas procesu efektivitātei. Ražošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli un īpaši izturīgs tērauds.

MX – frontālie iekrāvēji, teleskopisko iekrāvēju piederumi, rituļu satvērēji, atsvari, priekšējā uzkare un citi aksesuāri. Gluži kā lauksaimniecība, arī MX zīmols laika gaitā ir būtiski mainījies. Kad 1951. gadā Luiss Meljē pārņēma ģimenes uzņēmumu, viņš nebija iedomājies, ka tas pārtaps par ievērojamu kompāniju, kura ieņems būtisku lomu nozares tirgū, nodrošinot ar aprīkojumu vairāk nekā 5000 traktoru modeļu ar frontālajiem iekrāvējiem un sakabēm. MX iekrāvēji, frontālās sakabes un kontroles elementi ir savietojami ar visiem tirgū pieejamajiem traktoriem, sākot ar vecākajiem un beidzot ar jaunākajiem modeļiem.

JF STOLL – Frontālie iekrāvēji, teleskopisko iekrāvēju piederumi, rituļu satvērēji, priekšējā uzkare un citi aksesuāri. Uzņēmums Wilhelm Stoll Maschinenfabrik GmbH tika nodibināts 1878. gadā. Vairākus desmitus gadu STOLL zīmols ir pazīstams ar saviem cukurbiešu kombainiem un ķīpu presēm. Frontālie iekrāvēji papildināja produktu klāstu 1966. gadā, un jau vairākus gadus STOLL ir pasaules vadošais frontālo iekrāvēju ražotājs. Klienti ātri vien novērtē Z-Kinematik mehāniskās pašlīdzināšanās sistēmas priekšrocības, papildus iesmelšanas funkciju un ātro izgāšanas procesu, kas būtiski paplašina traktora lietošanas iespējas. Visi STOLL agregāti ir aprīkoti ar lielisku hidrosistēmu.

MAMMUT – skābbarības apstrādes produkti. Šis Austrijas uzņēmums ir pazīstams visā Eiropā kā skābbarības agregātu, hidraulisko pacēlāju un vertikālo maisītāju speciālists lauksaimniecības, komunālās un rūpniecības tehnikas nozarē. Uzņēmums savu darbību sāka kā betona un universālo maisītāju, hidraulisko iekrāvēju, frontālo sakabju un skābbarības satvērēju ražotājs. Šodien skābbarības agregātu ražošana ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem uzņēmuma darbības virzieniem.

MATEV – uzkarināmā komunālā tehnika. Vairāk nekā 40 gadus MATEV nodarbojas ar pacēlāju, pļaušanas agregātu, iesūcēju, slotu, izkliedētāju un satvērēju ražošanu. Produktu klāstu papildina standarta traktora aprīkojums – kabīnes, strēles, jūgvārpstas, režģi un hidraulikas detaļas. Tādā veidā dažādu ražotāju komunālos un mini traktorus var pārveidot par universālu palīgu visa gada garumā.

TRIMA – frontālie iekrāvēji, teleskopisko iekrāvēju piederumi, rituļu satvērēji, priekšējā uzkare un citi aksesuāri
Ålö ir viens no pasaules vadošajiem lauksaimniecības iekārtu nozares piegādātājiem. Jau kopš 1949. gada uzņēmums nodarbojas ar augstākās kvalitātes frontālo iekrāvēju izstrādi un ražošanu ar Quicke® un Trima® zīmoliem, bet saistītos agregātus ražo ar Original Implements™ zīmi.

TRIMBLE – pilns produktu risinājums precīzai lauksaimniecībai. TRIMBLE ir zināms ar GPS tehnoloģijām, kuras tiek izmantotas dažādu precīzās lauksaimniecības iekārtu ražošanā. Tiek izmantots arī lāzers, optika un inerciālās tehnoloģijas, dažādas programmatūras, bezvadu komunikācija utt. Šie tehniskie risinājumi ļauj operatoriem ievākt, uzraudzīt un analizēt sarežģītu un apjomīgu informāciju ātrāk un vienkāršāk, padarot darba procesu ražīgāku, efektīvāku un ienesīgāku.

VISA – ģeneratori, stacionārie ģeneratori, mobilie apgaismojuma torņi. VISA ir 1960.gadā Itālijā dibināts uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus ģeneratorus, stacionāros ģeneratorus un mobilos apgaismojuma torņus. 1980. gadā uzņēmumu no sava tēva Benvenuto Barro pārņēma viņa dēli – šajā laikā uzņēmums galvenokārt koncentrējās uz attīstību ārvalstu tirgos, kur uzņēmuma neatlaidību un augsto kvalitāti novērtē jau 50 gadus. Patlaban uzņēmumam ir filiāles 60 valstīs visā pasaulē.

KOTTE-GARANT – mēslošanas risinājumi, cisternu piekabes. Kopš 1967. gada KOTTE-GARANT ir viens no vadošajiem Vācijas mēslošanas tehnoloģiju ražotājiem un vienīgais pilna servisa nodrošinātājs savā nozarē, kas saviem klientiem piedāvā individuālus augstas kvalitātes risinājumus. Augstie ražošanas standarti, zinoši darbinieki un kvalitatīvās piekabes, kuras tiek manuāli liktas kopā, nodrošina maksimālu klientu apmierinātību.

CONOW – Vācijā ražotas piekabes, kas paredzētas graudu, skābbarības, kartupeļu, biešu, minerālmēslojuma, palešu un citu materiālu transportēšanai.

ZIEGLER – kombainu hederi, kukurūzas hederi, hederu piekabes, rapša galdi, nogriezējnaži
TEEJET TECHNOLOGIES – sprauslu un komplektējošo daļu miglotāji. Uzņēmums nodarbojas ar laukapstrādes tehnoloģiju ražošanu. 940-tajos gados tika laisti klajā pirmie ražas aizsardzības produkti. Uzņēmuma ražotās tehnoloģijas bija vienas no pirmajām elektroniskajām iekārtām, kas tika izmantotas lauksaimniecībā. Plašā pieredze miglotāju, minerālmēslošanas un sēšanas iekārtu ražošanā nodrošina klientus ar augstas kvalitātes produktiem un tehniskajiem risinājumiem.

BVL – barības izdalītāji. BvL Maschinenfabrik ir ģimenes uzņēmums ar 150 gadu senu vēsturi.

SCHARMULLER – traktoru sakabes. Ražošanā tiek izmantotas dažādas modernās tehnoloģijas. Visas rezerves daļas un prototipi tiek rūpīgi pārbaudīti TÜV vai DEKRA kvalitātes pārbaudes centros.

Categories: