New Holland T8 sērijas traktori

T8 sērijas traktorus var pielāgot katra lietotāja individuālajām vajadzībām, kas nodrošinās vislabākos darba rezultātus. Iespējams izvēlēties starp jauno Auto Command transmisiju, kas nodrošina precīzu ātruma kontroli, un Ultra Command transmisiju, kas ir jaudīgākā Powershift transmisija tirgū. Traktori standartā ir aprīkoti ar IntelliView IV krāsaino skārienjutīgo ekrānu, kas ir lieliski piemērots traktoriem ar IntelliSteer stūrēšanas sistēmu (izvēles). Priekšējā uzkare un jūgvārpsta ievērojami atvieglo darba procesu. Pieejama arī plaša riepu izvēle (līdz pat 2,15 metru augstajām 00/60R42 riepām), kas samazina augsnes blīvēšanos un uzlabo saķeri ar virsmu, tajā pašā laikā nesamazinot trīs metru transporta platumu. Ar T8 esi sava darba noteicējs!

Efektīva augsnes apstrāde
T8 garā riteņu bāze un pielāgojamās noslogošanas funkcijas nodrošina izcilu veiktspēju, veicot lauka apstrādi. Terralock vilkmes uzraudzības sistēma nodrošina 100% jaudas pārraidi uz augsni. Terraglide priekšējās ass amortizācija uzlabo vilkmi uz komfortu, samazinot atsitienus pat smagāko aizmugurējo agregātu pacelšanas laikā. Uzlabotais reakcijas laiks nodrošina veiktspēju arī sarežģītos apstākļos. Ja traktors nonāk sablīvētās zonās, dzinējs automātiski pielāgosies, lai netiktu samazināts traktora kustības ātrums. Ground Speed Management sistēma nodrošina maksimālo ātrumu ar mazākajiem dzinēja apgriezieniem.

Precīza izsēja
IntelliSteer automātiskā vadība apvienojumā ar IntelliView IV krāsaino skārienjutīgo ekrānu nodrošina vislabākos sēšanas rezultātus. T8 ir pilnībā savietojams ar ISOBUS II termināli, kas neaizņem daudz vietas un neaizsedz redzamību kabīnē. Visas galvenās funkcijas var atrast SideWinder II roku balstā. Headland Turn Sequencing programma kontrolē manevrēšanu rindu galos, kas tagad ir vēl efektīvāka, jo pagriešanās leņķis ir palielināts līdz 55°. Priekšējā uzkare atvieglo sēklu tvertnes montāžu.

BLUE POWER modeļi
Blue Power T8.410 un T8.435 Auto Command modeļi nodrošina pilnīgi jaunu lauksaimniecības pieredzi. Ļoti svarīga ir veiktspēja un komforts, bet to dizains piesaista uzmanību. To tumši zilā krāsa, sudraba krāsas riteņi un hromētie režģi liks atskatīties ikvienam. Ar ādu pārvilktais sēdeklis, stūre ar kontrastainām zilām šuvēm un biezais kabīnes paklājs ir tikai dažas no Blue Power modeļu atšķirīgajām iezīmēm.

Vairāk jaudas, lielāks ražīgums
T8 traktori ir visjaudīgākie traktori New Holland piedāvājumā. Jaunais T8.435 modelis, kā arī citi šīs sērijas modeļi, ir aprīkots ar unikālo Cursor 9 dzinēju ar ECOBlue HI-eSCR tehnoloģiju, kas atbilst Tier 4B standartam. Tādā veidā tiek nodrošināta izcila dzinēja jauda, kas ievērojami palielina katra T8 sērijas modeļa veiktspēju. Tagad šīs sērijas modeļi ir jaudīgāki, bet to nominālā un maksimālā jauda uzlabo ražīgumu. Visiem modeļiem ir EPM (Engine Power Management) sistēma, kas nodrošina lielāku jaudu, izmantojot noslogotu hidrauliku, jūgvārpstu un transportēšanas funkcijas. T8.380 modelim ir pieejams pilns 71 (CV) EPM.

Izcila braukšanas ērtība
T8 New Holland SideWinder II roku balsts samazina operatora nogurumu. Visas funkcijas ir viegli atpazīstamas, un tās var aktivizēt tikai ar vienu rokas kustību. 68 dB(A) kabīne ir ļoti plaša (vislielākā savā kategorijā) un nodrošina netraucētu 360° redzamību. Comfort Ride kabīne nodrošina vienmērīgu kustību arī šķēršļainā apvidū.

Daudzpusība
T8 traktori nodrošina 360° redzamību. Garā riteņu bāze nodrošina stabilitāti gan uz koplietošanas ceļiem, gan uz lauka. T8 modeļiem ir izcila manevrēšanas spēja, kas atvieglo standarta darbību veikšanu, noslogotu darbību veikšanu, kā arī ātrgaitas transportēšanu. Izvēlies jaudīgāko Powershift transmisiju savā kategorijā – Ultra Command vai Auto Command, lai nodrošinātu nepārspējamu CVT darbību. Priekšējā uzkare un jūgvārpsta nodrošina iespēju izmantot un darbināt dažādus agregātus.

Samazini darba izmaksas!
T8 ECOBlue HI-eSCR traktoru darba izmaksas paliek nemainīgas, salīdzinot ar T8, Tier 4A traktoriem. Traktoru degvielas patēriņs samazinās par 10%, salīdzinot ar T8000, Tier 3 traktoriem. To visu nodrošina modernā ECOBlue HI-eSCR tehnoloģija. Plaši pazīstamā Ground Speed management sistēma padara Ultra Command par visekonomiskāko Powershift transmisiju tirgū. Auto Command transmisija vēl vairāk samazina darba izmaksas, nodrošinot augstākā līmeņa dzinēja un transmisijas efektivitāti. To visu papildina garie apkopes intervāli un samazinātais izmešu līmenis. T8 – prieks tavam maciņam.

Simboli uz pārsega
T8 traktori ar Tier 4B ECOBlue HI-eSCR tehnoloģiju nodrošina uzlabotu veiktspēju, kas patīkami pārsteigs traktora lietotājus. Kā? Atbilde redzama uz dzinēja pārsega. Pirmie divi simboli “T8” apzīmē traktora kategoriju, bet nākamie trīs simboli, piemēram, “435” apzīmē EPM (Engine Power Management) zirgspēkus. Ko tas nozīmē? Lauksaimnieki var droši iegādāties T8, zinot, ka tas tiks galā arī ar vissarežģītākajiem darbiem.

T8420_Autocommand T8435_Tier4B

Categories: