New Holland T7.315 traktors – “Machine of the Year 2016”

Jaunais T7.315 traktors Agritechnica izstādē ieguvis “Machine of the Year 2016” (2016. gada mašīna) apbalvojumu “L” kategorijā. Šo apbalvojumu piešķir žūrija, kurā ietilpst 19 žurnālisti no vadošajiem Eiropas lauksaimniecības laikrakstiem un žurnāliem. Traktors apbalvojumu ieguva par savām tehniskajām inovācijām, priekšrocībām, veiktspēju, ražīgumu, izmaksām, vienkāršību un operatora komfortu.

NewHolland_T7_315

New Holland Agriculture zīmola prezidents Karlo Lambro stāsta: “Šis apbalvojums mums ir ļoti svarīgs, jo nozares pārstāvji augstu novērtē New Holland pieeju produktu izstrādē, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta inovatīvām tehnoloģijām, kas atbilst klientu prasībām pēc iespējas efektīvāk, izdevīgāk un ilgtspējīgāk pārvaldīt savas lauksaimniecības. Mēs aptaujājām savus klientus, lai uzzinātu, ko viņi sagaida no “ideālā traktora”. Viņi atbildēja, ka vēlētos T7 traktoru ar vēl lielāku jaudu, kas spētu lieliski tikt galā ar lielas noslodzes darbiem, kurus parasti veic ar smagākiem traktoriem, kā arī tas būtu vēl daudzpusīgāks nekā iepriekš. Apbalvotais T7.315 traktors ir kā simbols mūsu inženieru spējai izprast klientu vēlmes un radīt efektīvus risinājumus. Mēs lepojamies saņemt šo apbalvojumu tieši šogad, kad New Holland svin savu 120 gadu jubileju.”

T7.315 ir viens no diviem jaunajiem lielas noslodzes modeļiem, kas paplašina T7 sēriju, lai varētu izpildīt lauksaimnieku prasības pēc lielākas jaudas, kas raksturīga lielākiem traktoriem, bet labākas manevrētspējas, kas raksturīga mazajiem traktoriem. T7.315 nodrošina nepārspējamu daudzpusību, lieliski tiekot galā ar dažādiem lauku un iekraušanas darbiem, piemēram, ar ražas novākšanu, ķīpu transportēšanu, mēslojuma transportēšanu un citiem darbiem. Traktors ir aprīkots arī ar revolucionāro IntelliCruise™ sistēmu, kas ļauj New Holland BigBaler ķīpu presei kontrolēt traktora ātrumu, palielinot ražīgumu un ķīpu blīvumu, kas to padara par vispiemērotāko traktoru ķīpu veidošanai.

Categories: