New Holland Roll-Belt ķīpu presēm jauna blīvuma regulēšanas funkcija

New Holland Roll-Belt ķīpu preses ir aprīkotas ar jaunām tehnoloģijām, kas uzlabo veiktspēju par 20%, bet ķīpu blīvumu par 5%. New Holland ir turpinājuši nepārtrauktu ķīpu prešu tehnoloģiju attīstību, lai būtiski uzlabotu to veiktspēju. Šogad tiks laista klajā jauna prešu tehnoloģija, kas vēl vairāk uzlabos to ražīgumu un ķīpu kvalitāti. Tehnoloģiju būs iespējams kontrolēt un regulēt, nepametot kabīni.

“2013. gadā prezentējām Roll-Belt sēriju. Šīs ķīpu preses ir aprīkotas ar tādām sistēmām kā SuperFeed un CropCutter. Gadu vēlāk tās tika papildinātas ActiveSweep ražas apstrādes sistēmu, kas vēl vairāk paplašināja pielietojuma iespējas un ļāva sistēmu noregulēt maksimāli atbilstoši lietotāja vajadzībām,” stāsta siena un skābbarības apstrādes tehnikas vadītājs Bobs Hacs. “Jaunā standarta funkcija ļauj veikt regulēšanu un pielāgošanu, nepametot operatora sēdekli, kas būtiski uzlabo operatora darba ražīgumu un komfortu.”

Standarta blīvuma regulēšana no kabīnes
Ķīpu veidošanas procesi nekad nav vienādi. Roll-Belt ķīpu preses var pielāgot, lai nodrošinātu maksimālu atbilstību katra lietotāja individuālajām prasībām. Roll-Belt ķīpu presēm var noregulēt ķīpu veidošanas blīvumu, izmantojot IntelliView krāsaino skārienjutīgo ekrānu vai Bale Command Plus II ekrānu. Operators ar ISOBUS palīdzību var izvēlēties IntelliView IV skārienjutīgo ekrānu, kas nodrošina būtiskas priekšrocības. Jaunais spiediena devējs izmēra ķīpas blīvumu un parāda to ekrānā.

Blīvuma regulēšana mainīga blīvuma ķīpu veidošanai
Operators var pakāpeniski par 10 bāriem palielināt spiedienu, kā arī izmainīt iekšējo un ārējo ķīpu kārtu blīvumu. Kad ķīpa ir sasniegusi savu centra diametru, sistēma pārslēgsies uz iepriekš iestatīto ārējā ķīpas slāņa blīvumu. Iestatītā spiediena vērtība mainīsies automātiski ekrānā, lai operators spētu izsekot darba procesam. Veidojot siena ķīpas sarežģītos apstākļos, operators var iestatīt mazāku centra blīvumu. Citos apstākļos, veicot, piemēram, sausu salmu apstrādi, operators var noregulēt lielāku centra blīvumu. Ja ķīpas tiek transportētas lielos attālumos, vispiemērotākais ir palielināts centra blīvums.

Categories: