New Holland papildina T6 traktoru klāstu ar unikālo sešcilindru modeli T6.160 Dynamic Command

New Holland Agriculture papildina T6 traktoru klāstu ar unikālo sešcilindru modeli T6.160 Dynamic Command

• Ideāla kombinācija: sevi jau pierādījušais FPT sešcilindru dzinējs un New Holland ekskluzīvā Dual Clutch transmisijas tehnoloģija
• Automatizācija un ergonomika lielākam ražīgumam
• Pilnīgi integrētie precīzās lauksaimniecības risinājumi Precision Land Management vēl labākai savienojamībai, produktivitātei un efektivitātei
• T6.160 Dynamic Command ir iekļauts godalgas Tractor of the Year 2021 Award finālistu sarakstā

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture ir paplašinājis augsti novērtēto universālo T6 traktoru klāstu ar jaunu sešcilindru dzinēja traktora modeli T6.160 Dynamic Command™. Šajā unikālajā traktorā ir apvienota augsta veiktspēja, kuru nodrošina sevi jau pierādījušais NEF sešcilindru dzinējs, un New Holland ekskluzīvās Dual Clutch un CVT tehnoloģijas. Tās garantē izcilu efektivitāti un ražīgumu. Turklāt jaunais traktors ir salīdzinoši kompakts, pateicoties 2,6 m garenbāzei un 10,5 t pilnajai masai.

T6 sērijas globālā produktu mārketinga vadītājs Bendžamins Deiviss stāsta: “New Holland lepojas ar izcilu pieredzi šajā segmentā, kuras pirmssākumi meklējami nu jau vairāk nekā 30 gadus senā pagātnē, kad mēs laidām klajā tirgū pašu pirmo kompakto sešcilindru traktoru – 7810. Tā bija īsta revolūcija, un jaunā T6.160 Dynamic Command traktora pamatā ir šis izcilais mantojums, kas ļauj piedāvāt lauksaimniekiem kompaktu mazjaudas Stage V posma prasībām atbilstošu sešcilindru traktoru. Turklāt tā aprīkojumā iekļautās tehnoloģijas vēl vairāk uzlabos operatora darba efektivitāti.”

T6 sērijā tagad ir iekļauti divi sešcilindru dzinēja traktoru modeļi ar Dynamic Command transmisiju: ar 145 ZS aprīkotais T6.180 un jaunais 135 ZS T6.160 – vienīgais kompaktais sešcilindru traktors tirgū ar nominālo jaudu zem 140 ZS.

Produktu mārketinga vadītāja Eiropā Kristela Dībolta piebilst: “T6.160 Dynamic Command traktors nodrošina visas ekskluzīvās Dual Clutch transmisijas tehnoloģijas priekšrocības. Šī tehnoloģija piedzīvoja savu debiju motosportā jau 1980. gadā un nodrošināja uzvaras sacīkstēs, pateicoties ātrākajai pārnesumu pārslēgšanai, kāda trasē bija pieredzēta. Klienti novērtēs izcilo jaudu bez griezes momenta zaudēšanas pārnesumu pārslēgšanas laikā, kā arī viszemāko degvielas patēriņu.”

T6.160 Dynamic Command būs pieejams 2021. gada otrajā pusē.

 

Ideāla kombinācija: sevi jau pierādījušais FPT sešcilindru dzinējs un New Holland ekskluzīvā Dual Clutch tehnoloģija

T6.160 Dynamic Command traktoru darbina sevi jau pierādījušais jaudīgais NEF sešu cilindru dzinējs ar 6,7 litru ietilpību. Tas nodrošina 135 zirgspēku nominālo jaudu, izcilu spēku, uzsākot kustību, dzinēja stabilitāti svārstīgas noslodzes gadījumā, kā arī efektīvu bremzēšanu ar dzinēju, braucot lejup, kā arī kravu pārvietošanas laikā.

Jaunais T6 modelis ir aprīkots ar ekskluzīvo 24×24 Dynamic Command transmisiju, kuru izstrādājuši New Holland eksperti. Novatoriskais dizains ar 8 pakāpju pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot Dual Clutch transmisijas tehnoloģiju un robotizētu diapazonu pārslēgšanu ar 3 pogu palīdzību, nodrošina to, ka vienmēr ir aktivēts katram uzdevumam visatbilstošākais pārnesums. Sajūgi, kas paredzēti ātrai pārnesumu pārslēgšanai, kopā ar pilnīgi automatizēto pārnesumkārbu vienmēr nosaka vispiemērotāko pārnesumskaitli un samazina nepieciešamību iesaistīties pašam operatoram. Rezultāts ir augsta produktivitāte un maksimāli samazināts operatora nogurums.

NEF dzinējs atbilst Stage V posma emisiju standartiem, pateicoties īpaši efektīvajai bezapkopes SCR pēcapstrādes sistēmai. Kombinācijā ar Dynamic Command transmisiju dzinējs paceļ latiņu efektivitātes ziņā, ļaujot ietaupīt līdz pat 9% degvielas.

Automatizācija un ergonomika lielākam ražīgumam

Dažādās automātiskās funkcijas ļauj ilgstoši strādāt, saglabājot teicamu ražīgumu. Starp tām ir unikālā Ground Speed Management II (GSM II) vadības sistēma, kura ir izstrādāta, lai palielinātu New Holland traktoru efektivitāti, automātiski uzturot operatora noteikto ātrumu un tajā pašā laikā samazinot degvielas patēriņu.

Vēl viena produktivitāti palielinoša funkcija ir Smart Range Shift, kas nodrošina, ka, pārslēdzot diapazonus, vienmēr tiek aktivēts pareizais pārnesums.

T6.160 Dynamic Command ir aprīkots arī ar New Holland izstrādāto godalgoto SideWinderTM II rokas balstu, kurā ir integrēts IntelliViewTM IV īpaši platais krāsu skārienjutīgais ekrāns un CommandGripTM daudzfunkcionālā svira, nodrošinot augstākā līmeņa komfortu un vienkāršu lietošanu.

Modernizētā savienojamība būtiski uzlabo produktivitāti un efektivitāti

T6.160 Dynamic Command telemātika nozīmē to, ka, pateicoties platformai MyPLM™ Connect, lauksaimnieks vienmēr ir savienots ar savu traktoru. Izmantojot vienkāršu planšetes tipa lietotāja saskarni, tehnikas īpašnieks var nosūtīt un saņemt reāllaika informāciju. Lauksaimnieks var pārvaldīt savas tehnikas vienības un ar saimniecību saistītos datus vienā vidē, augšupielādējot savus agronomiskos datus. Platforma ir iekļauta portālā MYNH, kur ir iespējams reģistrēt savu tehniku, saņemt informāciju un materiālus par produktiem, kā arī nepieciešamības gadījumā lūgt palīdzību.

Categories: