New Holland laiž klajā jaunu fiksētās kameras ruļļu presi Roll-Bar 125

Jaunā ruļļu prese Roll-Bar 125 ir uzskatāma par pēcteci modelim BR6090 – vispieprasītākajai fiksētās kameras ruļļu presei. Jaunais modelis ir pārņēmis visu labāko, kas piemita iepriekšējam agregātam – augsti novērtēto Roll-BarTM presēšanas kameras sistēmu. To raksturo arī vēl augstāka veiktspēja, izturība un atvieglota apkopju un remontdarbu veikšana.

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture ir laidis klajā jauno ruļļu presi Roll-Bar 125, kuru, tāpat kā BR6090, raksturo lielisks cenas un veiktspējas līdzsvars, kā arī virkne jaunu īpašību un funkciju. Jaunā ruļļu prese, kas pieejama divās versijās – Rotor Feeder un Rotor Cutter –, lepojas ar jaunu un modernu dizainu un lielu sānu paneli, kas būtiski atvieglo apkopju veikšanu. Roll-Bar 125 priekšrocība ir tās universālais raksturs – Roll-Bar presēšanas kameras sistēmas izturīgā un perfekti pārdomātā konstrukcija nodrošina agrīnu ruļļa centrālās daļas izveidi un vienmērīgu rotāciju darbā ar visdažādāko materiālu – gan sausiem salmiem, gan mitru zaļbarību –, praktiski jebkuros apstākļos.

Globālais produktu vadītājs lielo ķīpu un fiksētās kameras ruļļu prešu segmentā Fēlikss Ramuenke (Felix Ramuenke) saka: “Tirgū populārākajai fiksētās kameras presei nu ir cienīgs pēctecis – prese Roll-Bar 125, kas mantojumā ir saņēmusi izcilu DNS. Pateicoties jaunajām papildu funkcijām un opcijām, tā būs pareizā izvēle lauksaimniekiem, kuri meklē robustu, vienkāršu un universālu presi, kas viegli tiks galā ar visiem izplatītākajiem augiem un situācijām – gan ar sausiem salmiem, gan mitru zaļbarību.”

Visredzamākais jaunā Roll-Bar 125 dizaina elements ir sānu panelis. Tā robustā metinātā konstrukcija garantē izturību, savukārt augšējā pārsega plašais atvērums un gāzes atsperu statņi būtiski atvieglo apkopju veikšanu. Konstrukcija paredz arī aizsargātu vietu rezerves tīkla ruļļu glabāšanai. Jaunā dizaina plūstošās līnijas vēl vairāk akcentē modernizētās zīmolam raksturīgās uzlīmes. Arī preses pamatrāmis ir uzlabots – abās pusēs starp pamatrāmi un aizmugurējo vāku ir uzstādīti amortizatori, kas nodrošina vienmērīgāku aizvēršanas procesu. Pielāgojoties jaunā dizaina sānu paneļiem, ir mainīta arī priekšējo lukturu atrašanās vieta.

Uzlabojumi zem jaunās ruļļu preses pārsega garantē lielāku izturību un samazina ekspluatācijas izdevumus. Aprīkojumā ir iekļautas augstākās kvalitātes piedziņas ķēdes ar hromētām tapām un rūdīta metāla plāksnēm, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku, kā arī jauna tipa gultņi ar blīvējumu, kas novērš putekļu iekļūšanu tajos. Rotor Feeder modeļiem ir pieejams sevi jau pierādījušais hidrauliskais rotora virzienmaiņas mehānisms ar brīvgaitas sajūgu ērtai atvienošanai rotora bloķēšanās gadījumā.

 

Categories: