New Holland jaunie T7 HD sērijas traktori jau noliktavā!

Pavisam nesen Jelgavā prezentējām jauno New Holland T7.315 modeli. Jaunais T7.315 traktors pirmo reizi tika prezentēts Agritechnica izstādē 2015. gada rudenī, kur ieguva “Machine of the Year 2016” (2016. gada mašīna) apbalvojumu “L” kategorijā. Šo apbalvojumu piešķir žūrija, kurā ietilpst 19 lauksaimniecības nozares žurnālisti no visas Eiropas. Šis modelis ir viens no diviem T7 HD  traktoru sērijā. 

Ko nozīmē HD? HD – Heavy Duty tiešā tulkojumā ir smaga slodze – tieši šie vārdi apzīmē T7HD. Šī sērija ir jaunums, kurā apvienots labākais no T7 un T8 traktoru sērijām. T7 HD sērijā ir tikai divi modeļi: T7.290 un T7.315. Abi T7 HD modeļi ir aprīkoti ar FPT NEF 6.8 litru 6 cilindru dzinēju. To jauda ir 288 un 313 zirgspēki. T7HD ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Hi-SCR ECO Blue tehnoloģiju, kas neveicina atgāzu recirkulāciju un tā nodrošina dzinēja efektīvu darbību jebkurā slodzē. Šajā segmentā traktoriem ir tikai viena veida transmisija – CVT jeb bezpakāpju transmisija, ko NEW Holland ražo paši.

HD standarta aprīkojumā ir priekšējais amortizējošais tilts, rokas balsts ar skārienjūtīgu vadības datoru, 4 pāri abpusējās darbības elektroniskie hidroizvadi ar 165 l/min hidrosūkni. Četri jūgvārpstas darbības režīmi, brīvā atplūde, piekabes hidrauliskās bremzes, maksimālā uzkares celtspēja 12 200 kg, priekšējā uzkare ar hidroizvadu un 1000 kg atsvaru, kabīnes amortizācija, stūre ar ādas apdari, 12 gab. LED gaismas u.c. aprīkojums. Kā arī ļoti plašas papildaprīkojuma iespējas!

Visu NEW Holland traktoru ideoloģija balstās uz 3 pamatprincipiem:

  1. Absolūts braukšanas prieks – maksimāls komforts, pārredzamība un lietošanas vienkāršība! Unikāls traktoru dizains, plaša operatoru krēslu izvēle, 360 grādu gaismas ar līdz pat 20 LED, ergonomisku rokas balstu izvēle, liela izmēra vadības datori un daudzas citas lietas, kas atvieglo vadību.
  2. Zemas ekspluatācijas izmaksas – zems degvielas patēriņš, pateicoties Hi SCR ECO Blue tehnoloģijai, labākais savienojums starp transmisiju un dzinēju. Lieli dzinēja un transmisijas apkopju intervāli – 600 un 1200 motorstundas.
  3. Traktora daudzpusīgums – T7 segmentā pieejami astoņi modeļi ar dažādu jaudas un transmisijas izvēli. Traktoru daudzpusīgums ir neierobežots: transportam, smidzināšanai, smagiem lauku darbiem, kā arī darbiem ar frontālo iekrāvēju. T7 raksturojumā ietilpst tādas nianses kā 40 vai 50 km/h, mehāniski vai elektroniski vadāmi izvadi ar jaudu no 113 līdz 170 l/min plūsmu, priekšējā uzkare ar jūgvārpstu, laukmales funkcijas un citas iespējas.

 Ar jauno T7 New Holland uzstāda jaunus standartus traktoru dizainā un apgaismojumā!

 

Categories: