New Holland jaunā T7 traktoru sērija

T7_270_Autocommand_Tier4B
Jauns dizains. Lielāka veiktspēja. Lielākas ērtības.

New Holland Agriculture prezentējis jauno T7 sēriju, kuras modeļiem ir jauns dizains, kā arī tie ir aprīkoti ar ECOBlue™ HI-eSCR tehnoloģiju, kas nodrošina atbilstību stingrajam Tier 4B izmešu standartam. Jaunā sērija, kurā ietilpst astoņi modeļi ar jaunu standarta riteņu bāzi un iespaidīgu 225 ZS jaudu, nodrošina lielāku jaudu un vairākas jaunas ražīgumu veicinošas funkcijas.

Funkcionalitāte un dizains
Piekļuve filtriem un dzesēšanas sistēmai ir kļuvusi vēl vienkāršāka. To nodrošina ērtais rokturis režģa kreisajā pusē. Smalkā spārna formas jumta konstrukcija ir aprīkota ar vairākām regulējamām un jaudīgām LED darba lampām, kas uzlabo redzamību tumšajā diennakts laikā. Uzmanība tikusi pievērsta arī tādām sīkām detaļām kā radio antena, kas pierāda, ka funkcionalitāte un dizains var iet roku rokā.

ECOBlue™HI-eSCR tehnoloģija nodrošina lielāku jaudu
Jaunā T7 sērija ir aprīkota ar Tier 4B izmešu standartam atbilstošu 6-cilindru dzinēju un ECOBlue™ HI-eSCR tehnoloģiju, ko ražo FPT Industrial. Vairs nav vajadzīga izplūdes gāzu recirkulācija vai dīzeļa daļiņu filtrs. Īpaši efektīvā pēcapstrādes sistēma netraucē sadegšanas sistēmas efektivitātei, kas būtiski samazina izmešu daudzumu. Vienīgais uzdevums ir radīt pietiekamu dzinēja jaudu. Tādā veidā New Holland ir spējuši palielināt jaudu visiem T7 sērijas modeļiem. Garās riteņu bāzes modeļu nominālā jauda palielinās par 5%, bet standarta riteņu bāzes nominālā jauda palielinās par 9% līdz 180 ZS. Pievienojot 45 ZS Engine Power Management sistēmu, T7.225 kļūst par īpaši jaudīgu traktoru, nepalielinot ne izmēru, ne kopējo masu. Lai maksimāli varētu izmantot traktora potenciālu, standarta riteņu bāzes modeļiem ir pieejamas riepas līdz 710/70R38 izmēram. HI-eSCR tehnoloģija nodrošina New Holland ar iespēju piedāvāt klientiem T7 traktorus ar 6-cilindru dzinējiem un relatīvi zemu jaudas līmeni. Daudzi operatori dod priekšroku 6-cilindru dzinējam, nevis 4-cilindru dzinējam. T7.175 nominālā jauda ir 140 ZS, ko var palielināt līdz 175 ZS, kā arī tas ir aprīkots ar Engine Power Management sistēmu.

T7_270_Autocommand_Tier4B_gaismas
Jauns LED apgaismojums un ISOBUS Class III terminālis
Jaunajai T7 sērijai ir vesela virkne ražīgumu uzlabojošu funkciju, kas padara operatora darbu daudz efektīvāku. Jaunajā apgaismojuma sistēmā ietilpst 16 LED lampas, kas nodrošina izcilu 360° redzamību un tālu krītošu gaismas staru. Gaismas stiprums ir 31000 lūmeni, kas ir piecas reizes vairāk nekā iepriekš. Visas darba lampas ir piestiprinātas pie jumta. Priekšējā stūrī esošās 360° lampas var regulēt dažādās pozīcijās, piemēram, uz leju, lai izgaismotu pļāvēju vai uz plato agregātu ārējās malas. Aizmugurē esošās 360° lampas var izslēgt, lai izvairītos no atspīduma, īpaši, ja izkraušana tiek veikta blakus pļaujmašīnai. Īpaši kvalitatīvais LED darba apgaismojums ļauj operatoriem bez problēmām strādāt arī pēc tumsas iestāšanās.

Tāpat ir izstrādāta jauna 2. paaudzes Headland Turn Sequencer II sistēma. HTSII tiek kontrolēta ar standarta IntelliView™ IV skārienjutīgo ekrānu. Šī sistēma ļauj veikt sarežģītus pagriezienus, iepriekš “ierakstot tos dzīvē” vai izmantojot atbilstošās funkcijas no izvēlnes. Visu, sākot ar Auto Command transmisijas ātruma izvēli un beidzot ar agregātu kameru pārslēgšanu, var programmēt un izmainīt. Citu funkciju starpā ir arī Power Shuttle sajūga darbības laika regulēšana un attālinātā vārstu uzraudzība. Tādā veidā jebkurus divus hidrauliskos attālināti vadāmos vārstus var saslēgt ar CommandGrip universālo sviru.
T7_270_traktora_vadibas_panelis

Jaunās bremzes uzlabo drošību un veiktspēju
T7 sērijas traktori aprīkoti ar bremzēm, kādas parasti ir pieejamas tikai transportlīdzekļiem, kas tiek izmantoti uz koplietošanas ceļiem. Modernā bremžu sistēma ir pieejamam, sākot ar T7.230 modeli. Pasaulē plaši pazīstamā pretbloķēšanas sistēma (ABS) kontrolē katra riteņa bremzes atsevišķi, tādā veidā palielinot transportlīdzekļa stabilitāti bremzēšanas laikā uz slidenām virsmām, kas ir ļoti būtiski tiem, kas bieži pārvieto traktoru pa koplietošanas ceļiem. Turklāt ABS SuperSteer ļauj traktoram veikt īpaši šaurus pagriezienus, automātiski nobremzējot aizmugurējo iekšējo riteni stūres pagriešanas laikā.

Horizon™ kabīne nodrošina vienmērīgu darbību un komfortu
Jaunās T7 sērijas traktori ir aprīkoti ar vismodernākajiem sēdekļiem, kas pieejami traktoru tirgū. Iespējams izvēlēties trīs komforta līmeņus: Comfort, Dynamic Comfort un Auto Comfort. Comfort sēdeklis ir aprīkots ar zemfrekvences amortizāciju. Dynamic Comfort sēdeklim ir uzlabota zemfrekvences amortizācija un daudzas citas komfortu uzlabojošas funkcijas, piemēram, automātiskā triecienu absorbētāja regulēšana, pneimatisks mugurkaula balsts un divpakāpju sildītājs. Abiem sēdekļiem ir moderns, pagriežas muguras balsts, kas vienlaicīgi gan balsta muguru, gan ļauj operatoram pagriezties un palūkoties sev aiz muguras. Savukārt Auto Comfort sēdeklim ir iebūvēta klimata kontroles sistēma, kas samazina ķermeņa vibrāciju līdz pat 40%, salīdzinot ar zemfrekvences sēdekli, bet sēdeklī esošais ventilators likvidē mitrumu, tādā veidā samazinot mitrumu un temperatūru. Sēdekļa apdarei ir izmantots augstas kvalitātes audums vai āda. Traktors ir gluži kā ekskluzīvs auto, nevis traktors!

 

Categories: