New Holland izstādē SIMA iepazīstina ar T5S traktoru

  • Jaunais T5S: praktisks, izturīgs, universāls. Jaunais vidējā izmēra T5S ir pieejams divās versijās — ar 90 ZS un 100 ZS, kā arī ar dažādiem mehāniskās un powershuttle transmisijas variantiem
  •  T5S bija viens no fināla pretendentiem uz Tractor of the Year 2023 balvu labāko universālo traktoru kategorijā

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland paplašina T5 traktoru sēriju, pievienojot jaunu vidējā izmēra universālo traktoru T5S. Šis praktiskais, robustais, jaudīgais un viegli lietojamais modelis nodrošina maksimālu veiktspējas un ražīguma līmeni, kas ļauj paveikt uzdevumu jebkuros apstākļos.

T5S traktori, kuru garenbāze sasniedz 2350 mm un svars apmēram 4 tonnas, ir īpaši universāli — tie ir piemēroti gan lopkopības, gan jauktā tipa saimniecībās, nodrošinot maksimāli daudzpusīgu lietošanu ar priekšējiem un aizmugurējiem agregātiem. Tie būtiski atvieglos materiāla pārvietošanu un darbu ar sienu un zaļbarību, kā arī būs nevainojams atbalsts augsnes apstrādes, mēslošanas un transportēšanas darbos.

New Holland Global Traktoru ražošanas nodaļas vadītājs Oskars Barončelli (Oscar Baroncelli) norādīja: “Šis jaunais klāsta papildinājums atbilst T5 traktoru saimes labajai reputācijai daudzpusības, kompakto gabarītu un klasē labākās veiktspējas jomās. Mēs ar lepnumu redzam, ka šīs īpašības tiek augsti novērtētas arī starptautiski un ka T5 kārtējo reizi tika iekļauts Tractor of the Year 2023 balvas pretendentu sarakstā labākā universālā traktora kategorijā.”

Augsta veiktspēja un efektivitāte

Jaunā mašīna ir pieejama divās versijās — ar 90 ZS un 100 ZS jaudu, turklāt tam ir FPT F5 Stage V četrcilindru dzinējs ar 3,6 litru tilpumu. Optimizētā turbokompresora un virzuļu konstrukcija garantē stabilu veiktspēju un degvielas ekonomiju ar maksimālo jaudu ar tikai 1900 apgr./min un klasē labāko maksimālo griezi (450 Nm modelim T5.100S), kas tiek nodrošināta pat 1300 apgr./min apstākļos, ar izcilu griezes momenta palielinājumu par līdz pat 47%.

T5S traktori ir aprīkoti ar izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmu, kurā integrēts dīzeļdegvielas oksidācijas katalizators, dīzeļdegvielas daļiņu filtrs un selektīvās katalītiskās reducēšanas bloks. Šai sistēma nav nepieciešamas apkopes, un tās kompaktā konstrukcija pilnīgi ietilpst zem motora pārsega, nodrošinot perfektu pārredzamību un manevrētspēju, augstu klīrensu un vieglu iekrāvēja uzstādīšanu. Traktoriem ir 600 stundu dzinēja servisa intervāls, un visi ikdienas apkopes darbi ir ērti veicami no traktora kreisās puses.

T5S ir pieejams ar 12×12 vai pēc izvēles uzstādāmo 20×20 mehānisko vai Powershuttle transmisiju vienmērīgai un straujai virziena mainīšanai, nelietojot sajūgu.

Hidrauliskā sistēma ir aprīkota ar diviem sūkņiem — 36 l/min sūknis ir paredzēts stūrēšanai, un otrs ar 82 l/min plūsmu — citu funkciju veikšanai. Jaunais MegaFlow™ sūknis spēj nodrošināt ātrākus iekrāvēja darbības cikla laikus, kā arī operatīvu agregātu pacelšanu un nolaišanu. To vēl papildina 540/540E/1000 apgr./min elektrohidrauliski aktivējama jūgvārpsta ar “soft start” palaišanas aktivāciju, ekonomiskas darbības funkcija un braukšanas ātruma pielāgošanas opcija. Aprīkojumā iespējams iekļaut līdz trim hidrauliskajiem tālvadības izvadiem ar vieglas savienošanas sistēmu. T5S traktorus var pasūtīt ar jau integrētu aprīkojumu darbam ar frontālo iekrāvēju, kā arī ar rūpnīcā uzstādītu priekšējo sakabi un jūgvārpstu.

T5S traktoriem ir 1. klases lielas noslodzes jeb Heavy-Duty ass, kas nodrošina iespēju uzstādīt dažādu platumu kāpurķēdes, pat visšaurākās ar 1,5 m platumu, kas ir ideāli piemērotas specifiskiem pielietojumiem dārzniecībās un augļu dārzos.

Nepārspējams komforts un pārredzamība

Jaunā T5S aizmugurējā pacelšanas mehānisma 2 ārējie pacelšanas cilindri uzlabo veiktspēju un atvieglo apkopes. Traktoriem ir izcila 4,4 tonnu maksimālā celtspēja, turklāt darbu atvieglo Lift-o-Matic kontrolierīces agregātu ātrai pacelšanai un nolaišanai iepriekš iestatītā pozīcijā.

T5S traktori ir aprīkoti ar jauna veida plašu kabīni, kas nodrošina 320 grādu apkārtnes pārredzamību. Kabīne ar gludo grīdu ir aprīkota ar pilna augstuma durvīm un sēdekli ar pneimatisko balstiekārtu, kā arī ar augstas caurredzamības jumtu vieglākam darbam ar iekrāvēju. Šis aprīkojums arī būtiski palielina komfortu operatoram. Lai gan T5S ir T5 līnijas bāzes modelis, to, ja nepieciešams, ir iespējams aprīkot ar plašu klāstu vismodernāko opciju, piemēram, PLM Connect telemātiku, EZ-Pilot automātisko vadību un ISOBUS UT/TC atbilstošu IntelliViewTM 4 displeju.

Īsumā — šie jaunās New Holland universālo traktoru sērijas traktori ir aprīkoti ar jaunām iespējām, īpaši ērtu un plašu kabīni, kas nodrošina klasē vislabāko apkaimes pārredzamību, videi nekaitīgākiem un dinamiskākiem dzinējiem, izturīgākiem savienojumiem un augstas intensitātes hidraulikas plūsmu. Universālo traktoru segmentā New Holland turpina radīt novatoriskus risinājumus, apsteidzot konkurentus un tajā pašā laikā rūpējoties par klientu vēlmēm. Šie ilgtspējīgie risinājumi uzlabo veiktspēju un ražīgumu, palielinot arī komfortu operatoram.

Categories: