New Holland inteliģentā piekabes bremzēšanas sistēma nodrošina klasē lielāko drošību un stabilitāti T7 un T6 AutoCommand traktoriem

New Holland inteliģentā piekabes bremzēšanas sistēma nodrošina klasē lielāko drošību un stabilitāti T7 un T6 AutoCommand traktoriem

• Unikālā inteliģentā piekabes bremzēšanas sistēma
• Automātiski kontrolē velkamā aprīkojuma pneimatiskās bremzes
• Saskaņo traktora – piekabes ātruma samazināšanos, nodrošinot lielāku stabilitāti

New Holland ir sācis aprīkot T7 AutoCommand™ un T6 AutoCommand™ traktorus ar patentēto inteliģento piekabes bremzēšanas sistēmu (Intelligent Trailer Braking System). Šī inovācija, kas starptautiskajā izstādē “Agritechnica” apbalvota ar sudraba medaļu, palielina stabilitāti, kad traktors ar piekabi samazina ātrumu, īpaši uz virsmām ar sliktu saķeri, līdz ar to gan transportam, gan pašam lauku darbu procesam sniedzot lielāku drošību. Sistēma nodrošina, ka palēninājums traktoram un tā piekabei notiek saskaņoti, kad operators samazina traktora ātrumu, izmantojot tikai transmisiju un nepiemērojot darba bremzes.

Parasti, ja traktora un piekabes ātrums tiek samazināts tikai ar transmisijas palīdzību un bremzēšana notiek tikai ar dzinēju, piekabe turpina kustību pret traktoru. Šis spiediena spēks var izraisīt nestabilitāti, palielinot traktora sanešanas risku, īpaši stāvās nogāzēs vai vietās ar sliktu saķeri, piemēram, uz apledojuša ceļa vai zālaugu platībās.

Inteliģentā piekabes bremzēšanas sistēma uztver traktora ātruma samazināšanos un aprēķina palēninājuma spēku, izmantojot griezes momenta sensoru transmisijā. Pēc tam elektroniskās vadības piekabes bremzes vārsts automātiski aktivē piekabes bremzes, lai piekabes ātrums samazinātos tādā pašā ātrumā kā traktora ātrums. Šī automatizētā bremzēšana novērš situāciju, kad piekabe stumj uz priekšu traktoru, tātad būtiski palielina stabilitāti un nepieļauj traktora sanešanas risku. Piekabei nekāda pielāgošana nav nepieciešama.

Kontrolētais un saskaņotais bremzēšanas spēks starp traktoru un piekabi, kuru nodrošina inteliģentā piekabes bremzēšanas sistēma, nozīmē arī to, ka traktora un piekabes apstāšanās ceļš principā ir tāds pats, kā tikai pašam traktoram, un operatoram nav jādara nekas cits, kā vien jāsamazina ātrums, izmantojot transmisiju.

Šis jaunums papildina jau esošo New Holland traktoru bremzēšanas aprīkojuma klāstu, kurā iekļauta arī godalgotā uzlabotā motorbremze un ABS sistēma. Līdz ar to New Holland traktoriem ir nodrošinātas visplašākās bremzēšanas iespējas lauksaimniecības nozarē.

Categories: