New Holland Agriculture laidis klajā kombainu sēriju CH CROSSOVER HARVESTING

New Holland Agriculture laidis klajā kombainu sēriju CH CROSSOVER HARVESTING, nosakot jaunus standartus jaudas un daudzpusīgas lietošanas ziņā vidējās klases kombainu segmentā.

• Jaunā Crossover Harvesting koncepcija apvieno izcilo divrotoru Twin Rotor separācijas tehnoloģiju ar saudzīgu kulšanu, kas ir raksturīga New Holland tradicionālajiem kombainiem.
• Segmentā vislabākā caurlaidspēja, pateicoties lielākajai kulšanas un separācijas jaudai.
• Nepārspējama graudu un salmu kvalitāte, izcila pielāgošanās dažādu graudaugu ražas novākšanai un pārbaudīta uzticamība.

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture laidis klajā kombainu CH7.70, ieviešot jaunu Crossover Harvesting™ koncepciju, kas apvieno izcilo Twin Rotor® separācijas tehnoloģiju ar zīmola jau pārbaudīto un augsti novērtēto standarta kulšanas tehnoloģiju.

Jaunais kombains būtiski paceļ latiņu jaudas parametros vidējās klases kombainiem, nodrošinot izcilu graudu un salmu kvalitāti, un vienlīdz teicamu sniegumu rāda visu graudaugu ražas novākšanā un dažādos apstākļos. Degvielas patēriņa ziņā efektīvais dzinējs ar patentēto HI-eSCR 2 tehnoloģiju, kas garantē atbilstību Stage V nosacījumiem, nodrošina izcilu ražīgumu ar īpaši zemiem ekspluatācijas izdevumiem. Šo veiktspēju vēl papildina izcils komforts, pateicoties Harvest Suite™ Deluxe kabīnei.

Ražas novākšanas tehnikas vadītājs Larss Skjoldagers Serensens (Lars Skjoldager Sørensen) teica: “Mēs izstrādājām CH7.70 profesionāliem lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kuriem nepieciešams kombains, kas nodrošina pastāvīgi augstu veiktspēju visos apstākļos līdz ar nelielām īpašuma kopējām izmaksām. Jaunais CH7.70 kombains sniedz mūsu klientiem visas 45 gados attīstītās izcilās Twin Rotor separācijas priekšrocības kopā ar vislabāko kulšanas tehnoloģiju, nodrošinot klasē vislabāko ražīgumu, izcilu graudu un salmu kvalitāti, spēju vienlīdz labi novākt dažādu graudaugu ražu un uzticamību ar zemiem ekspluatācijas izdevumiem. Šī unikālā koncepcija ar New Holland Crossover Harvesting ievada jaunu ēru ražas novākšanā”.

New Holland kombainu vadītājs Eiropā Lionels Glerū (Lionel Gleyroux) norādīja: “Jaunais kombains rada jaunu segmentu New Holland plašajā piedāvājumā starp vidējās klases tradicionālajiem kombainiem un pamata rotācijas modeļiem. Šādi paplašinās risinājumu klāsts mūsu klientiem, pielāgojoties visiem specifiskajiem lauksaimniecības darbiem. Jaunā Crossover Harvesting koncepcija iemieso vislabāko no mūsu pieredzes ražas novākšanas jomā, radot iespēju katram lauksaimniekam un darbuzņēmējam būt produktīvākam, daudzpusīgākam un efektīvākam. Tā, nodrošinot segmentā labāko sniegumu, piedāvā izcilāko no līdzšinējiem sasniegumiem – New Holland labāko divrotoru Twin Rotor un standarta kulšanas tehnoloģijas.”

“Ar jauno Crossover Harvesting koncepciju mūsu klienti saņem vairāk – lielāku ražīgumu, labāku kvalitāti un būtiskus ietaupījumus. Jaunie CH kombaini lepojas ar Crossover Harvesting logo uz korpusa, kas liecina par revolūciju zem motora pārsega,” viņš piebilda.

New Holland zīmola prezidents Karlo Lambro secina: “New Holland ir ieviesis revolūciju tajā, kā lauksaimnieki nu jau vairāk nekā 45 gadus novāc ražu. Tagad, laižot klajā jauno CH Crossover Harvesting kombainu, tas apliecina savu pasaulē vadošo lomu ražas novākšanas tehnikas segmentā.”

“Mūsu zīmols piedāvā plašu tehnoloģiju izvēli, nodrošinot atbilstību specifiskajām prasībām, ar kurām sastopas lauku saimniecības. Mūsu piedāvātos risinājumus raksturo inovācijas, ilgtspēja un izcils ekonomiskais izdevīgums.”

Crossover Harvesting nodrošina klasē vislabāko caurlaidspēju ar īpaši augstu graudu un salmu kvalitāti

Šī jaunā Crossover tehnoloģija nodrošina par 25% lielāku caurlaidspēju, salīdzinot ar šī segmenta tradicionālajiem kombainiem. Divu trumuļu kulšanas sistēmai ir trumulis ar 600 mm diametru, kas ir lielākais šajā segmentā, un pastiprināta, izturīga konstrukcija, lai nodrošinātu izcilus kulšanas rezultātus.

Trumuļa darbības ātrums ir regulējams no kabīnes, izmantojot jauna veida jaudīgu hidraulisko trumuļa variatoru. Tas operatoram ļauj viegli nodrošināt ātrumu, kas perfekti atbilst konkrēto graudaugu īpašībām un lauka specifikai. Kulšanas sistēma ir apvienota ar sevi jau pierādījušo New Holland Opti-Thresh™ sistēmu, kas, bez papildinstrumentu palīdzības mainot kuļkurvja aizmugurējās daļas pozīciju, ir ērti pielāgojama augiem un to gatavības stadijai. Augšējo daļu attālinot no trumuļa, berze mazinās un līdz ar to uzlabojas salmu kvalitāte.

CH7.70 apvieno šo lieljaudas divu trumuļu sistēmu ar New Holland augsti novērtēto divrotoru koncepciju. Vairāk nekā 45 gadus pēc ieviešanas šī sistēma ir bijusi visefektīvākās un saudzīgākās kulšanas pamatā, ierobežojot arī sašķeltu graudu īpatsvaru. Īpaši izstrādātā 21 collu Twin Rotor sistēma ar 3,45 metrus garumu nodrošina segmentā lielāko separācijas platību – apmēram 2,9 m2 – un ir perfekti atbilstoša CH7.70 misijai. Sistēmas iestatījumiem ir nepieciešamas minimālas izmaiņas, pārslēdzoties uz citu kultūraugu veidu.

CH7.70 var aprīkot ar dažādiem līdz 9,15 m Varifeed™ hederiem, arī ar jauno 8,53 m Varifeed versiju, kas izstrādāta tieši šai kombainu līnijai. Slīpās kameras korpusa priekšdaļa ir mehāniski regulējama, lai nodrošinātu perfektu atbilstību hederam, šādi optimizējot katra atsevišķā hedera leņķi, lai nodrošinātu gludāku, lamināru augu plūsmu palielinātai caurlaidspējai un lai garantētu vienmērīgu plūsmu neatkarīgi no kultūraugu veida.

New Holland jaunais CH Crossover Harvesting apvieno labāko no TwinRotor un tradicionālajām kombainu tehnoloģijām, lai nodrošinātu labāko caurlaidspēju segmentā.

Klasē vislabākā trīs līmeņu tīrītava nodrošina par līdz 15% lielāku jaudu visos apstākļos
CH7.70 tīrīšanas jauda ir perfekti saskaņota ar kombaina augsto kulšanas un separācijas sistēmas caurlaidspēju. Tas ir aprīkots ar unikālo New Holland Triple-Clean™ kaskādes tipa tīrīšanas sistēmu, kas uzlabo tīrīšanas jaudu par līdz 15%. Dubultais šķērstransportieris, kas ātrāk nogādā graudus uz elevatoru, var palielināt caurlaidspēju, uzlabojot arī citus darba rezultātus.

CH7.70 ir raksturīga arī nevainojama veiktspēja slīpās vietās, pateicoties sevi jau pierādījušajai SmartSieve™ sistēmai, kas automātiski kompensē līdz 25% sāniska slīpuma, uzturot perfektu sietu līdzsvaru, kas ir svarīgs vienmērīgai graudu attīrīšanai. Sistēma arī kalibrē sietu darbību, balstoties uz ventilatora ātrumu, lai noteiktu optimālo rotora lāpstiņu leņķi. Turklāt godalgotā Opti-Fan™ sistēma automātiski kompensē mainīgo graudu plūsmas ātrumu pāri tīrītavai, kad mašīna strādā slīpumā. Tā samazina ventilatora ātrumu, kombainam virzoties augšup, līdz ar to no tā aizmugurējās daļas neizbirst graudi. Savukārt ventilatora ātrums, braucot lejup, palielinās, lai novērstu tīrītavas aizsprostošanai.

Laterale versija sniedz komfortu un augstu veiktspēju, strādājot nogāzēs
Stabilai veiktspējai paugurainās vietās ir izstrādāta kombaina Laterale versija, kas izmanto robustu automātiskās līmeņošanas sistēmu, nodrošina šķērsenisku slīpuma korekciju līdz 18% abās pusēs. Laterale sistēma ir papildinājums standarta Triple-Clean un automātiskās līmeņošanas Smart Sieve™ sistēmām, kopā nodrošinot optimizētu tīrīšanu pat sarežģīta reljefa apstākļos.

Ekonomisks degvielas patēriņš un zemas ar ekspluatāciju saistītās izmaksas
Jaunais CH7.70 ir aprīkots ar augsti novērtēto Cursor 9 dzinēju, kas nodrošina 374 ZS – par 34 ZS vairāk nekā CX6.90 –, garantējot stabili jaudīgu un degvielas patēriņa ziņā ekonomisku darbību visos apstākļos. Šis dzinējs atbilst Stage V emisiju standartiem, pateicoties patentētajai HI-eSCR 2 tehnoloģijai, kuru izstrādājis FPT Industrial. CH kombains ir izstrādāts tā, lai tas būtu viegli apkopjams – tam ir tikai četri smēres punkti, kas būtiski paātrina ikdienas apkopes, un lielas servisa durvis ērtai piekļuvei.

Turklāt standarta trīs gadu (1200 motorstundas) pagarinātā garantija, kas attiecas uz dzinēju, transmisiju un pēcapstrādes sistēmu, kopā ar ilgajiem 600 stundu servisa intervāliem padara šī kombaina ekspluatācijas izdevumus vēl zemākus. Tas apliecina zīmola New Holland pārliecību par savu kombainu izcilo kvalitāti un ražotāja apņemšanos nodrošināt klientam skaidras kopējās īpašuma izmaksas.

 

Categories: