New Holland Boomer™ 54D – gada labākais traktors specializētās un kompaktās tehnikas kategorijā

NEW HOLLAND Boomer™ 54D kompaktais traktors atzīts par gada labāko specializētās un kompaktās tehnikas kategorijā. Apbalvojums “Gada mašīna 2015” (“Machine of the Year 2015”) pasniegts vērienīgajā lauksaimniecības tehnikas izstādē SIMA, Parīzē.

Boomer 45D_15_8UD45051

„Gada mašīna” ir prestižs apbalvojums, kas tiek piešķirts kopš 1997. gada un izsaka atzinību par izciliem tehnoloģiskiem sasniegumiem inženierzinātnēs lauksaimniecības nozarē. Šogad vērtēšanai tika iesniegti 94 pieteikumi 17 dažādās kategorijās. Tos vērtēja 19 neatkarīgi nozares žurnālisti no dažādiem Eiropas valstu izdevumiem. Galvenais vērtēšanas kritērijs bija modernas funkcijas, veiktspēja, ražīgums, darba izmaksas, lietošanas ērtība un vadītāja komforts. Izvērtējot šos kritērijus, speciālo un kompakto iekārtu kategorijā apbalvojumu ieguva tieši NEW HOLLAND.

Boomer™ 54D traktors atbilst Tier4B izmešu standartam. Traktors aprīkots ar Common Rail FPT Industrial dzinēju, SuperSuite kabīni un EasyDrive transmisiju, apvienojot izcilu komfortu un veiktspēju. Tas ir piemērots dažāda veida darbiem ne tikai lauksaimniecībā, bet arī valsts iestādēs un privātā sektora uzņēmumos. Traktoru var izmantot arī augstas noslodzes darbos, kā arī aprīkot ar augsni saudzējošām riepām.

Boomer_54D_15_3050CVT_188

EasyDrive™ transmisija – unikāla savā segmentā

Traktors aprīkots ar NEW HOLLAND EasyDrive™ transmisiju (CVT). Tas ir vienīgais traktors savā segmentā ar šāda veida transmisiju, kas darbu padara vieglāku. Transmisija ļauj neierobežoti regulēt ātrumu līdz 33 km/h. Tādā veidā ātrumu var precīzi pielāgot veicamā darba specifikai, vienlaikus samazinot trokšņu līmeni kabīnē un uzlabojot operatora komfortu.

logo

Atgādinām, ka no 2015. gada 1. janvāra NEW HOLLAND AGRICULTURE oficiālais pārstāvis Latvijā ir STOKKER AGRITECH.

Informācija sagatavota pēc NEW HOLLAND AGRICULTURE materiāliem.

Categories: