New Holland aicina apmeklēt digitālo lauksaimniecības izstādi YOUNIVERSE

  • Pirmais digitālais lauksaimniecības tehnikas gadatirgus YOUNIVERSE, kuru organizē lauksaimniecības tehnikas ražotājs CNH Industrial, ļaus New Holland apmeklētājiem iegremdēties citā realitātē un palūkoties uz ražotāja jaunākajām tehnoloģijām un produktiem no cita skatu punkta.
  • Digitālais, aktīvi iesaistošais gadatirgus norisināsies no 2021. gada 9. līdz 18. aprīlim. Šajā pasākumā jebkurš interesents, ne tikai lauksaimnieki, varēs iepazīt New Holland pasauli un virtuāli tikties ar zīmola speciālistiem.

New Holland sagaidīs apmeklētājus digitālajā gadatirgū YOUNIVERSE un pavadīs tos atklājumiem bagātā ceļojumā, virknē virtuālu pieturas punktu ļaujot iepazīt uzņēmuma jaunākās inovācijas. YOUNIVERSE nebūs vienkārši tiešsaistes pasākums vai tikai ekspozīcija – tā būs pilnīgi jauna veida iesaistoša, izklaidējoša un arī informatīva pieredze.

Šons Lenons (Sean Lennon), New Holland viceprezidents Eiropas reģionā, stāsta: “Ir būtiski meklēt jaunus veidus saziņai ar auditoriju, īpaši tādos brīžos, kad lietotāja pieredze kļūst arvien svarīgāka un kad iespēju tikties ar klientiem liedz stingrie ierobežojumi katras valsts iekšienē, ceļošanas ierobežojumi un lauksaimniecības gadatirgu atcelšana. YOUNIVERSE ir jauns, iesaistošs veids, kā būt kopā ar mūsu klientiem, aicinot interesentus mums pievienoties šajā virtuālajā New Holland pasaulē, kur jebkurš varēs izpētīt mūsu produktus un “tikties” ar New Holland ekspertiem.”

Iesaistoša pieredze New Holland pasaulē
Apmeklētāji redzēs dažādus produktus lauku saimniecības vidē ar piekļuvi plašam multimediju saturam, 3D simulācijām un izsmeļošai informācijai par tehniku. Citus produktus varēs skatīt īpašā YOUNIVERSE virtuālās pasaules izstāžu zonā, kur arī būs saņemama plaša informācija par New Holland ražojumiem.

Starp produktiem, kas būs redzami šajā iesaistošajā lauku vidē, būs vairāk nekā 20 mašīnu, tostarp New Holland jaunākie produkti – Big Baler 1290 Packer ķīpu preses modelis; CH7.70 Crossover Harvesting™ kombains, T6160 Dynamic CommandTM traktors, jaunie W170D iekrāvēji, kā arī jaunie agregāti. Šajā zonā būs skatāms arī rekordu uzstādījušais CR10.90 Revelation kombains un T7.315 Heavy-Duty traktors, kā arī T6.180 Methane Power traktors, kurš šogad vēl tikai tiks iekļauts New Holland piedāvājumā.

New Holland tiešraide ar zīmola prezidentu Karlo Lambro (Carlo Lambro)
12. aprīlī plkst. 20.00 pēc Latvijas laika (plkst.19.00 CET) New Holland piedāvās tiešraidi šim pasākumam īpaši paredzētajā tiešsaistes YOUNIVERSE TV kanālā. Pasākumu vadīs New Holland zīmola prezidents Karlo Lambro un Lielbritānijas TV raidījumu vadītāja Nikija Šīldsa (Nicki Shields). Viņi iepazīstinās auditoriju ar gadatirgu, ar jaunākajiem notikumiem uzņēmumā un arī ar novatoriskākajiem produktiem.

Iesaistošs saturs kopā ar jomas ekspertiem
Digitālā gadatirgus YOUNIVERSE apmeklētāji varēs “tikties” ar jomas ekspertiem un piedalīties iesaistošos vebināros. YOUNIVERSE TV kanālā tiks pārraidītas arī ekskluzīvas intervijas un būtiskas runas. Viesiem būs pieejams saturs, kuru piedāvās uzņēmuma eksperti, pārstāvji no tādām ietekmīgām organizācijām kā, piemēram, CEMA (Eiropas Lauksaimniecības tehnikas asociācija) un DLG (Vācijas Lauksaimniecības biedrības) un no lauksaimniecības pārtikas sektora.

YOUNIVERSE būs viegli sasniedzams interaktīvajā tīmekļa vietnē gan datoros, gan mobilajās ierīcēs, šādi veicinot New Holland klientu loka saliedētību un izaugsmi.

Bezmaksas reģistrācija YOUNIVERSE apmeklējumam – no 2021. gada 9. aprīļa vietnē
youniverse.cnhindustrial.com

Categories: