New Holland Agriculture svin 125 gadadienu

Lauksaimniecības tehnikas ražotājam New Holland Agriculture aprit 125 gadi – vairāk nekā gadsimts sadarbībā ar piecām lauksaimnieku paaudzēm visā pasaulē, būtiski atvieglojot to darbu un padarot lauksaimniecību efektīvāku un ilgtspējīgāku.

Uzņēmuma New Holland dibinātāju vērtības un redzējums ir zīmola virzītājspēks līdz pat mūsdienām, un arī tagad, svinot 125 gadadienu. Uzņēmums vienmēr ir atbalstījis lauksaimniekus, pastāvīgi veicot ieguldījumus un inovācijas, lai tā nodrošinātie produkti, tehnoloģijas un pakalpojumi ļautu saimniekot efektīvi, ilgtspējīgi un ienesīgi.
New Holland Agriculture zīmola prezidents Karlo Lambro stāsta: “New Holland ir bagātīgs mantojums, kura saknes meklējamas Pensilvānijas štatā, mazā pilsētiņā. Šobrīd uzņēmums ir izaudzis par visā pasaulē zināmu zīmolu, kurš ir pārstāvēts 170 valstīs. Šajā periodā ir pieredzētas svarīgas inovācijas, kas ir mainījušas lauksaimniecības nozari. Uzņēmuma vēsture apvieno unikālu tādu uzņēmumu devumu kā Ford, Fiat, Braud and Claeys. Tomēr vissvarīgākais – mūsu uzņēmuma vēsturi veido cilvēki – klienti, izplatītāji un darbinieki. Dienu no dienas, gadu no gada. Visi kopā mēs saskaramies ar neskaitāmiem izaicinājumiem lauksaimniecības jomā, tāpēc darām visu iespējamo, lai palīdzētu lauksaimniekiem paveikt darbus gan efektīvi, gan ienesīgi, gūstot maksimālu labumu no sava biznesa.”

New Holland ir lauksaimnieku partneris visos laikos – gan vieglākos, gan arī sarežģītākos. “Šobrīd ir neparasti apstākļi, kas iepriekš neparedzamos veidos ietekmē to, kā mēs dzīvojam un strādājam,” viņš piebilst.

“Pašreizējā situācija ir izgaismojusi lauksaimniecības būtisko lomu un vērsusi sabiedrības uzmanību uz to, cik patiesībā svarīgi ir lauksaimnieki cilvēku dzīvēs. Lauksaimniecības nozare ir reaģējusi uz krīzi jaudīgi – tā ir veiksmīgi nodrošinājusi nepārtrauktas pārtikas piegādes, neraugoties uz lielām grūtībām. New Holland visā šajā procesā ir sniedzis lauksaimniekiem atbalstu, kad vien tas bijis nepieciešams. Mēs turpinām ieguldīt nākotnē, lai varētu maksimāli likt lietā jaunās tehnoloģijas, savienojamības un automatizācijas iespējas, kā arī alternatīvus enerģijas avotus, šādi visiem kopā virzoties arvien tuvāk ilgtspējīgai lauksaimniecībai. Svinot savu 125. gadskārtu šādā iepriekš vēl nepieredzētā brīdī, mēs raugāmies nākotnē ar pārliecību.”

New Holland vēsture – nemitīgas inovācijas

New Holland dibināja novatori lauksaimniecības nozarē, kuru vērtības virza zīmola attīstību arī mūsdienās. Viens no tiem bija Eibs Cimmermans, kurš izprata to, cik svarīgi ir piedāvāt klientam vienkāršus risinājumus un uzticamu atbalstu. Tieši viņa nelielais 1895. gadā dibinātais mašīnbūves

uzņēmums Ņūholandā, Pensilvānijā, kļuva par pamatu tagad visā pasaulē zināmajam zīmolam. Savukārt Henrija Forda mērķis bija padarīt inovācijas un mehanizāciju pieejamu ikvienam, un viņa vadībā 1917. gadā tika izstrādāts pasaulē pirmais plaši pieejamais traktors. Džovanni Anjelli īpaši pievērsās specifisku risinājumu piemērošanai lauksaimnieku vajadzībām visā pasaulē, radot arī pirmo Fiat traktoru 1918. gadā. Arī Leons Klejs savas zināšanas ieguldīja tādas tehnikas izstrādē, kuras nolūks bija atvieglot lauksaimnieku darbu. Tā rezultātā 1952. gadā tika izlaists Eiropā pirmais graudu novākšanas pašgājējkombains. Arī mūsdienās New Holland joprojām ir uzticams, atvērts, atsaucīgs, novatorisks un ilgtspējīgs partneris lauksaimniekiem visā pasaulē.

New Holland mūsdienās: lauksaimnieku partneris visos laikos

New Holland ar klientiem vieno ciešas, ilgstošas sadarbības saites, veicinot lauksaimnieku panākumus. Klienti var paļauties uz New Holland profesionālajiem izplatītājiem, kuri reaģēs uz to vēlmēm ātri un efektīvi. Pateicoties apmēram 2000 izplatītājiem un 5000 kontaktpunktiem visā pasaulē, New Holland ir klientiem viegli sasniedzams, nodrošinot tos ar visplašāko produktu klāstu pasaulē un nepieciešamajiem risinājumiem.

Līdz ar to klienti var efektīvi un ienesīgi strādāt, izmantojot nozarē labākos risinājumus, kurus raksturo inovācijas, ilgtspēja un līdzekļu ekonomija. Tas viss arī atbilst galvenajām tendencēm, kas virza attīstību lauksaimniecības nozarē. Šīs tendences ir digitalizācija, savienojamība, automatizācija, servitizācija un alternatīvi enerģijas avoti.

Nodrošinot savus PLM™ risinājumus, New Holland ir arī viens no digitālās savienojamības ziņā modernākajiem uzņēmumiem lauksamniecības nozarē. Uzņēmums ir ceļā uz nākotni, kurā lauksaimnieki varēs veikt savus darbus proaktīvi, pārvēršot saimniecību ar tehnoloģijām pārvaldāmā ekosistēmā.

New Holland ir līderis arī ilgtspējīgas lauksaimniecības un alternatīvu enerģijas avotu izmantošanas veicināšanā, īstenojot Clean Energy Leader stratēģiju. Uzņēmums ir izstrādājis ar metānu vai biometānu, kuru var iegūt saimniecībā, darbināma traktora prototipu. Turpmākajos gados New Holland turpinās veicināt lauksaimniecības pāreju uz atjaunojamās degvielas izmantošanu un attīstīs tālāk savu ar metānu darbināmās tehnikas projektu.

Svarīgākie notikumi New Holland produktu izstrādē

• 1917: Ford uzbūvē Fordson Model F – pasaulē pirmo masveidā ražoto traktoru.
• 1932: Fiat laiž klajā savu pirmo kāpurķēžu traktoru.
• 1940: New Holland izgatavo pirmo siena presi, kura pati ne tikai paceļ sienu, bet arī aptin auklu ap ķīpu.
• 1952: Claeys laiž klajā Eiropā pirmo graudu novākšanas pašgājējkombainu.
• 1960: New Holland iepazīstina ar nozarē pirmo Speedrower™ vālotāju.
• 1961: New Holland laiž klajā savu pirmo lopbarības pašgājējkombainu.
• 1964: New Holland izstrādā nozarē pirmo Haybine® pļaujmašīnu – kondicionieri.
• 1975: Braud laiž klajā savu pirmo vīnogu ražas novācēju.
• 1975: Sperry New Holland iepazīstina ar pasaulē pirmo Twin-Rotor® kombainu.
• 1982: Ford 10 sērija – pirmie modernie traktori ar ne tikai progresīvu izskatu, bet arī pārdomātu Super Q kabīni.
• 1993: New Holland laiž klajā SuperSteer™ sistēmu Genesis™ 70. sērijas traktoriem
• 1998: New Holland pēc Flexi-Coil iegādes paplašina savu piedāvājumu, iekļaujot arī stādāmās mašīnas.
• 1998: New Holland iepazīstina ar savu pirmo teleskopisko iekrāvēju.
• 1999: New Holland laiž klajā precīzās lauksaimniecības jeb Precision Land Management (PLM) risinājumus.
• 2006: Sabiedrība tiek iepazīstināta ar Clean Energy Leader® stratēģiju tīras enerģijas lietošanas veicināšanai.
• 2007: New Holland apstiprina 100% biodīzeli visiem saviem dzinējiem.
• 2010: La Bellotta Farm Itālijā tiek izvēlēta kā pirmā energoneatkarīgā saimniecība jeb Energy Independent Farm™.
• 2014: Pēc uzņēmuma Miller iegādes New Holland paplašina savu miglotāju piedāvājumu.
• 2014: Kombains CR10.90 uzstāda jaunu Ginesa Pasaules rekordu, novācot vislielāko kviešu daudzumu 8 stundās.
• 2016: Sabiedrība tiek iepazīstināta ar pirmo autonomo NHDrive™ traktoru.
• 2017: Pēc uzņēmuma Kongskilde nopirkšanas New Holland paplašina siena novākšanas un augsnes apstrādes agregātu klāstu
• 2019: New Holland laiž klajā pirmo traktoru, kas 100% darbināms ar metānu.

Categories: