MultiOne GT960KDI zaļās tehnoloģijas samazina darba izmaksas

Multione_GT950 (1024x685)

MutliOne nepārtrauktā jaunu detaļu un modernu risinājumu izpēte vainagojusies ar jauno GT960KDI modeli. Šis jaunais modelis ir veidots uz jau plaši pazīstamā GT bāzes, bet papildus aprīkots ar jauno Kohler 1903 TCR dzinēju.
Rezultāts ir ievērojams veiktspējas pieaugums:
• + 30% griezes moments, 220 Nm ar 1600 apgr/min
• + 20% jauda, 58 ZS
• + 20% braukšanas ātrums, līdz 30 km/h
•  Par 15% mazāks degvielas patēriņš.

Ievērojams veiktspējas pieaugums vislabākajam mini traktoram savā kategorijā. GT960KDI nāk no jau zināmās GT950D saimes, kas ir pazīstama ar savu izcilo 1,6 tonnu veiktspēju (maksimums 1,96t). Šos lieliskos rezultātus palīdzējis sasniegt jaunais Kohler dzinējs. Atbilstību Tier 4 Final standartam bez DPF filtra nodrošina efektīvās dzinēja detaļas, tai skaitā arī Kohler tiešās iesmidzināšanas sistēma, izplūdes gāzes recirkulācija ar dzesēšanu (EGR) un dīzeļa katalizators (DOC). Tā pati tehnoloģija, kas padara KOHLER® KDI dīzeļdzinējus atbilstošus Tier 4 Final izmešu standartam, padara tos par īpaši izdevīgu alternatīvu oriģinālo agregātu ražotājiem un īpašniekiem. Jaunie dīzeļa dzinēji ir klusāki un rada ievērojami mazāk vibrācijas, kas padara to par Kohler klusāko dzinēju. Tas aprīkots arī ar lielas noslodzes kloķvārpstu, kas palielina izturību un pagarina dzinēja kalpošanas laiku.

Par Kohler
Uzņēmums Kohler Engines un Itālijā esošais Lombardini kopā ir pasaulē pazīstams dzinēju ražotājs, kas ieņem stabilu pozīciju jau kopš 1920-tajiem gadiem. Kopā Kohler Engines un Lombardini ražo plašu benzīna un dīzeļa dzinēju klāstu, sākot ar 4 un beidzot ar 64,4 ZS jaudu, kas tiek piegādāti pasaulē vadošajiem iekārtu ražotājiem dārza, meža, rūpniecības, lauksaimniecības un būvniecības tirgū.

Categories: