MultiOne 7.sērija

MultiOne prezentējis jauno mini traktoru sēriju lauksaimniecības un dārza kopšanas iekārtu izstādē Bologna Fiere. MultiOne mini iekrāvējs bija apskatāms EIMA 2014 izstādē, kuras laikā tika atklāta arī jaunā modeļu sērija, kurā tika apvienotas visas zīmola spilgtākās iezīmes: daudzpusība, jauda, veiktspēja un dizains. Jaunā sērija ir pierādījums MultiOne pieredzei jaunu koncepciju izstrādē.

Jauda un dizains
7. sērijas, kas tika atklāta EIMA 2014 izstādē, visspilgtākās jaunās iezīmes ir jaunā un plašā kabīne, luksusa klases sēdeklis ar regulējamu amortizāciju un vairāk nekā 1,6 tonnu celtspēja, kas ievērojami pārspēj sāncenšu piedāvājumu. Lielisko jaudu papildina moderns un mūsdienīgs dizains.

Daudzpusība un veiktspēja
MultiOne 7. sērija piesaista ar savu izcilo veiktspēju un modernajām funkcijām. MultiOne 7. sērijas pamatā ir veiksmīgāko daudzfunkcionālo mini iekrāvēju labākās īpašības: daudzpusība un veiktspēja. Lielas noslodzes transmisija, Direct Drive pilnpiedziņa ar Torque Control funkciju un dinamisko bloķēšanas sistēmu nodrošina maksimālu jaudu, izcilu vadību un saķeri ar jebkura veida virsmu. 7. sērijas modeļi ir pirmie no daudzajiem nākotnē plānotajiem modeļiem, kas nodrošina izcilu darba kvalitāti gan mini, gan vidējās kategorijas iekrāvējiem.

Categories: