Lietota tehnika – iespēja īstenot lielas ieceres!

Jums ir tehnikas vienības, kas jau kādu laiku netiek izmantotas, jo dažādu iemeslu dēļ vairs nav aktuālas? Vēlaties jaudīgāku, lielāku vai ar vairāk funkcijām aprīkotu tehniku? Ne vienmēr nepieciešams iegādāties jaunu tehniku vai agregātus, lai darbu savā saimniecībā padarītu efektīvāku – mēs palīdzēsim piemeklēt jūsu vajadzībām piemērotāko lietoto tehniku, kā arī atrast tai pircēju. Tāpat ir iespējams savu lietoto tehniku izmantot kā pirmo iemaksu jaunas tehnikas iegādei, kas būtiski var samazināt izmaksas.

2015-lietota-tehnika

STOKKER AGRITECH piedāvā iegādāties ne tikai jaunu lauksaimniecības tehniku un agregātus, bet arī lietotu tehniku, tostarp demo tehniku. Demo tehnika tiek izmantota demonstrācijām, tādēļ tās nolietojuma pakāpe ir ļoti zema. Visos uzņēmuma servisa centros arī lietotai tehnikai tiek nodrošināts tāds pats serviss kā jaunai. Iegādājoties lietotu tehniku no STOKKER AGRITECH, jūs varēsiet būt pārliecināts par tās kvalitāti un atbilstību novērtējumam.

Kā notiek lietotās tehnikas novērtēšana? Kad esat apzinājies, ka vēlaties savu lietoto tehniku pārdot vai mainīt, sazinieties ar mūsu pārdošanas projektu vadītāju, lai vienotos par tehnikas novērtējumu. Ja pēc pirmās virspusējās apskates un izmēģināšanas tehniku nebūs iespējams novērtēt, pie jums ieradīsies mehāniķis, kas uz vietas novērtēs attiecīgās tehnikas tehnisko stāvokli. Jūs saņemsiet atzinumu ar skaidrojumiem par tās patieso tehnisko stāvokli, saņemot pēc tam pilnu defektācijas aktu ar remontu tāmi. Tādā veidā Jūs varēsiet būt droši, ka novērtējums ir atbilstošs tehnikas stāvoklim.

Lielāko daļu lietotās tehnikas klāsta iespējams aplūkot www.lietotatehnika.lv, kur atradīsiet celtniecības un lauksaimniecības, kā arī komunālo tehniku no visām trīs Baltijas valstīm. Aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas projektu vadītāju, kad rodas nepieciešamība pēc tehnikas – piemeklēsim tieši jums atbilstošāko piedāvājumu!

Ja apsverat iespēju iegādāties lietotu tehniku vai izmantot to kā pirmo iemaksu jaunas tehnikas iegādei, zvaniet – palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu! STOKKER FINANCE palīdzēs iegūt finansējumu ne tikai jaunai tehnikai, bet arī lietotai!

Lietota lauksaimniecības tehnika – Jānis Sermais, tālr. 26311941

Lietota celtniecības tehnika – Jurijs Zjabkins, tālr.  26835293

Konsultācijas par finansējuma iespējām – Vera Plokšta, tālr. 26695854

Categories: