JCB jaunākais 3. sērijas teleskopiskais iekrāvējs saņem “GADA MAŠĪNA 2019” apbalvojumu

JCB jaunākais 3. sērijas teleskopiskais iekrāvējs saņēmis vienu no pasaules vadošajām nozares balvām lielākajā Francijas lauksaimniecības izstādē.

Jaunās 3. sērijas teleskopiskais iekrāvējs piedzīvojis starptautisko debiju SIMA izstādē Parīzē, kur tas nosaukts par “Gada mašīnu 2019”. Lai sasniegtu šādus panākumus, jaunā teleskopiskā iekrāvēja izstrādē ieguldīti £ 8 miljoni, kā rezultātā iekrāvējs kļuvis par 50% klusāks, plašāks, ērtāks un ar labāku redzamību.

Jaunās 3. sērijas teleskopiskais iekrāvējs ir nosaukts par “Gada mašīnu 2019” kraušanas tehnikas kategorijā. Konkursa apbalvojumi tiek piešķirti novatoriskākajiem lauksaimniecības produktiem un uzvarētājus nosaka žūrija, kuru veido žurnālisti no Eiropas, kas specializējas lauksaimniecības mašīnās.

Vairāk nekā pirms 40 gadiem lauksaimnieki tika iepazīstināti ar pirmo JCB teleskopisko iekrāvēju, kas bija revolūcija materiālu kraušanā, salīdzinot ar tradicionālajiem autoiekrāvējiem. Jaunākā teleskopisko iekrāvēju sērija izstrādāta priekš lauksaimniecības operatoriem, ar pilnībā jauno Command Plus kabīni, kas ir klusāka, plašāka un garāka, ar uzlabotu vadītāja pozīciju, vadības ierīcēm, kuras ir vieglāk atrast un lietot, un ekrānu, kas ir lielāks un informatīvāks. Jāpiezīmē, ka 2017. gadā izstādē SIMA, JCB AgriPro teleskopiskie iekrāvēji saņēma “Gada mašīnas” titulu kraušanas tehnikas kategorijā.

Categories: