JCB AGRI Pro teleskopiskie iekrāvēji ar revolucionāro DualTech transmisiju

bnr-agri-01

No vīzijas līdz realitātei
2010. gadā JCB universālo iekrāvēju un transmisiju inženieri izstrādāja jaunu plānu, pamatā ņemot vienu svarīgu klientu prasību – kā iegūt maksimālu labumu no teleskopiskā iekrāvēja ar hidrostatisko transmisiju apvienojumā ar Powershift transmisiju? Tā tika radīts JCB AGRI Pro modelis ar Dual Tech regulējamo transmisiju.

Jaunā JCB DualTech transmisija
Pasaulē pirmā un vienīgā 2-in1 transmisija (hidrostatiskā un Powershift), kas speciāli paredzēta lauksaimniecībās izmantojamajiem teleskopiskajiem iekrāvējiem. JCB Powershift transmisijas izcilā efektivitāte un vilkšanas spēja apvienojumā ar hidrostatiskās transmisijas zemo apgriezienu kontroli nodrošina vislabākās abu sistēmu funkcijas. Tā ir vislabākā izvēle tiem operatoriem, kuriem nepieciešama maksimāla efektivitāte un ražīgums, veicot dažādus darbus. Šī revolucionārā transmisija ir pieejama JCB 531-70, 536-70 un 541-70 modeļiem.

POWERSHIFT transmisija
Kad AGRI Pro universālais iekrāvējs pārsniedz 19 km/h ātrumu uz lauka vai ceļa, DualTechVT automātiski pārslēdzas uz Powershift sistēmu, izmantojot 2., 3. un 4. pārnesumu, kas palīdz sasniegt 40 km/h braukšanas ātrumu bez aizķeršanās.

Hidrostatiskā transmisija
Hidrostatiskās piedziņas modulis darbojas pirmajā pārnesumā, tādā veidā nodrošinot ātru reakciju, precīzu ātruma pielāgošanu un neierobežotu darba ātruma regulēšanu līdz 19 km/h braukšanas ātrumam, izmantojot gāzes pedāli.

Izcils ražīgums – paveic darbu par 25% ātrāk
• POWERSHIFT transmisija nodrošina 40 km/h braukšanas ātrumu un labāku paātrinājumu uz slīpām virsmām.
• Automātiskā 2 un 4 riteņu piedziņa pārslēdz JCB AGRI Pro no 4 riteņu piedziņas uz 2 riteņu piedziņu, kad ātrums pārsniedz 19 km/h un otrādi, kad ātrums tiek samazināts. 2 riteņu piedziņa iedarbojas uz aizmugurējo asi, kas nodrošina labāku saķeri vilkšanas laikā.
• POWER MODE nodrošina papildu jaudu sarežģītu darbu veikšanai, efektīvu virziena kontroli, paātrinājumu un palēninājumu. Lielisks risinājums, kad darbu nepieciešams paveikt ātri.
• Hidrostatiskā transmisija nodrošina precīzu vadību ātram un maksimāli precīzam tehnikas novietojumam.

Uzlabota efektivitāte – patērē par 15% mazāk degvielas
• Tiešā mehāniskā piedziņa 2. un 4. pārnesumā līdz 40 km/h ar transmisijas palīdzību samazina dzinēja jaudas zudumus.
• ECO režīms ļauj tehnikai izmantot mazākus dzinēja apgriezienus, kā rezultātā samazinās degvielas patēriņš, bet, kad tiek veikta darbība, kurai nav vajadzīga maksimālā jauda, dzinēja darbība notiek klusāk.
• Unikāla reģeneratīvā hidraulika maksimāli efektīvi izmanto degvielu. Lai strēle tiktu nolaista un ievilkta daudz efektīvāk, papildus tiek izmantots gravitācijas spēks.
• FLEXI režīms operatoriem ļauj izmantot droseles pedāli kā ātruma kontroles pedāli, tajā pašā laikā neatkarīgi regulējot dzinēja apgriezienus un maksimālo braukšanas ātrumu, kas nodrošina maksimālu efektivitāti un vienkāršu darbību.

Lieliska vadāmība – komforts, kontrole, vienkāršība.
Kabīne ir operatora ofiss, bet uzlabots komforts un vadība palielina darba ražīgumu. Jaunais teleskopiskais iekrāvējs nodrošina maksimālas braukšanas ērtības. JCB AGRI Pro nodrošina maksimālu komfortu, vienkāršu darbību un vadību.
• DualTechVT samazina nepieciešamību izmantot bremzes, veicot pārkraušanu. Bremzes pedālim ir arī palēninājuma funkcija, kas atvieno piedziņu, lai veiktu dažādas papildu darbības iekraušanas un pārkraušanas laikā. Maksimāli vienkāršs darba process ar Flexi režīmu.
• DualTechVT atvieglo darbību un padara to vienkāršāku – ātrums pārslēdzas no 0 līdz 40 km/h un otrādi.
• 10 īpaši spilgtas LED lampas nodrošina 360 grādu apgaismojumu, bet 35000 lūmenu spilgtums nodrošina lielisku redzamību slikti apgaismotās telpās un naktī.

Categories: