Jaunums – PÖTTINGER TERRADISC MULTILINE ar sējmašīnas un mulčēšanas funkcijām

Ekonomiska, augstas veiktspējas universālā tehnoloģija ar mulčēšanas un sēšanas funkcijām. PÖTTINGER Terradisc Multiline var izmantot ar vai bez traktora, kas vēl vairāk paplašina mašīnas pielietojuma iespējas.

Tai ir divi darba platumi: 3 un 4 metri. Standarta kombinācijā ir kompaktās disku ecēšas un gumijas piespiedējveltnis. Mašīnas uzkarināšanai izmanto II kategorijas sakabi. PÖTTINGER Terradisc Multiline var izmantot arī ar mazas jaudas traktoru. Tā ir lieliska alternatīva standarta mulčēšanas un sēšanas iekārtām.

Mašīnas svars galvenokārt balstās uz piespiedējveltni. Uz traktoru iedarbojas tikai balstītā slodze – tas nozīmē, ka mašīnu var izmantot arī bez priekšējā atsvara. Tas samazina augsnes blīvēšanos. PÖTTINGER Terradisc Multiline ir lieliskas augsni saudzējošas tehnoloģijas, kas nodrošina ilgtermiņa ražīgumu. Mašīnu paceļ ar gumijas piespiedējveltņa palīdzību, kas nodrošina 280 mm klīrensu. Savukārt piespiedējveltņa gredzenu atstatums ir 12,5 cm. Tas nodrošina optimālu sēklu vagas sagatavošanu 24 rindās.

Transportēšanas laikā mašīna pārvietojas, balstoties uz gumijas piespiedējveltni, kas ar centrālo balstu ir sadalīts divās daļās. Tas nodrošina vienmērīgu darbību un stabilitāti. Tā kā veltnis ir sadalīts, tas aiz sevis neatstāj nekādas pēdas. Šo lielisko funkciju novērtē daudzi lauksaimnieki.

PÖTTINGER Terradisc Multiline ļoti labi tiek galā ar augsnes blietēšanas problēmu, veicot pagriezienus. Ir uzlaboti ne tikai sēšanas apstākļi, bet arī samazināts nodiluma līmenis, pārvietojoties pa koplietošanas ceļiem, kas ievērojami pagarina veltņa kalpošanas laiku.
pottinger terradisc

Categories: