JAUNUMS: PÖTTINGER NOVACAT ALPHA MOTION PRO pļaujmašīna

Jaunums: NOVACAT / EUROCAT ALPHA MOTION PRO

Ideāla virsmas kopēšana – vēl ērtāk nekā līdz šim
Lopbarības gatavošanas tehnikas ražotājs Pöttinger 2020. gada sezonai piedāvā novatoriskus jauninājumus pļaujmašīnu jomā. Nu jau daudzus gadus lauksaimnieki visā pasaulē atzinīgi novērtē revolucionāro ALPHA MOTION frontālo pļaujmašīnu tehnoloģiju. Jaunie PRO modeļi ļauj izbaudīt zāles pļaušanas darbus. PRO sērijā ir iekļautas NOVACAT 261, 301 un 351 ALPHA MOTION PRO disku pļaujmašīnas, kā arī EUROCAT 311 ALPHA MOTION PRO un ALPHA MOTION PLUS PRO trumuļu pļaujmašīnas. Disku pļaujmašīnas var izmantot bez kondicioniera ar vālošanas diskiem vai kombinācijā ar ED zaru kondicionieri vai RCB veltņu tipa kondicionieri. Trumuļu pļaujmašīnu PLUS versijas ir pieejamas ar ED zaru kondicionieriem.

Vēl ērtāka lietošana
Jaunie PRO modeļi, tieši kā MASTER modeļi, ir pievienojami traktoram ar trīspunktu sakabes palīdzību, ļaujot tos piekabināt jebkuram traktoram neatkarīgi no tā izmēra. Naži ir viegli pieejami, pateicoties salokāmajam priekšējam aizsargam. Tas atvieglo asmeņu tīrīšanu un nomaiņu.
Pārsegu ir viegli noņemt, lai ērti piekļūtu regulējamām piekares atsperēm. Centrālā eļļošanas sistēma uz piekares kronšteina būtiski atvieglo apkopju veikšanu. Optimizētajai transmisijai nav nepieciešama drošības ķēde jūgvārpstām.

Perfekta virsmas kopēšana
Jaunās PRO versijas aktīvajam nesošajam rāmim piemīt jau pārbaudītā kinemātika. Parasta piekares kronšteina gadījumā uz zemes virsmas nelīdzenumiem reaģē tikai vilcējstienis, savukārt ALPHA MOTION modeļiem virsmas kontūrām pielāgojas viss nesošais rāmis. Katra kustība kontrolē nesošo rāmi, nodrošinot “plūdenu pļaušanu”. Arī strādājot lielā ātrumā un uz slapjas zemes, tiek saudzēta augsne un zālaugi. Pļaujmašīna tiek harmoniski vadīta pāri visiem negludumiem, kas nozīmē, ka tā tiek mazāk noslogota un nolietojas krietni lēnāk. Šī funkcija pagarina agregāta kalpošanas laiku, savukārt griezējierīce ar TRI DRIVE sistēmu garantē labāku jaudas pārnešanu.

Pöttinger inženieri ir pārdomāti izstrādājuši arī tehnikas vizuālo tēlu – jaunie modeļi ir īpaši pievilcīgi, pateicoties izteikti slaidajam, mūsdienīgajam dizainam.

Pöttinger pļaujmašīnas sniedz teicamu komfortu ar nepārspējamu virsmas kopēšanas un pļaušanas kvalitāti, maksimāli ierobežotiem zudumiem un augstas precizitātes darbu bez nepieciešamības veikt laiku patērējošus regulējumus. NOVACAT un EUROCAT ALPHA MOTION PRO pļaujmašīnas nodrošina šīs priekšrocības, radot pamatu optimālai lopbarības kvalitātei.

Categories: