Jauns ražas novākšanas rekords ar NEW HOLLAND kombainu

New Holland kombains CR10.90  oficiāli apstiprināts ne tikai kā šobrīd pasaulē lielākais, bet arī jaudīgākais kombains. Ar kombaina palīdzību pārspēts iepriekšējais ražas novākšanas rekords- 8 stundu laikā novāktas 797,656 tonnas kviešu (par 120 tonnām vairāk kā iepriekš uzstādītais rekords). Tas ir būtisks sasniegums, jo iepriekšējais rekords tika pārspēts jau pēc sešām stundām un 36 minūtēm. Iespaidīgais sniegums paveikts ar 1,12 litriem degvielas uz vienu tonnu novāktās ražas.

Rekords tika uzstādīts kādā Lielbritānijas zemnieku saimniecībā mainīgos laikapstākļos. Kombaina vidējā caurplūde bija 99,7 tonnas stundā, kas ir vidēji 9,95 tonnas uz vienu hektāru.

Noskaties video!

Uzlabotas tehnoloģijas

CR sērijas kombainiem veikti daudzi būtiski uzlabojumi.

Twin RotorTM tehnoloģija ir pilnībā izmainījusi ražas novākšanu, uzlabojot kulšanas un atdalīšanas procesus. Dubultās padeves rotoriem ir 44 elementi, kas uzlabo darba ražīgumu arī mitrā augsnē. Dynamic Feed veltnis palielina darba ražīgumu, veicot ātrāku un vienmērīgāku padevi uz rotoriem, kā arī atdalot akmeņus. Robotie veltņa asmeņi saudzīgi apstrādā novākto ražu, nodrošinot augstas kvalitātes salmus.

Visi CR sērijas kombainu modeļi aprīkoti ar jauno Harvest SuiteTM Ultra kabīni. Tai ir izliekti logi, kas nodrošina 360° redzamību. Grīda ir novietota slīpi, lai vadītājs labāk varētu saskatīt kombaina padevi un lauku. Kabīnē ir vadības panelis un regulējams sēdeklis. Ir pieejami arī luksusa klases ādas sēdekļi ar labāku ventilāciju, horizontālu un vertikālu regulēšanas iespēju, amortizāciju un automātisku svara izkliedēšanas funkciju. Zem sēdekļa novietots izņemams ledusskapis. Tas viss nodrošina maksimālu komfortu, īpaši ilgstošai darba veikšanai. Šāda kabīne ir katra tehnikas vadītāja sapnis un izcils sasniegums lauksaimniecības nozarē.

Speciālā Opti-FanTM sistēma izlīdzina smaguma centru, strādājot slīpās vietās. Tehnika automātiski pielāgojas augsnes apstākļiem, samazinot zudumus un uzlabojot novāktās ražas kvalitāti. SmartTraxTM gumijas riteņi ar TerraglideTM amortizāciju ir CR10.90 modeļa standarts. Citiem modeļiem tas ir pieejams kā papildaprīkojums, kas nodrošina vienmērīgu kustību, izcilu vilkmi un minimālu augsnes sablīvēšanos.

CR kombaini ir vēl jaudīgāki kā agrāk. Pieciem modeļiem ir New Holland Tier 4A ECOBlueTM SCR tehnoloģija. Savukārt CR10.90 modelis aprīkots ar Cursor 16 dzinēju un ECOBlue Hi-eSCR tehnoloģiju, kas atbilst Tier 4B standartam. Dzinējam ir Common Rail tehnoloģija, kas nodrošina precīzu degvielas uzpildi un izcilu veiktspēju jebkādos darba apstākļos. ECOBlueTM tehnoloģija ļauj būtiski samazina degvielas patēriņu, līdz ar to samazinot kopējās darba izmaksas.

CR9.90 un CR 10.90 modeļiem ir 1300 litru degvielas tvertnes. Sēklu tvertnes tilpums ir sākot no 11500 litriem CR7.90 modelim un beidzot ar 14500 litriem CR9.90 un CR10.90 modeļiem. Pieejama arī īpaši gara, saliekama 10 metru strēle, lai varētu aizsniegt lielākos kombaina hederus un augstākās piekabes. Apvienojumā ātro izkraušanu, kas ir 142 litri sekundē, tas nodrošina īpaši augstu darba ražīgumu.

Sliktas redzamības apstākļos vai naktī kombaina apgaismojums spēj nodrošināt redzamību līdz 500 metriem. Arī strēle ir aprīkota ar speciāliem gaismas elementiem.

Categories: