Jaunie T7.290 un T7.315 traktori nodrošina izcilu veiktspēju un darba efektivitāti

New Holland ir paplašinājis savu traktoru piedāvājumu ar vēl diviem jauniem modeļiem – T7.290 un T7.315, kas atbilst lauksaimnieku prasībām pēc lielākas jaudas, daudzpusības un pielietojuma iespējām.
Jaunie T7 traktori nodrošina bezkompromisa jaudu, izcilu griezes momentu un darba efektivitāti. Šie modeļi lauksaimniekiem nodrošina nepārspējamu daudzpusību, veicot dažādus lauku un iekraušanas darbus. T7 modeļi nodrošina arī efektīvu rugaines lobīšanu, sēšanu, ķīpu presēšanu, pļaušanu un pārvietošanu. Horizon kabīne nodrošina īpašo klusu un komfortablu darba vidi. Tajā atrodams arī vadības panelis, kas ļauj lauksaimniekiem uzlabot darba efektivitāti un veiktspēju, nezaudējot kontroli pār veicamo darbu. Jaunie modeļi ir aprīkoti ar New Holland unikālo IntelliCruise™ traktora/ķīpu automātiku, kas ļauj New Holland BigBaler ķīpu presei kontrolēt traktora ātrumu, lai būtiski palielinātu ražīgumu un ķīpu blīvumu. “Jaunie modeļi ir lieliski piemēroti lauksaimniekiem, kuriem nepieciešama lielizmēra traktora jauda ar vidēja izmēra traktora universālajām funkcijām,” stāsta produktu menedžeris Šons Lenons. “Tie lieliski tiek galā ar darbiem, kādus parasti uztic liela izmēra traktoriem, nodrošinot lielisku agregātu un masas transportēšanas efektivitāti. Tie ir lieliski piemēroti lauksaimniekiem, kuriem nepieciešams traktors ar plašām pielietojuma iespējām!”

Izcila jauda, reakcijas laiks un efektivitāte
Ir būtiski palielināta T7.290 un T7.315 traktoru modeļu efektivitāte. Dzinējs ir aprīkots ar New Holland ECOBlue™ Hi-eSCR tehnoloģiju, kas atbilst 4B izmešu standartam. Šī pēcapstrādes sistēma, kurai nav CEGR vai DPF filtru, ļauj dzinējam uzlabot sadegšanu, griezes momentu, kā arī samazināt degvielas patēriņu, uzlabojot katra cilindra izejas jaudu. Elektroniski kontrolējamā mainīgās ģeometrijas turbīna nodrošina griezes momentu, kas nepieciešams darbam ar zemiem dzinēja apgriezieniem, kā arī nodrošina ātru reakciju uz slodzes izmaiņām. T7 sērijas traktoru modeļi ir aprīkoti arī ar apbalvoto Auto Command™ CVT transmisiju ar četriem tiešās piedziņas punktiem, kas nodrošina 100% efektivitāti. Šie piedziņas punkti ir novietoti tā, lai tie nodrošinātu vislabāko atbilstību biežāk izmantotajiem ātrumiem darbā uz lauka, piemēram, ķīpu presēšanā vai pļaušanā, transportēšanā vai vilkšanā. T7 modeļiem ir īpaši jaudīgas jūgvārpstas. Četru ātrumu aizmugurējā un divu ātrumu priekšējā jūgvārpsta ļauj maksimāli efektīvi darbināt dzinēju. Pļaujot ražu, operators var vienkārši izmantot kabīnes ātruma regulētāju, lai pārslēgtos uz 1000 apgr/min režīmu gan frontālajai, gan uzkarināmajai pļaujmašīnai, ietaupot degvielu. Ir uzstādītas arī jauna veida hidrosistēmas, kas samazina zudumus, nenotiek eļļas plūsma uz traktoriem, ja vien tas nav nepieciešams. Papildus ir pieejams 220 l/min sūknis, kas nodrošina izcilu eļļas plūstamību arī ar zemiem dzinēja apgriezieniem, samazinot degvielas patēriņu.

Izcila manevrētspēja, vilkme, augsnes aizsardzība
Abus jaunos T7 modeļus var aprīkot ar 48. un 49. izmēra riepām (2050 un 2170 mm diametrā), savukārt aizmugurējās riepas līdz pat 900 mm platumam. Tādā veidā tiek nodrošināta izcila vilkme un minimāla augsnes blīvēšanās. Operators var kontrolēt riepu spiedienu ar IntelliView IV ekrānu: tajā var iestatīt veicamajam darbam vispiemērotāko riepu spiedienu, kā arī uzraudzīt līdz pat 16 riepām vienlaicīgi un saņemt brīdinājumus, ja riepu spiediens ir nobīdījies no iestatītajām vērtībām. Signāli informē par riepu caurduršanu, piemēram, piekabei. Lai vēl vairāk uzlabotu manevrētspēju, ABS SuperSteer funkcija samazina apgriešanās rādiusu par 50%, veicot pagriezienus uz lauka.

Maksimāls komforts, minimāls nogurums
Horizon kabīne nodrošina izcilu komfortu un ļoti klusu darba vidi (69 dB(A)). Jaunākās paaudzes Auto Comfort™ sēdeklis ar ventilāciju, luksusa klases pārvalku un SideWinder II roku balstu. Jaunais sēdeklis ar Comfort Ride™ amortizāciju un jaunās paaudzes lielas noslodzes priekšējo asi nodrošina īpaši vienmērīgu braucienu. Ērtā ABS sistēma padara T7 modeli par celmlauzi pārvadāšanas darbu veikšanā. Naktī redzamību nodrošina 20 LED darba lampas ar 360° sniedzamību.

T7_315
Jaunākās paaudzes savienošanas sistēma, kas uzlabo ražīgumu un efektivitāti
T7.290 un T7.315 traktoriem ir Headland Turn Sequencing, IntelliSteer un PLM Connect Telematics sistēmas, kas ļauj operatoram pilnībā kontrolēt traktoru. Jaunajiem modeļiem ir arī New Holland IntelliCruise ISOBUS 3. kategorijas traktora/preses automātika, kas ļauj presei kontrolēt traktora ātrumu, lai uzlabotu padeves ātrumu un radītu vienmērīga biezuma ķīpas.

 


 

Categories: