Jauni aizmugurējie veltņi PÖTTINGER rugaines lobītājiem un kompaktajām disku ecēšām

PÖTTINGER nodrošina plašu piespiedējveltņu klāstu SYNKRO rugaines lobītājiem un TERRADISC kompaktajām disku ecēšām. Plašā veltņu klāsta izstrādē tika izmantoti īpaši precīzi ražošanas procesi, kā arī tika radīta īpaši izturīga veltņu konstrukcija, kas nodrošinātu izcilus darba rezultātus un ilgu kalpošanas laiku. Nesen tika laists klajā CONOROLL konusveida gredzenu veltnis, kuram tagad pieejama arī tandēma versija.

160120_conoroll_2

CONOROLL veltnis sastāv no gredzeniem 540 mm diametrā. Katrs gredzens ir veidots no četriem konusveida segmentiem, kas ir nobīdīti uz kreiso un labo pusi. Rezultātā ir izveidojusies grope ar pamīšus robojumu gar sāniem. Kad robojumā ieplūst lietus ūdens, tas neļauj tam aizplūst prom. Atstatums starp katru gredzenu ir 15 cm. Starp tiem atrodas uz atsperēm novietoti tīrītāji. Tie palīdz veidot smalki uzartu lauku, tajā pašā laikā uzturot gredzenu starpas tīras. Konusveida gredzenu veltņa slodzes uztveršanas sistēmas darbība ir ierobežota uz ļoti vieglas augsnes. Šis veltnis ir lieliski piemērots vidēji smagai un smagai augsnei un ar to var savākt arī augu atliekas. 

conoroll_conical_pPottinger

CONOROLL tandēma veltnis sastāv no diviem veltņiem, kuru gredzenu diametrs ir 560 mm. Katrs gredzens ir izgatavots no četriem konusveida segmentiem, kurus var nobīdīt pa kreisi un pa labi. Spēcīgā lietus laikā erozija tiek samazināta, pateicoties optimālajai augsnes struktūrai, kas radīta ar veltni. Irdenā zeme starp gredzeniem nodrošina labu ūdens novadīšanu. Atstatums starp gredzeniem ir 15 cm. Šī sistēma ir piemērota sausai, smilšainai augsnei. CONOROLL tandēma veltnis ir lieliski piemērots uzkarināmajiem agregātiem. Veltņa noliekumu var regulēt atbilstoši nepieciešamajam darba dziļumam un darba apstākļiem. Tas nodrošina netraucētu darbību, strādājot gan ar ražas atliekām, gan akmeņiem.

Tandem_conoroll_Pottinger

Abi veltņi nodrošina lielisku augsnes struktūru, kā arī nostiprina to. Gropju segmenta veida izkārtojums ļauj lietus ūdenim izplūst cauri katrā segmentā, novēršot nekontrolētu ūdens aizplūšanu.

Categories: