Jaunais New Holland T7 Long Wheelbase sērijas paraugmodelis nodrošina izcilu veiktspēju visās jomās

• Jaunais T7.300 Long Wheelbase ar PLM Intelligence™ ir visjaudīgākais un kompaktākais traktors šajā jaudas diapazonā ar 300 ZS jaudu jūgvārpstas un pārvadāšanas darbiem, tajā pašā laikā saglabājot jau esošās T7 sērijas riteņu bāzi un izmērus un nodrošinot izcilu veiktspēju visās darbības jomās.
• T7.300 Long Wheelbase, pateicoties tirgū klusākajai Horizon™ Ultra kabīnei, kas ir arī aprīkota ar jauna veida aktīvo piekari, operatoram garantē pilnīgu komfortu.
• Jaunās iespējas un traktora, un agregāta sadarbības automatizācija vēl vairāk palielina traktora produktivitāti, efektivitāti un aktīvo darba laiku.

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland paplašina savu T7 Long Wheelbase sēriju, pievienojot jaunu paraugmodeli, kas nodrošina lielāku jaudu un klasē vislabāko jaudas un svara attiecību, tajā pašā laikā saglabājot līdzšinējo modeļu izmērus un manevrētspēju. Šīs priekšrocības papildina arī īpaši komfortablā Horizon™ Ultra kabīne un virkne dažādu inteliģento inovāciju un funkciju, kas uzlabo traktora efektivitāti, ražīgumu un aktīvo darba laiku. Sabiedrība tika oficiāli iepazīstināta ar jauno T7.300 novembrī Francijas galvaspilsētā Parīzē notikušajā lauksaimniecības tehnikas izstādē SIMA 2022.

New Holland Global Traktoru ražošanas nodaļas vadītājs Oskars Barončelli (Oscar Baroncelli) stāstīja: “Mūsu klienti teica, ka viņiem ir nepieciešams traktors ar lielāku jaudu, bet ne lielāku rāmi un svaru, turklāt viņi arī negribēja ziedot manevrētspēju. Mēs pieņēmām šo izaicinājumu un izstrādājām T7.300 Long Wheelbase. Tas nodrošina lielāku dzinēja jaudu ar lielākām riepām, saglabājot iepriekšējo modeļu kopējo izmēru un līdz ar to panākot optimālu veiktspēju visās jomās.”

Izcila veiktspēja visās jomās: lielāka jauda un lielākas riepas, bet tādi paši gabarīti
Jaunais T7.300 ir aprīkots ar būtiski uzlaboto FPT Industrial NEF 6 dzinēju ar 280 ZS maksimālo jaudu vilkšanas darbiem un 300 ZS jūgvārpstas un pārvadāšanas darbiem. Jaunais elektroniskais mainīgas ģeometrijas turbokompresors nodrošina augstu griezi un degvielas ekonomiju ar nelieliem apgriezieniem. Traktors atbilst V posma emisiju standartiem, pateicoties HI-eSCR pēcapstrādes sistēmai, kas optimizē jaudu, reakciju un degvielas ekonomiju. Klienti varēs vairāk laika pavadīt, strādājot laukā. Degvielas ekonomija palielināsies par 18%, bet ekspluatācijas izdevumi saruks, pateicoties pat par 50% īsākiem servisa intervāliem, salīdzinot ar konkurentiem. Jaunajam modelim ir uzlabota New Holland populārās Auto Command™ transmisijas versija, klasē visizcilākais pārvadmehānisms optimālam vilcējspēkam, kas vēl vairāk palielina traktora efektivitāti.

New Holland ir arī paplašinājis traktora pielietojuma iespējas, palielinot ass pieļaujamo noslodzi un bruto svaru. 2,05 m augstās riepas pastiprina vilkmi un veiktspēju, tajā pašā laikā saudzējot augsni. Būtiski ir arī tas, ka ir saglabāti jau esošo T7 sērijas modeļu gabarīti.

Viedās inovācijas: labāka savienojamība un lielāka efektivitāte un apstrādes jauda
Jaunais T7.300 atbilst klientu vēlmēm — tas nodrošina lielāku apstrādes jaudu, labāku agregāta savienojamību un automatizāciju, kā arī komfortu kabīnē. Tas ir aprīkots ar New Holland vislabākajām novatoriskajām tehnoloģijām lauksaimniecības jomā: efektivitāti palielinošo PLM Intelligence™ un IntelliView™ 12 monitoru, kā arī SideWinder™ Ultra pielāgojamo rokas balstu ergonomiskai un intuitīvai darbībai. Sistēma Tractor Implement Management (TIM) viegli savieno traktoru ar agregātiem, nodrošinot informācijas pārvadi no agregāta un uz to.

Jaunais modelis ietver godalgotas viedās inovācijas traktoru un agregātu automatizācijas jomā, kas klientiem ļauj baudīt būtiskas priekšrocības: integrētā Large Square Baler Control funkcija optimizē sadarbību starp traktoru un ķīpu presi un nodrošina par 15% lielāku kabīnes stabilitāti augu masas presēšanas laikā, vienmērīgāku jūgvārpstas ātrumu un par 12% mazāku degvielas patēriņu visā presēšanas ciklā. Unikālais CentreView™ displejs ir novietots tieši vadītāja acu priekšā, savukārt godalgotā Intelligent Trailer Brake sistēma garantē tehnikas stabilitāti sarežģītākos apstākļos.

Izcils komforts un ergonomika visklusākajā kabīnē
Jaunais T7.300 nodrošina izcilu komfortu Horizon™ Ultra kabīnē, kas ir visklusākā tirgū – trokšņu līmenis tajā nepārsniedz 66 dBA. Turklāt tas ir aprīkots ar Comfort Ride™ piekari. Aktīvā elektrohidrauliskā sistēma nodrošina to, ka šasijas kustības neietekmē kabīni, līdz ar to tiek garantēta vienmērīga braukšana arī nelīdzena reljefa apstākļos.

T7 Long Wheelbase sērija ir augsti novērtēta hidrauliskās veiktspējas ziņā, un T7.300 nav izņēmums. Tas ir aprīkots ar augstas intensitātes plūsmas elektrohidraulisku tālvadības mehānismu, kas atvienojas noteikta spiediena ietekmē, kā arī jauna veida hidraulisko kontūru ar optimizētu konstrukciju, samazinot savienojumu skaitu par 30%, turklāt tam ir īpašas pieslēgvietas attālinātu pārbaužu veikšanai un līdz ar to ātrai kļūmju noteikšanai. Klienti varēs bez sarežģījumiem strādāt ar smagajiem agregātiem, pateicoties jaunajiem pašcentrējošajiem hidrauliskajiem stabilizētājiem ar regulējamu bloķēšanas punktu. Ar pielāgojamo džoistiku var kontrolēt līdz pat 6 tālvadības vārstiem, nodrošinot operatoram izcilu ergonomiku.

PLM Intelligence un proaktīvs atbalsts maksimālai efektivitātei un aktīvajam darba laikam.
Jaunā T7.300 priekšrocība ir New Holland modernie PLM Intelligence risinājumi, kas integrē digitālās tehnoloģijas viedai un pārdomātai saimniekošanai. Tie klientiem dod iespēju maksimāli kāpināt mašīnas produktivitāti, tajā pašā laikā optimizējot ražīgumu un finansiālo ieguldījumu apmēru.

PLM Intelligence palīdz gūt izcilus panākumus, strādājot laukā, piemēram, IntelliSteer™ nodrošina 1,5 cm precizitāti automātiskās stūrēšanas režīmā, IntelliTurn™ palīdz veikt apgriešanās darbības jau iepriekš saglabātā secībā, savukārt ISOBUS saderība ar Section Control un VRA tehnoloģijām palielina produktivitāti un komfortu, kā arī samazina izmaksas.

Jaunie T7 ir pirmā New Holland sērija, kas saņēmusi ISO sertifikātu par nozarē visjaunākā komunikācijas protokola Tractor Implement Management (TIM) integrēšanu.
TIM nodrošina divvirzienu komunikāciju starp traktoru un agregātu un dod iespēju agregātam kontrolēt traktoru.

PLM Intelligence tehnoloģija uztur saikni starp tehniku un lauksaimnieku un izplatītāju ar MyPLM Connect starpniecību, piegādājot reālā laika informāciju tieši no lauka. Izplatītājs var sniegt proaktīvu atbalstu, veicot attālinātu diagnostiku, un, pateicoties ekrāna koplietošanas opcijai, redzēt kabīnē esošo operatora displeju.

Šīs savienojamības iespējas palīdz vienkāršot klientu uzņēmējdarbību. Saimnieki var sagatavot nepieciešamo lauku darbu plānu un attālināti nosūtīt šos datus tehnikas operatoram. Savukārt jaunā IntelliField™ funkcija nodrošina iespēju sešām vienā laukā strādājošām mašīnām dalīties ar informāciju reālajā laikā, līdz ar to katrs operators redz visu laukā notiekošo traktora IntelliView™ displejā. Kontrolcentrs uzrauga katru tehnikas vienību, un tāpēc profesionāli tehniķi nepieciešamības gadījumā var sniegt attālinātu atbalstu, nosūtot brīdinājumus un ļaujot izplatītājiem sagatavoties palīdzības sniegšanai. Jaunā T7 Long Wheelbase priekšrocības palielina produktivitāti un optimizē traktora aktīvo darba laiku.

New Holland pārdošanas nodaļas viceprezidents Šons Lenons (Sean Lennon) teica: “Mēs paplašinām mūsu tehnikas līnijas, lai nodrošinātu atbilstību prasībām komerckultūru segmentā. Šajā jomā New Holland jau izsenis ir izveidojušās stabilas tradīcijas, un pēdējos gados mēs esam guvuši tiešām būtiskus panākumus. Šis jaunais papildinājums ir izstrādāts, balstoties uz to, ko mēs jau esam sasnieguši ar T7 sēriju, un esam to uzlabojuši atbilstoši komerckultūru audzētāju un darbuzņēmēju vajadzībām un vēlmēm. Šādi mēs vēl vairāk nostiprinām savas pozīcijas šajā specifiskajā segmentā”.

Categories: