Jaunā Pöttinger TORRO COMBILINE savācējpiekabe

Jaunā Pöttinger TORRO COMBILINE savācējpiekabe

Pöttinger TORRO COMBILINE piekabēm ir jauns dizains – tām ir ne tikai cits izskats, bet tās ir arī aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām. Piedāvājumā TORRO 6010 L/D COMBILINE un 6510 L/D COMBILINE modeļi ar ielādes apjomu 36,5 m³ DIN. Jaunās EUROPROFI COMBILINE piekabes nodrošina vēl lielāku veiktspēju, daudzpusīgu pielietojumu, kā arī tās spēj veikt smalcināšanu līdz pat 34 mm. Nepieciešamā jauda ir starp 160 un 300 ZS.

Izcila skābbarības kvalitāte
6 rindu planējošais savākšanas mehānisms nodrošina vislabāko augsnes kopēšanu, kas lieliski palīdz sagatavot tīru skābbarību. Jauno izstrādājumu vidū ir arī aizsargs un papildus kopētājveltnis, kas novietots uz piekabes centrālās līnijas aiz savākšanas mehānisma, kā rezultātā uzlabojas savākšana, virzoties pāri šķēršļiem. Paralelograma fiksators, kas ir veltņa papildinājums, un neatkarīgi regulējamais priekšējais piespiedējritenis padara piekabi tiešām unikālu. Tādā veidā tiek nodrošināta simtprocentīga planēšanas funkcija. Kopētājveltni var novietot par 50 mm augstāk. Šī sistēma nodrošina izcilu veiktspēju arī mitros darba apstākļos, veidojot dziļas riepu sliedes augsnē, novēršot iegrimšanu tajās un nodrošinot precīzu darba augstuma kontroli jebkādos apstākļos. Būtiski samazinās skābbarības koppelnu saturs. Tīra skābbarība palielina piena lopu ražīgumu, kas noteikti var palielināt ienākumus.

Izcila veiktspēja
Jaunajai TORRO piekabei ir vēl lielāka veiktspēja, ko nodrošina jaunā pārnesumkārba, rotoru piedziņas sistēma, kas paredzēta jaudai līdz 300 ZS, kā arī jūgvārpsta ar platleņķa savienojumiem katrā galā un aizsardzību pie 2300 Nm, ko nodrošina jauna veida izcilņsajūgs. Kopumā jauda palielinās par 10 reizēm, veiktspēja palielinās par 20 procentiem, bet apkopes prasības samazinās.
Jaudīgais savākšanas rotors (diametrs 800 mm) nodrošina izcilu smalcināšanas procesu ar minimālām jaudas prasībām. 8 zaru rindas aprīkotas ar individuāliem 10 mm Durostat tērauda zariem, 20 mm platiem transportieriem un asimetriski izvietotiem nažiem, kas nodrošina izcilu skābbarības smalcināšanas procesu.

Jaunie POWERCUT naži
Jaunā POWERCUT smalcināšanas sistēma nodrošina vēl nebijušu veiktspēju. Iepriekšējo 39 nažu vietā jaunā sistēma ir aprīkota ar 45 nažiem, kas nodrošina 34 mm teorētisko smalcināšanas garumu. Izbīdāmā EASY MOVE nažu sistēma, ko izstrādājis un ražojis Pöttinger, ir daļa no jaunās POWERCUT sistēmas – tie ir smalcināšanas naži, kurus var noņemt bez papildinstrumentiem un nobīdīt savācējpiekabes sānos. Šo darbību var kontrolēt no operatora termināļa traktora kabīnē. Atsevišķi pieejama patentētā TWINBLADE dubulto nažu sistēma ar individuālo nažu aizsardzību. Vairs nav jāvadā līdzi rezerves naži, jo šos nažus var apgriezt otrādi un turpināt izmantot. AUTOCUT automātiskā nažu asināšanas sistēma ir pieejama arī TORRO COMBILINE piekabēm. Jaunās AUTOCUT sistēmas priekšrocības ir redzamas uzreiz – tā ir vienkārši lietojama, tai ir centrāla darbība, tā nodrošina lielisku stabilitāti un smalcināšanas kvalitāti.

Transportieru grīda ir pazemināta par 150 mm, kas ļauj uzstādīt 800/45R26.5 riepas, saglabājot piekabes horizontālo pozīciju. Skābbarība tiek novirzīta augšup uz aizmuguri, padarot izkraušanas procesu ātrāku un vienmērīgāku, kā rezultātā nepieciešama mazāka jauda. Transportieru grīdas ķēde ir pagarināta līdz 10 mm. Standartā ar 2-ātrumu motoru.

2-in-1: ātra pārslēgšanās starp automātisko savākšanu un iekraušanu no augšas
2-funkciju priekšējais vārsts ļauj ātri pārslēgties starp standarta iekraušanas režīmu un iekraušanu no augšas – skābbarības kompresijas vārsts tiek darbināts hidrauliski, lai to varētu novietot nepieciešamajā pozīcijā. Piekabes priekšējais panelis tagad ir aprīkots ar lodziņu, kas nodrošina lielisku savācējpiekabes iekšpuses redzamību no traktora kabīnes. Automātiskajai savākšanas sistēmai ir divi mērīšanas punkti. Kompresiju regulē ar kompresijas atsperēm, kas pielāgojas traktora jaudai.

TORRO COMBILINE korpuss ir izgatavots no īpaši izturīgiem pilna garuma paneļiem bez paplašinājuma joslām. Papildus pieejamas pārsega troses, kas nodrošina lielisku salmu un siena savākšanu. Tās var arī izmantot savācējpiekabes tilpuma palielināšanai. Slīpi novietotie aizsargi novērš novāktās ražas iesprūšanu. Transportēšanas laikā nerodas ražas zudumi un savācējpiekabe saglabājas tīra. Piekabes aizmugurējā daļa ir izveidota kā universāla sistēma ar milzīgu izkraušanas jaudu. Brezenta vietā jaunais dizains paredz metāla pārsegu, kas novērš skābbarības zudumus. “D” versija standartā ir aprīkota ar taisnu piedziņas vārpstu. Papildus pieejams vēl viens rotors. Katru modeli var aprīkot ar vairāku veidu riepām. Standartā tiek uzstādīts jūgstienis ar 2 tonnu nestspēju. Papildus pieejams jūgstienis ar 3 tonnu nestspēju. Iespējama arī hidrauliskā vai elektrohidrauliskā riteņu stūrēšana. Standarta aprīkojumā ietilpst Power Control terminālis. Pieejams arī bezvadu CCI terminālis.

Pöttinger jau neskaitāmas reizes ir pierādījuši sevi kā pasaules līderi savācējpiekabju tehnoloģiju izstrādē, piedāvājot vairāk nekā 50 savācējpiekabju modeļus, kas apmierinās katra klienta prasības – vienalga vai tā ir ģimenes saimniecība vai milzīgs uzņēmums. Piekabes tiek ražotas modernākajās rūpnīcās pasaulē. Panākumi pierāda, ka Pöttinger savācējpiekabes ir numur 1 visā pasaulē!

Categories: