Jaunā PÖTTINGER TERRASEM pneimatiskā sējmašīna ir klāt

Precīzai un kvalitatīvai sējai ar PÖTTINGER

Pie dažādiem augsnes stāvokļiem un mainīgajiem laika apstākļiem, teicamai sēklas iestrādei ir būtiska piemērota sēšanas tehnoloģijas izvēle. Pöttinger TERRASEM sējmašīna vienā agregātā apvieno tādas funkcijas kā augsnes irdināšana, stiprināšana, minerālmēslu iestrāde un sēšana. Tā ir pārbaudīta kombinācija mūsu apstākļiem, lai nodrošinātu augstu ražīgumu, uzticamību un precīzu, lauksaimnieka vajadzībām atbilstošu darba kvalitāti.

TERRASEM – universāls agregāts visām situācijām

Jaunā sējmašīna ar disku priekšapstrādes aprīkojumu vai bez tā nodrošinās izcilu veiktspēju jebkuros apstākļos. Pateicoties universālajai dozēšanas sistēmai un nevainojamai divu disku DUAL DISC konstrukcijai, kas garantēs precīzu sēklu izsēju un novietojumu. Universāls pielietojums – spēja strādāt līdz pat trim produktiem vienlaikus ar pastāvīgi augstu izsējas normu. Pöttinger TERRASEM augstie veiktspējas rādītāji būtiski palielina ražību, kas lauksaimniekam ļauj gūt augstāku peļņu.
Uzlabojumi sējmašīnai ir izstrādāti paturot iepriekšējā modeļa pamatvērtības – robustu konstrukciju, lielā izmēra priekšapstrādes diskus un izsējas mehānismu ar piespiešanas spēku līdz 120 kg uz lemesi, u.c. Jāpiemin, ka kādu laiku jau ir pieejams TERRASEM CLASSIC modelis bez aktīvās disku priekšapstrādes agregāta, kas padara to vieglāku un samazina prasību pret nepieciešamo vilcēja jaudu.

Priekšrocības ir neapstrīdamas:
• Tvertnes tilpums palielināts par 19% – no 3950 litriem līdz 4700 litriem. Aprīkojumā ar minerālmēslu iestrādi tvertnes tilpums sasniedz 5600 litrus.
• Minerālmēslu iestrādes sējmašīnām tvertne ir pneimatiski noslēgta, kas garantēs vēl augstāku izsējas kvalitāti.
• Jaunais izsējas dozēšanas mehānisms ir kļuvis vēl viedāks, tā jaunais variators nodrošina spoles piedziņu visā diapazonā un to nav vairs nepieciešams pielāgot starp lēnu un ātru piedziņas zobratu, izsējas norma no 0,8 kg – 420 kg/ha.
• Ir iespēja vienlaicīgi strādāt ar 3 produktiem: sīksēklu / pasēju, sēklas materiālu un minerālmēslu iestrādi. Tagad tos iespējams arī kombinēt izsējai kopā, 50:50 vai ar neatkarīgu iestrādi dažādos dziļumos.
• Robusta konstrukcija ir saglabāta, tā nodrošinās kvalitatīvu sēklas gultnes sagatavošanu smagos apstākļos un izsējas lemeša piespiešanas spēku līdz 120 kg.
• Pilnīga agregāta kontrole no kabīnes. Tagad iespējams sējas un minerālmēslu iestrādes disku iestatīt hidrauliski un uzraudzīt iestrādes dziļumu digitāli vadības termināli (%). Arī izsējas diska piespiešanas spēks vairs netiek uzraudzīts manometrā, bet ar vadības termināli (bar).
• Sējmašīna ar priekšapstrādi piemērota tiešai sējai rugainē, minimālā apstrādē vai arumā.

Priekšapstrādes disku novietojums “X” formā
Jaunā apstrādes disku konfigurācija nodrošina to, ka mašīna darbojas 100% taisnā līnijā. Disku ecēšas, kā arī minerālmēslu diski (sējmašīna D Z) ir izvietoti X veida konfigurācijā.

Optimāls augu blīvums
Uzticamais divu disku izsējas mehānisms – DUAL DISC ar lielu disku diametru 380 mm un jaunā tipa piespiedējveltni ir uzskatāms par jau pārbaudītu vērtību. Lai nodrošinātu Jūsu apstākļiem ideālu kultūraugu blīvumu, tiek piedāvāti divi starprindu attālumi – 12.5 cm vai 16.7 cm. Jaunā sadales galva ar pilnu IDS vadību, ļauj neatkarīgi kontrolēt tehnoloģiskās sliedes novietojumu un piemērot to Jūsu vajadzībām. Tāpat aprīkojums sniedz iespēju neatkarīgi kontrolēt sēklvadus un vajadzības gadījumā palielināt nepieciešamo starprindu attālumu.

Divas dozēšanas sistēmas
Visas minerālmēslu sējmašīnas ir aprīkotas ar divām neatkarīgām dozēšanas sistēmām (TERRASEM D Z) un dubulto sēklu tvertni ar paaugstinātu spiediena sistēmu. Divdaļīgo tvertni ar fiksētu 60:40 dalījumu var arī pilnā apmērā piepildīt ar sēklas materiālu un sinhroni caur abiem dozēšanas aparātiem izsēt.

Jaunās TERRASEM sējmašīnas ir pieejamas ar 2022. gada sākumu.

Categories: