Jaunā New Holland Harvest Suite™ Ultra kabīne

NH_Harvest_Suite_Ultra_Cab_01

Jaunā New Holland Harvest Suite™ Ultra kabīne nodrošina operatorus ar maksimālu komfortu un aizsardzību, kā arī uzlabo darba efektivitāti. Ņemot vērā klientu prasības, jaunajai Harvest Suite™ Ultra kabīnei ir pilnīgi jauns dizains, kas nodrošina vēl labāku operatora komfortu, aizsardzību un efektivitāti, kā arī rada mājīguma sajūtu, strādājot uz lauka, saspringtajā ražas novākšanas periodā. Kabīne ir pieejama visiem New Holland CR sērijas kombainiem.

Kabīne ir lielāka un ietilpīgāka, kā arī tai ir daudz plašāks glabāšanas nodalījums un ledusskapis, kurā var glabāt gan ēdienu, gan dzērienu, un to var nepieciešamības gadījumā arī izņemt. Pieejami arī divi sēdekļu veidi, kas nodrošina maksimālu komfortu, kas ir ļoti svarīgi gadījumos, kad lauka virsma ir ļoti nelīdzena. Izcili klusā kabīne (tikai 73 dB(A)) un regulējamais gaisa kondicionieris papildus uzlabo operatora komfortu tad, kad, sākoties graudu plūsmai, strauji kāpj kabīnes gaisa temperatūra un pieaug trokšņa līmenis.

Jaunajai kabīnei ir 6,3 m2 stikls (kas ir par 7% vairāk nekā iepriekšējam modelim), kas nodrošina netraucētu 360° redzamību jebkurā laikā. Kabīnes grīda ir novietota slīpi attiecībā pret priekšējo stiklu, kas nodrošina operatoru ar netraucētu hedera redzamību, bet ideālās formas sānu stikls nodrošina netraucētu transportiera redzamību. Platleņķa spoguļus var regulēt no kabīnes. Sešas papildus kameras, kuras var kontrolēt ar IntelliView™ IV monitoru, nodrošina redzamību arī kabīnes aizmugurē. Kabīne ir aprīkota arī ar jaunu apgaismojuma sistēmu, kas krietni uzlabo redzamību un drošību naktī. Gaismas izkliedējums ir precīzi pielāgots, lai nodrošinātu maksimālu hedera un lauka redzamību. Speciālais transportiera apgaismojums nodrošina precīzu graudu izbēršanu arī nakts melnumā. Ergonomiskie ražas novākšanas vadības elementi atrodas jaunajā ražas novākšanas vadības panelī. Universālais Command Grip™ rokturis nodrošina ērtu vadību un ātruma regulēšanu, nezaudējot veiktspēju un ražīgumu.

New Holland ražas novākšanas produktu speciālists Naidžels Hanīmens (Nigel Honeyman) stāsta: “Klientu atsauksmes būtiski ietekmēja Harvest Suite™ Ultra kabīnes dizainu. Ražas novākšanas laikā ļoti svarīga ir redzamība, komforts un drošība, tāpēc kabīne ir veidota tā, lai tajā varētu strādāt ar maksimālu komfortu. Operatori var strādāt bez stresa, zinot, ka vesela virkne inovatīvu funkciju palīdzēs uzlabot darba procesu.”

NH_Harvest_Suite_Ultra_Cab_02

Katra kombaina pamatā ir inovācija. Apvienojot inovatīvas funkcijas un dizainu, New Holland ir spējuši radīt īpaši efektīvus un jaudīgus kombainus, kas uzlabo ražas novākšanas efektivitāti un nodrošina izcilu operatora komfortu.

Categories: