Iepazīsties ar NEW HOLLAND vēsturi

2015. gadā NEW HOLLAND svin savu 120 gadu jubileju, īpaši izceļot gadu gaitā gūtos sasniegumus un radītās inovācijas tehnikas ražošanā, tādēļ aicinām iepazīties ar kompānijas vēsturi!

Uzņēmumu 1895. gadā dibināja talantīgais inženieris Eibs Cimmermans (Abe Zimmerman), kurš vēlējās rast labākus risinājumus tobrīd pieejamām tehnoloģijām. 120 gadus vēlāk NEW HOLLAND joprojām ir inovāciju līderis lauksaimniecības tehnikas nozarē, kuru uz priekšu virza sadarbības un izcilības gars. Kad 26 gadus vecais Eibs 1895. gadā atvēra dzinēju remontdarbnīcu, neviens nevarēja iedomāties, kā izvērtīsies tālākā darbība. Veiksmes pamatā bija viņa plašās zināšanas par dzinējiem un prasme ar ikvienu klientu atrast kopīgu valodu. Jau kopš pirmsākumiem uzņēmuma mērķis bija radīt vislabākos tehnoloģiskos risinājumus maksimālam darba ražīgumam. Šī pieeja ir aktuāla joprojām – uzklausot klientu atsauksmes, tiek radītas arvien jauni risinājumi un sasniegti jauni ražas novākšanas rekordi. New Holland Agriculture, kas iekļaujas CNH Industrial, ir pasaules līderis lauksaimniecības iekārtu ražošanas sektorā, nodrošinot visplašāko traktoru un kombainu piedāvājumu. Tas ir viens no pazīstamākajiem zīmoliem dažādu tehnoloģisko inovāciju nozarē. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami jau 19. gadsimtā.

NH120 gadi
1895: Eibs Cimmermans (Abe Zimmerman) nodibina New Holland Machine Company, Ņūholandā, ASV, Pensilvānijas štatā un uzsāk lauksaimniecības iekārtu ražošanu.
1906: Beļģu mehāniķis Leons Klejs (Leon Claeys) uzsāk kombainu būvniecību un trīs gadus vēlāk uzbūvē ražotni Zedelgemas pilsētā, Beļģijā.
1907: Ford izstrādā traktora prototipu masveida ražošanai. Fordson F modeļa ražošana tiek uzsākta 10 gadus vēlāk.
1919: Fiat uzsāk 702. modeļa traktora ražošanu.
1947: Uzņēmums savu nosaukumu nomaina uz Sperry New Holland un tajā pašā gadā uzsāk skābbarības tehnoloģiju ražošanu, laižot klajā siena vālotājus.
1964: New Holland iegādājas lielāko daļu Claeys.
1975: Tiek laists klajā pirmais 1020. modeļa vīnogu ražas novācējs.
1986: Ford Motor Company iegādājas New Holland un izveido Ford New Holland Inc.
1991: Fiat iegādājas 80% Ford New Holland. New Holland zīmols kļūst pazīstams visā pasaulē.
2001: New Holland laiž klajā CX sērijas kombainus.
2007: New Holland sponsorē Turīnas Juventus futbola komandu Itālijas kausa izcīņā. Uzņēmums laiž klajā trīs jaunas traktoru līnijas – T6000, T7000 un T9000. Tiek laists klajā FR9000 skābbarības kombains.
2008: Tiek laists klajā CR9090 kombains. Tam ir augstākais ražīgums pasaulē – Anglijā ar to tiek uzstādīts Ginesa Pasaules rekords.
2009: New Holland laiž klajā NH2, kas ir pasaulē pirmais ar ūdeņradi darbināmais traktors. Tiek izstrādāta energoneatkarīgas lauksaimniecības koncepcija.
2010: New Holland laiž klajā Tier 4A risinājumus un ir pirmais ražotājs, kas ir pietuvojies 2014 Tier 4B izmešu standartam 130 līdz 560 kW iekārtām, izmantojot FPT Industrial SCR tehnoloģiju.
2011: New Holland vēl vairāk nostiprina savas līdera pozīcijas, iegūstot piecas Agritechnica sudraba medaļas trīs galvenajās nozarēs: traktoru, kombainu un speciālo iekārtu.

CNH Industrial ir globālais līderis lauksaimniecības un būvniecības iekārtu, kravas automašīnu, komerciālo transportlīdzekļu, autobusu un speciālo transportlīdzekļu ražošanā. CHN tika nodibināts 1999. gada 12. novembrī, kad apvienojās New Holland N.V. un Case Corporation.

CNH Industrial nodarbojas ar traktoru, kombainu, ekskavatoru, riteņu iekrāvēju, kravas automašīnu, autobusu, ugunsdzēšanas mašīnu, civilās aizsardzības iekārtu un pārvadu ražošanu bezceļu mašīnām un jūras transportam. CNH Industrial atrodas 190 pasaules valstīs. Tā paspārnē atrodas 12 zīmoli, 64 ražotnes, 49 izpētes centri un vairāk nekā 69000 darbinieku, kas ļāvis uzņēmumam ieņemt stabilu tirgus pozīciju. CNH Industrial zīmolu portfelī ietilspt tādi zināmi zīmoli kā New Holland, Iveco, Case, Steyr un Magirus. Uzņēmums spēj pielāgoties pat vislielākajiem stratēģiskajiem izaicinājumiem un izmantot izdevību, lai veicinātu izaugsmi un nostiprinātu savas pozīcijas, atbilstoši izvirzītajam mērķim – kļūt par nozares tirgus līderi.

Categories: